O OFERCIE
Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu na platformie eMAG? Ecomart będzie najlepszym wyborem
 • planowanie oraz optymalizacja kampanii
 • analiza rynku w kontekście prowadzonej przez Ciebie działalności
 • pomoc w rejestracji oraz konfiguracji konta
 • analizowanie wyników
 • tłumaczenie opisów
 • zadbanie o wygląd wystawianych aukcji

 

 

eMAG – bezsprzecznie jeden z największych marketplace w Rumunii

 

 

eMAG to największa platforma marketplace na terenie Rumunii. Jej historia jest dość ciekawa, gdyż wszystko zaczęło się od niewielkiego sklepu internetowego, który w ofercie miał komputery oraz artykuły biurowe. Wraz z upływem czasu sklep poszerzał swoją ofertę. Między innymi właśnie dzięki temu, obecnie na tej platformie można kupić również książki, sprzęt AGD oraz kosmetyki. Od 2019 roku znajdują się też w ofercie artykuły spożywcze.

Jak wyglądają odwiedziny na stronie eMAG? Musisz wiedzieć, że odwiedzana jest ona ponad 44 miliony razy w ciągu miesiąca. A co ważniejsze, według statystyk notuje ona niemal 50% wzrost rok do roku.

OFERTA
Czy eMAG działa tylko na rynku rumuńskim?
Owszem, platforma eMAG cieszy się największą popularnością w Rumunii. Jednak nie jest to jedyne pole działań tej platformy. Od paru lat działa też na rynku węgierskim oraz bułgarskim, gdzie odwiedzający również nie zawodzą. Na rok 2020 szacowało się, że pojawia się na tych rynkach ponad 36 milionów użytkowników.

 

 

Marketplace eMAG – rozszerz swoją działalność za granicę

 

 

Dzięki temu, że eMAG otworzył dostęp do know-how oraz narzędzi, które pozwalają na zwiększenie wolumenu sprzedaży, utrzymywanie zadowolenia klientów oraz zarządzanie operacjami logistycznymi Ty możesz cieszyć się szansą rozszerzenia swojej działalności na rynkach zagranicznych. Możliwość wdrażania różnorodnych programów, zapewnienie konsumentom większej elastyczności w składaniu zamówień to jedne z licznych zalet tego rozwiązania. Korzyści płyną nie tylko do klientów eMAG, ale również do Ciebie, jako sprzedawcy. Masz możliwość dotarcia do nowych odbiorców oraz możliwość promowania swoich produktów w ramach kampanii marketingowych eMAG.

Wykorzystuj 100% możliwości, jakie daje Ci marketplace eMAG – z Ecomart będzie to realne
Docieranie do coraz większej liczby konsumentów jest marzeniem każdego sprzedawcy. Wzrost odwiedzających to przecież wzrost sprzedaży, a co za tym idzie zysków. Żeby jednak tak było, wszystko musi ze sobą współgrać. A niestety nie jest łatwo obsługiwać z pełnym zaangażowaniem sklep oraz różnego rodzaju platformy sprzedażowe nie zaniedbując jakiegoś elementu. Bardzo często brak czasu lub zła organizacja odbijają się na Klientach. A to prowadzi do tego, że choć raz zrobili oni u Ciebie zakupy, nie mają ochoty na to, aby wrócić i skorzystać z Twojej oferty. Jest to nie tylko brak odpowiedniego zadbania o nawiązywanie bliższych relacji z klientami, ale również zaniedbanie finansów. Jako sprzedawca online doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że znacznie łatwiej i taniej jest utrzymać klienta, który zrobił już u Ciebie zakupy, niż szukać nowego.
Jak zadbać o Klientów? Wybierz nieocenioną pomoc Ecomart
Właśnie dlatego, w celu zadbania o każdy aspekt obsługi klienta – począwszy od nienagannego wyglądu aukcji, aż po dostarczenie zamówienia pod wskazany adres warto korzystać z pomocy specjalistów. Ecomart to firma, która oferuje szereg usług mogących pozytywnie płynąć nie tylko na sprzedaż, ale również na opinie klientów na temat Twojego sklepu. W jakich konkretnie zakresach działań możemy Ci pomóc? Chętnie podejmiemy się:

 • założenia i konfiguracji konta na eMAG oraz kompleksową obsługą;
 • wystawiania aukcji;
 • tłumaczenia opisów i dostosowywaniem ich do standardów platformy;
 • prowadzenia kampanii reklamowych;
 • marketingiem;
 • usługą magazynowania produktów.
Co zyskasz dzięki zdecydowaniu się na współpracę z nami?
W pierwszej kolejności zadbamy o to, aby opisy produktów, które chcesz oferować swoim potencjalnym klientom były nie tylko zgodne z zasadami platformy, ale również, aby zachęcały do działania. Aukcje będą estetyczne i czytelne. Dzięki temu odwiedzający będzie miał w przystępny sposób podane wszystkie niezbędne na temat produktu informacje. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz samodzielnie wystawiać aukcje, jednak jest to czasochłonne, zwłaszcza przy dużej ilości produktów, a także przy chęci zachowania indywidualnych opisów. Dlatego warto skorzystać z naszej pomocy.

W celu zwiększenia widoczności Twoich produktów na platformie eMAG, jeśli tylko będziesz chciał, przygotujemy kampanie reklamowe i pomożemy Ci w dotarciu do większej liczby potencjalnych klientów. Dbanie o reklamę i marketing to również klucz do sukcesu. Nie wystarczy jednak tylko otwarcie drzwi. Konieczne jest rozpoznanie rynku, analiza konkurencji oraz odpowiednie dobranie grupy docelowej. Wszystkim tym zajmiemy się za Ciebie.

 

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – z nami będzie łatwiej zoptymalizować pracę całego zespołu

 

Na rynku e-commerce działamy od wielu już lat. Dzięki temu możemy pochwalić się kadrą, która ma ogromne doświadczenie i odpowiednie podejście do powierzonych obowiązków. Nasza wiedza pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Zawsze dbamy o najlepsze wyniki i całkowitą realizację założonych celów.

Nie zapominamy też o tym, że jesteś naszym zleceniodawcą, dlatego bardzo przykładamy się do przygotowywania wszelkiego rodzaju statystyk oraz ich analiz. Dzięki temu nie tylko wiesz, jaka liczba potencjalnych klientów odwiedza wystawione aukcje, ale również jak często kontaktują się z konsultantami, wracają do oglądania danego przedmiotu. A w rezultacie ilu sfinalizowało transakcję. Statystyki pozwalają też na znalezienie ewentualnych problemów w realizacji zamówień. Ich analiza jednak jest mozolna i wymagająca. A dla osób, które nie mają odpowiedniej wiedzy może to być temat nie do przeskoczenia. Co gorsza, można w ten sposób sobie zaszkodzić, zamiast pomóc. Dlatego właśnie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony.

NASZE UMIEJĘTNOŚCI
Klienci Comart doceniają nasze zalety

Długotrwały sukces przedsiębiorstwa nie może opierać się jedynie na dobrych produktach. Liczy się również niezawodność, tradycja, innowacyjność i zadowolony klient.

Doświadczenie
95%
Umiejętności
92%
Jakość
94%
Relacje
95%
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Nie czekaj,
Napisz do nas!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego partnera, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu sprzedażą to chcemy Cię poznać! Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

  Call Now Button