O OFERCIE
Dlaczego sklepy internetowe?
Coraz więcej osób robi zakupy online poprzez marketplace oraz sklepy internetowe.  Warto więc przenieść swój biznes do sieci i zacząć zarabiać więcej!
W Twoje ręce oddamy w pełni działającą platformę sprzedażową podpiętą pod Twoją domenę!

Sprzedajesz już na Allegro ? To wspaniale! Dzięki dwukierunkowej integracji łatwo wystawisz przedmioty na sprzedaż i zrealizujesz zamówienia.

ZAKRES OFERTY
Zaufaj naszemu doświadczeniu

Projektowanie sklepu internetowego to złożony i pracochłonny proces. Nasze doświadczenie sprawi, że otrzymasz w pełni funkcjonalny i przyjazny w obsłudze sklep stworzony na sprawdzonej platformie sprzedażowej takiej jak skyshop lub idosell.

Unikalność

Każdy projekt sklepu internetowego jest traktowany indywidualnie przez naszych grafików i dopasowany w 100% do Twoich oczekiwań.

Funkcjonalność

Intuicyjne zaplecze pozwoli Tobie i Twoim pracownikom na bezproblemową obsługę zamówień a Klientom na przyjemne zakupy.

Gwarancja

Na nasze realizacje dajemy 12 miesięcy gwarancji. W tym okresie zapewniamy bezpłatne aktualizacje oprogramowania oraz wsparcie.
TWÓJ SKLEP
Poznaj atuty naszych sklepów internetowych
Nie chcesz inwestować w dodatkowe osoby do opieki nad sklepem? Chętnie się tym zajmiemy! Oferujemy comiesięczną aktualizację , dodawanie produktów, zarządzanie promocjami, tworzenie nowych grafik i dużo więcej! Napisz a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Outsourcing tego typu usług staje się co raz bardziej popularny!
 • Integracja z Allegro i eBay
  Dzięki  dwukierunkowej integracji z Allegro w łatwy sposób zaimportujesz swoje aktualne aukcje i zrealizujesz zamówienia z obu platform.

 

 • Integracja z hurtowniami
  Moduł Integracja z hurtowaniami pozwoli Ci w szybki sposób zapełnić Twój sklep setkami produktów. Nie trać  czasu i pobieraj automatycznie zdjęcia i opisy produktów.

 

 • Dropshipping
  Nie musisz posiadać swoich magazynów i centrów logistycznych. Dropshipping umożliwia wysyłkę towaru do Twojego klienta bezpośrednio z hurtowni.

 

 • Marketing
  Sky-shop posiada narzędzia bardzo pomocne w działaniach marketingowych. Zachęć swoich klientów do zapisu do newslettera, ustawiaj kody rabatowe, wysyłaj powiadomienia SMS i wiele innych!

 

 • SEO
  W kilku krokach stwórz opisy przyjazne dla przeglądarek
 • BLOG
  Recenzuj swoje produkty tworząc ciekawe wpisy na blogu połączonym z Twoim sklepem. Dopasuj ciekawy układ graficzny oraz dostosuj swoje treści do wymagań SEO, aby dodatkowo zwiększyć szanse na to, że Klienci trafią do Twojego sklepu.

 

 • Facebook i Instagram
  Prowadzisz social media? To doskonałe miejsce żeby sprzedawać. Zintegruj swój sklep na sky-shop  z Facebookiem i w łatwy sposób zarządzaj produktami. Dodatkowo posiadanie sklepu na Facebooku pozwala na oznaczanie produktów na Instagramie i dotarcie małym  kosztem do wielu Klientów!

 

 • Statystyki
  Na bieżąco sprawdzaj i analizuj jak rozwija się Twój sklep śledząc rozbudowane statystyki.

 

 • Program partnerski
  Marketing afiliacyjny to polecanie Twoich produktów przez partnerów. Dzięki zaawansowanym statystykom sprawdzisz z którym Partnerem współpraca jest najbardziej korzystna.

 

 • Bezpieczeństwo
  Sklep zainstalowany na szybkim i wydajnym serwerze klasy Enterprise. Dodatkowo panel administracyjny zabezpieczono wbudowanym certyfikatem SSL, spełniającym europejskie normy bezpieczeństwa.
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Nie czekaj,
Napisz do nas!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego partnera, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu sprzedażą to chcemy Cię poznać! Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

  Call Now Button