O OFERCIE
Czym jest Empik Marketplace?
Empik to marka, której historia na polskim rynku sięga pond 70 lat, co czyni ją jedną z najpopularniejszych przestrzeni zakupowych w naszym kraju. Początkowo obejmowała wyłącznie sklepy stacjonarne z obfitością wydawnictw książkowych, muzycznych i prasowych, aby w 1998 roku dołączyć do e-commerce. Po pozytywnym przyjęciu, apetyt Empiku nie zmalał i obecnie oferuje Empik Marketplace, czyli nowoczesną platformę sprzedażową, w której sprzedawcy mogą wystawiać swoją ofertę pod znanym i cenionym przez kupujących szyldem. EmpikPlace to miejsce, na którym wystawiać się mogą wszyscy sprzedawcy wyznający podobne portalowi wartości, a stale rozbudowywany e-sklep pozwala na zaprezentowanie się w szerokim wachlarzu kategorii produktowych.

Jeżeli prowadzisz sprzedaż w internecie, z Empik Marketplace możesz wiele zyskać, gdyż serwis ten pozwala na promocję sklepów, a przy tym daje możliwość dotarcia do ogromnych zasobów kupujących. Chcąc rozwinąć swój biznes, trafić do potencjalnych klientów i powiększyć sprzedaż – z naszym wsparciem możesz wykorzystać jego potencjał w pełni. Oferując kompleksowe usługi w obsłudze Empik Marketplace zapewniamy fachową obsługę, aby zarządzanie sprzedażą przyniosło sukces.

ZAKRES OFERTY
Co możemy Ci zaoferować?
Nasz zespół to eksperci w swojej dziedzinie, dlatego nasza oferta jest kierowana dla tych, którzy cenią jakość i profesjonalizm.

Ponieważ wiemy jak wymagające jest prowadzenie kont na platformach sprzedażowych – począwszy od stworzenia, przez obsługę i śledzenie zmian i trendów sprzedażowych, a na opracowywaniu skutecznych strategii sprzedażowych i marketingowych skończywszy, nasze wsparcie pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. Kompleksowa obsługa konta Empik Marketplace Twojej firmy to pewny sukces sprzedaży i satysfakcja z udanych transakcji. Wśród naszych usług znajdziesz pełną konfigurację konta firmowego, prawidłowe opisy produktów, które będą przyjazne odbiorcom i SEO, a także pełne wsparcie na każdym etapie działania.

FAQ’S
Jak działamy?
Chcesz rozwijać się na platformie EmpikPlace? Z nami zrobisz to z przytupem. Korzystając z naszych usług dołączysz do jednej z najszybciej rozwijających się serwisów e-commerce w Polsce w wielkim stylu. Wraz z naszą pomocą zwiększysz zasięgi, zyskasz popularność dla swojej marki, a przy tym nie musisz martwić się o nic – my przeprowadzimy wszystkie działania, które są niezbędne dla wystartowania i podczas bieżącej obsługi konta na Empik Marketplace. Tobie pozostanie wysyłka produktów i liczenie zysków!
Dlaczego warto wykorzystać potencjał EmpikPlace?
Platforma Empik oferuje jedne z najkorzystniejszych na rynku stawek prowizyjnych, jest przestrzenią przyjazną potrzebom sklepów internetowych, posiada unikalną bazę klientów, ale i świetnie integruje się z popularnymi platformami sklepowymi. Dzięki pomocy Comart możesz przyspieszyć swój rozwój na Empik Marketplace i w pełni wykorzystać ukryty w nim potencjał. Wraz z nami:

  • systematycznie zwiększysz sprzedaż;
  • zadbasz o estetykę i zgodność z regulaminem platformy prezentacje produktów,
  • zyskasz pewność i bezpieczeństwo transakcji, stając się sprzedawcą przyjaznym klientom.
Co możesz sprzedawać na Empik Marketplace?
Empik to już nie tylko przestrzeń z muzyką, książkami czy prasą! Nowoczesna forma platformy sprawiła, że znajdziesz tutaj spory potencjał dla sprzedaży gier, konsol, muzyki, filmów, książek, prasy, zabawek, artykułów szkolnych, ale i akcesoriów sportowych, AGD i wielu innych. Nieustannie rozwijający się EmpikPlace daje możliwość sprzedaży produktów z coraz szerszego zakresu kategorii, dlatego to miejsce, które warto wykorzystać na swoją korzyść.
DLACZEGO MY?
Osiągnij sukces na Empik Marketplace!
Jeżeli chcesz rozpocząć swoje działania na Empik Marketplace lub masz problemy z rozwijaniem swojego konta – z przyjemnością pomożemy! Zadbamy o Twoje sprawy w zakresie prowadzenia konta, wesprzemy w kampaniach reklamowych i promocji, przeprowadzimy analizy, wystawimy aukcje, zadbamy o wsparcie techniczne i audyty.

Zapraszamy do kontaktu firmy, które pragną poszerzać horyzonty!

NASZE UMIEJĘTNOŚCI
Klienci Comart cenią sobie nasze zalety

Długotrwały sukces przedsiębiorstwa nie może opierać się jedynie na dobrych produktach. Liczy się również niezawodność, tradycja, innowacyjność i zadowolony klient.

Doświadczenie
95%
Umiejętności
92%
Jakość
94%
Relacje
95%
1001
1001
ZADOWOLONYCH
Klientów
Klienci firmy Comart cenią sobie nasze zalety
13
13
LAT
Doświadczenia
Wyróżniają nas pewne wartości
11
11
RYNKÓW
Sprzedaży
Indywidualnie badamy konkurencyjny rynek
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Nie czekaj,
Napisz do nas!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego partnera, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu sprzedażą to chcemy Cię poznać! Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

    Call Now Button