O OFERCIE
Czym jest portal Cdiscount?

Cdiscount to miejsce, w którym zyskujesz nieograniczone możliwości i zupełnie nowe perspektywy w sprzedaży międzynarodowej. Ze wsparciem platformy Twoja przygoda z francuskim rynkiem (jednym z czołowych rynków e-commerce w Europie) może przynieść zaskakujące efekty. Z nami rozwiniesz skrzydła w swoim biznesie.

Cdiscount swoje pierwsze kroki stawiała ponad 20 lat temu, a obecnie należy do niej ponad 10 milionów zarejestrowanych klientów, a na witrynie zanotowano już ponad 20 milionów jednostkowych wejść. Swoje produkty oferuje na niej tysiące sprzedawców z ponad 150 krajów. Różnorodność kategorii oraz elastyczne podejście do potrzeb klientów sprawia, że znaleźć można tutaj już ponad 40 milionów artykułów. Działają tutaj także polscy sprzedawcy, którzy dzięki ogromnemu potencjałowi platformy, rozwijają swoje biznesy.

W działaniach na Cdiscount otrzymujesz od nas kompleksowe wsparcie na każdym etapie. Zyskujesz pełną obsługę krok po kroku począwszy od wprowadzania produktów, przez tłumaczenia, marketing i reklamy, a na finalizacji zamówień skończywszy. Sporą zaletą Cdiscount jest to, że zadbano tam również o dostępność usługi magazynowania, która pozwala na przechowywanie towarów w jednym z magazynów firmy w wielu dogodnych lokalizacjach.

To co wyróżnia Cdiscount na tle konkurencji to to, że nie masz tutaj limitów sprzedażowych, żadnych zobowiązań dla zarejestrowanych sprzedawców, a oferty możesz tworzyć bezpłatnie! Jako jedna z wiodących platform sprzedażowych na rynku francuskim Cdiscount dba o pełne zadowolenie swoich użytkowników. Nieustannie rozwija się i dostosowuje do zmieniających się potrzeb i oczekiwań zarówno kupujących jak i sprzedawców. Wkraczając z nami w świat sprzedaży na Cdiscount zyskać możesz doskonałą przestrzeń do rozwoju sprzedaży.

CO WARTO SPRZEDAWAĆ NA CDISCOUNT?
Czy sprzedaż na Cdiscount to duże koszty?

Za pośrednictwem Cdiscount możesz sprzedawać wszystko, oferując jednocześnie konkurencyjne ceny. Jakość produktów, wysoki standard obsługi jak również atrakcyjne oferty tworzone z naszym wsparciem to gwarancja sukcesu. Na platformie szczególnym powodzeniem cieszą się kategorie takie jak odzież i obuwie, książki i publikacje, artykuły gospodarstwa domowego, RTV, kosmetyki, artykuły sportowe, zabawki, ale i produkty spożywcze. Możesz oferować lokalne wyroby, rękodzieło, antyki i wiele innych produktów, które z powodzeniem znajdą swoich zadowolonych nabywców. Dzięki sporej konkurencyjności i szerokiemu wachlarzowi produktów dostępnych na platformie możesz zyskać wielu wiernych klientów. Twoje oferty nawet po doliczeniu kosztu wysyłek do Francji pozostaną atrakcyjnymi, a Ty z powodzeniem odniesiesz sukces na rynku francuskim.

Działania na platformie Cdiscount związane z prowadzeniem sprzedaży to alternatywa na każdą kieszeń. Sprzedawcy zobowiązani są do opłacania stałego miesięcznego abonamentu oraz prowizji od sprzedaży uzależnionej od kategorii produktu (waha się ona pomiędzy 5 a 20%). Szczegółowe informacje na temat opłat znaleźć można w tabeli prowizji Cdiscount.

 

Sprzedaż na francuskim rynku – opłacalna i z wielkim potencjałem

Wyjście ze strefy anglojęzycznych i lokalnych platform sprzedażowych wydaje się nie małym wyzwaniem, głównie z powodu bariery językowej. Warto jednak pamiętać, że miejsca takie jak Cdiscount dzięki elastyczności i otwartemu podejściu do potrzeb klientów oferują spore ułatwienia we wdrażaniu sprzedaży. Możliwość dotarcia do ogromnej grupy klientów, a także szansa na zaprezentowanie oferty na nowym, francuskim rynku może okazać się najlepszą decyzją biznesową.

Intensywny rozwój rynku francuskiego, ogromne zamiłowanie Francuzów do zakupów przez internet oraz ułatwienia oferowane przez Cdiscount sprawiają, że naprawdę warto zaryzykować. Satysfakcja z rozwoju na nowej płaszczyźnie oraz wymierne korzyści ze współpracy z Cdiscount gwarantowane. Zapraszamy do współpracy.

Obsługa sprzedaży

Zajmujemy się wystawianiem aukcji i uaktywnianiem sprzedaży. Indywidualnie badamy rynek konkurencyjny, rozpatrujemy promocję w strefie okazji i marek, świadczymy prowadzenie kampanii ADS. Dbamy o optymalizację kosztów i rachunków. W ramach współpracy umożliwiamy wejście na rynek zagraniczny.

Kompleksowe Audyty

Kompleksowo realizujemy audyty sprzedażowe na portalach aukcyjnych typu Allegro, eBay, Amazon oraz innych e-sklepów: badamy zgodność z regulaminem, nawigujemy sprzedaż i monitorujemy koszty. Tego typu działania przyczyniają się na udoskonalanie tego czym obecnie Twoja firma dysponuje.

Obsługa sprzedaży

Zajmujemy się wystawianiem aukcji i uaktywnianiem sprzedaży. Indywidualnie badamy rynek konkurencyjny, rozpatrujemy promocję w strefie okazji i marek, świadczymy prowadzenie kampanii ADS. Dbamy o optymalizację kosztów i rachunków. W ramach współpracy umożliwiamy wejście na rynek zagraniczny.

Kompleksowe Audyty

Kompleksowo realizujemy audyty sprzedażowe na portalach aukcyjnych: badamy zgodność z regulaminem, nawigujemy sprzedaż i monitorujemy koszty. Tego typu działania przyczyniają się na udoskonalanie tego czym obecnie Twoja firma dysponuje.

Liczy się strategia

Dla firm potrzebujących zrobić krok dalej i poszerzać swoje zasięgi o dodatkowe rynki sprzedaży jesteśmy gotowi przeprowadzić strategię indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Z nami dobierzesz odpowiednie narzędzia sprzedażowe, dostosujesz cele i opanujesz konkretną drogę w sprzedaży.

Reklama kluczem

Z doświadczenia wiemy, że promocja w tym serwisie na własną rękę daje tylko połowiczne efekty. Złota reguła mówi, że jeśli chcesz osiągnąć sukces w biznesie, zajmuj się… biznesem, a pozostałe działania zleć ludziom, którzy się na nich znają.

Liczy się strategia

Dla firm potrzebujących zrobić krok dalej i poszerzać swoje zasięgi o dodatkowe rynki sprzedaży jesteśmy gotowi przeprowadzić strategię indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Z nami dobierzesz odpowiednie narzędzia sprzedażowe, dostosujesz cele i opanujesz konkretną drogę w sprzedaży.

Reklama kluczem

Z doświadczenia wiemy, że promocja w tym serwisie na własną rękę daje tylko połowiczne efekty. Złota reguła mówi, że jeśli chcesz osiągnąć sukces w biznesie, zajmuj się… biznesem, a pozostałe działania zleć ludziom, którzy się na nich znają.
O OFERCIE
Czym jest Real.de? (obecnie Kaufland.de)
Aktualnie https://www.kaufland.de/

Rozwój sprzedaży online to jednoczesne poszukiwanie nowych opcji działania dla sprzedawców z Polski. Doskonałym miejscem, które pozwolić może na poszerzenie horyzontów Twojego biznesu stają się zatem zagraniczne platformy sprzedażowe. Nowy marketplace Kaufland.de dawniej Real.de to platforma, która dać może ogromny potencjał sprzedażowy na rynku niemieckim. Jako jedna z największych platform internetowych w Niemczech oferuje produkty od ponad 7 000 sprzedawców, w tym ponad 25 milionów artykułów w ponad 5000 kategorii. Możliwości jakie zyskać możesz poprzez wkroczenie na ten marketplace z potencjałem to szansa na ogromy rozwój biznesu i ciekawa alternatywa przedstawienia swoich produktów szerszej grupie potencjalnych nabywców.

SPRZEDAŻ ONLINE NA WYŻSZYM POZIOMIE
Integracja Real.de oraz Kaufland.de dla większych korzyści

Dostosowana do wymagań sprzedaży międzynarodowej platforma Kaufland.de nieustannie rozwija się, tworząc dla swoich klientów nowe kanały dystrybucji najróżniejszych produktów. Oferty na rynku internetowym muszą jednak być na tyle atrakcyjne, wysokiej jakości, jak również oparte na najlepszej obsłudze klienta i dostępne w konkurencyjnych cenach, aby zachęcić potencjalnych nabywców. Dlatego też wychodzimy z kompleksową propozycją wsparcia dla Ciebie. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy w przygotowaniu do ekspansji na rynek niemiecki może okazać się najlepszym krokiem w rozwoju Twojej działalności.

W działaniach na Kaufland.de oferujemy pełne wsparcia na każdym kroku wdrażania ofert. Obsługa oferowana przez nas pozwala na wprowadzenie produktów, wykonanie fachowych tłumaczeń, marketing i reklamy, a także wszelkie inne aspekty, w których potrzebujesz wsparcia.

Jako przedsiębiorca możesz za pośrednictwem Kaufland.de sprzedawać cały szereg produktów. Platforma pozwala bowiem na sprzedaż tysięcy najróżniejszych artykułów w licznych kategoriach. Możesz oferować tutaj swoje produkty z każdej dziedziny życia: dla domu, ogrodu, dla dzieci, elektroniki, urządzeń gospodarstwa domowego i RTV, odzieży i obuwia, artykułów sportowych, motoryzacji, kosmetyków i produktów drogeryjnych, jak i z segmentu spożywczego. To szeroki wachlarz możliwości sprzedaży produktów na rynek niemiecki, z którego warto skorzystać. Z naszą pomocą będzie to jeszcze łatwiejsze.

Stworzenie jednej wielkiej platformy Kaufland.de sprawiło, że stała się ona jedną z największych tego typu marketplace w Niemczech. Daje to zatem ogromne korzyści dla jej użytkowników, którzy otrzymali dostęp do jeszcze szerszego grona odbiorców i potencjalnych kupców. Oferując na platformie swoje produkty, możesz wyraźnie zwiększyć sprzedaż i osiągnąć wielki sukces. Nasze wsparcie pozwoli Ci przygotować ofertę na najwyższym poziomie.

Sprzedaż online to obecnie jedna z najintensywniej rozwijających się form sprzedaży ogółem, dlatego też rozprzestrzenianie swoich produktów na nowych rynkach, w tym między innymi niemieckim, pozwala rozwijać biznes prężnie i intensywnie jak nigdy wcześniej. Zakupy bez wychodzenia z domu to wielki komfort, dlatego przedstawiając swoją ofertę na platformie Kaufland.de wychodzisz naprzeciw swoim klientom.

Niezwykle prężny rozwój rynku niemieckiego, ogromne zainteresowanie Niemców zakupami przez internet oraz ułatwienia oferowane przez Kaufland.de dla sprzedawców sprawiają, że naprawdę warto zaryzykować i rozwinąć się na tej platformie. Satysfakcja z rozwoju na nowym rynku oraz wymierne korzyści ze współpracy z Kaufland.de są na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do współpracy – wspólnymi siłami pomożemy Ci podjąć to wyzwanie.

SPRÓBUJ
Zaufuj oficjalnemu partnerowi Kaufland.de
NASZE UMIEJĘTNOŚCI
Klienci Comart cenią sobie nasze zalety

Długotrwały sukces przedsiębiorstwa nie może opierać się jedynie na dobrych produktach. Liczy się również niezawodność, tradycja, innowacyjność i zadowolony klient.

Doświadczenie
95%
Umiejętności
92%
Jakość
95%
Relacje
94%
1001
1001
ZADOWOLONYCH
Klientów
Klienci firmy Comart cenią sobie nasze zalety
13
13
LAT
Doświadczenia
Wyróżniają nas pewne wartości
11
11
RYNKÓW
Sprzedaży
Indywidualnie badamy konkurencyjny rynek
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Nie czekaj,
Napisz do nas!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego partnera, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu sprzedażą to chcemy Cię poznać! Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

    Call Now Button