O OFERCIE
Pozycjonowanie sklepów internetowych i stron www – Google Ads
Ciągle słyszy się jak w każdym miejscu na świecie i o każdej porze ktoś coś googluje. Popularny termin „google it” współcześnie przekroczył bariery kulturowe i stał się czymś wszechobecnym w codziennym życiu. Kiedy mamy pytanie, od razu szukamy odpowiedzi w Google. Kiedy chcemy coś kupić lub zamówić jakąś usługę, nie wahamy się ani przez moment. Sięgamy po Google.
OFERTA
Ta współpraca się naprawdę opłaca! Z Ecomart masz szansę na szybki rozwój

Dzisiejsza rzeczywistość jest również taka, że platformy marketplace dla małych i dużych firm mogą zagwarantować sukces w biznesie. Jednak nie tylko poprzez podniesienie sprzedaży, ale także poprzez poprawę pozycji na rynku. Im większa widoczność firmy, tym większe prawdopodobieństwo wzrostu sprzedaży. My jako firma Ecomart proponujemy usługi w zakresie strategii reklamowych, które działają za pośrednictwem mediów cyfrowych. A których głównym celem jest wprowadzenie Twojej firmy na rynek z milionami użytkowników. Jako firma koncentrujemy się na dostarczaniu technologii i strategii, które mogą generować coraz więcej potencjalnych klientów i zwiększać pozycjonowanie marki.

Nasze strategie dotyczące pozycjonowania sklepów internetowych i stron www zagwarantują:

  • lepszą widoczność w wyszukiwarce
  • częste odwiedziny Twojej strony przez grupę docelową
  • nowych klientów
  • codzienne monitorowanie Twoich kampanii
  • lepsze wyniki sprzedażowe

Wyszukiwania w Google rosną każdego dnia. Miliony ludzi szuka produktów lub usług, które ich interesują i ułatwiają im życie. Nasza firma Ecomart sprawi, że dotrzesz do większej liczby nowych użytkowników.

Przyciągnij więcej klientów dzięki reklamom stworzonym przez Ecomart!
Nie trzeba być ekspertem internetowym, aby wiedzieć, że pozycjonowanie w środowisku cyfrowym to wyboista, aczkolwiek skuteczna droga do sukcesu. A gdzie po wpisaniu w Google znajduje się Twój sklep, Twoja strona? Myślisz, że da się to poprawić? Chcesz zacząć od zera lub kontynuować, ale tym razem z pomocą? Wiemy, że planowanie cyfrowych kampanii marketingowych nie jest łatwe, ale dobrą wiadomością jest to, że Ty i Twoja firma możecie liczyć na wiedzę i doświadczenie Ecomart.
Sprawimy, by Twój sklep nie tylko pojawił się w Google, ale pojawił się na wysokiej pozycji
Jeśli prowadzisz sprzedaż internetową z wieloma produktami i chcesz zareklamować swoją działalność, na pewno myślisz: „Jak mam reklamować się sam z tak ogromną listą produktów? Tworzenie wszystkich reklam zajmie mi lata.” Z Ecomart niemożliwe staje się osiągalne w bardzo krótkim czasie. Działając od wielu lat na rynku e-commerce, zapewniamy profesjonalną pomoc przy tworzeniu kampanii promujących produkty. A także przy zwiększaniu ruchu na stronie i osiąganiu lepszych wyników sprzedażowych. Tak! Proces jest pracochłonny, wymaga planowania, ale może przynieść świetne rezultaty. My to wiemy, bo jesteśmy zespołem, który od ponad 12 lat zajmuje się podobnymi zagadnieniami. Jesteśmy dla naszych Klientów tu po to, by podpowiadać, jak skutecznie zainwestować w dobre strategie marketingu cyfrowego.

 

 

 

Ci, których nie widać przez długi czas, nie są pamiętani. Z Ecomart to po prostu niemożliwe!

 

 

 

Wiemy, że nie ma sposobu, aby odnieść sukces w cyfrowym świecie, jeśli cyfrowa obecność jest niewystarczająca. Wszyscy używamy Internetu jako sposobu na szukanie rozwiązań problemów i znajdowanie odpowiedzi. Jednak dobre pozycjonowanie wymaga wysiłku i pracy. I każdy, kto myśli, że wymaga to dużej inwestycji, jest w błędzie. Inwestować owszem trzeba, ale z głową. I my wiemy, jak to zrobić.

 

 

 

Tworzenie kampanii w Google Ads- w tym jesteśmy naprawdę dobrzy

 

 

Wiele osób ma wątpliwości co do Google Ads lub słyszało o nim, ale nie są pewni, czym jest Google Ads. Tym bardziej nie wiedzą, jakie są najlepsze sposoby generowania przychodów za jego pomocą. W Ecomart wiemy, że dobra reklama powinna docierać do właściwych osób we właściwym czasie. Dlatego Google Ads to doskonała opcja dla każdego, kto chce promować swoją firmę, produkt lub usługę w sposób ukierunkowany, podzielony na segmenty, a także wymierny. Nasz zespół dba o to, by oferowana reklama w momentach dużego zainteresowania użytkowników, dzięki Google Ads, była wyświetlana jeszcze bardziej efektywnie.

 

 

 

Stworzymy dla Ciebie taką strategię marketingową, aby na stałe zwiększyć widoczność Twojej marki lub firmy.

 

 

 

Tworzymy kampanie reklamowe na podstawie celów naszych klientów tj. sprzedaż, leady, rozgłos, zdobywanie nowych klientów. Zajmujemy się całym procesem tworzenia kampanii Google Ads od doboru słów kluczowych po tworzenie reklam. Nasze kampanie są niezwykle skuteczne i docierają do grupy docelowej, zainteresowanej produktami i usługami firmy, która nawiązała z nami współpracę. Mamy wieloletnie doświadczenie w optymalizacji kampanii reklamowych i pomaganiu w rozwoju firmom internetowym. Nie poprzestajemy na małym i nieustannie optymalizujemy kampanie Google Ads w celu poprawy ich skuteczności. Dokładnie wiemy, jaką wartość handlową wnoszą nasze kampanie dla naszych klientów.

Przyspiesz i rozwijaj swoją firmę z Google Ads! Przyspiesz z Ecomart już teraz!
Jeśli chcesz rozpocząć swoje pierwsze kampanie reklamowe, doświadczenie i fachowość Ecomart z pewnością Ci w tym pomogą. Tworzymy, optymalizujemy i zarządzamy Twoimi nowymi kampaniami tak, aby promocja strony internetowej i Twojego biznesu przełożyła się na sprzedaż. Znajdujemy odpowiednich klientów i zwiększamy liczbę kontaktów lub sprzedaży w Twojej witrynie za pomocą kampanii Google Ads. Pomagamy firmom, które nam zaufały opracować najlepsze sposoby budowania prawdziwych relacji online, które angażują i łączą nowych i obecnych klientów.

 

 

Dlaczego warto nam zaufać? Ecomart to firma, która lubi dzielić się sukcesem!

 

Dzięki tworzeniu kampanii Google Ads dla swoich Klientów Ecomart znajduje idealnych odbiorców, a także szybciej generuje sprzedaż. Od ponad 12 lat tworzymy strategie marketingowe, co dało nam duże doświadczenie i nauczyło szybkiego reagowania na zmiany, jakie niesie internetowa sprzedaż. Wyszukiwania w Google rosną każdego dnia, miliony ludzi szuka produktów lub usług, które ich interesują i ułatwiają im życie. Naszym celem jest pomóc naszym Klientom generować coraz lepsze wyniki w tym środowisku. Dzięki naszemu zaangażowaniu tworzymy spersonalizowane i specyficzne kampanie. Dzięki temu jesteśmy bardzo skoncentrowani na generowaniu doskonałych wyników dla naszych Klientów.

 

 

Tak działamy! Zmieniaj się z Ecomart i wykorzystaj Google Ads na swoją korzyść

 

 

 

Chcesz docierać do nowych klientów? Postaw na kampanie takie jak Discovery, Display i Performance MAX? Chcesz wyświetlać w źródłach treści Google atrakcyjne, angażujące reklamy Twojej marki? Planujesz przyciągać uwagę potencjalnych klientów w momencie, gdy są oni gotowi do poznania nowych marek? A może planujesz poszerzyć zasięg udanej strategii pozyskiwania odbiorców, stosowanej do tej pory w kampaniach? Z nami Ci się to uda. Jeśli chcesz ponownie nawiązać kontakt z najcenniejszymi klientami lub tymi, którzy bardzo dobrze znają Twoją markę, ponieważ wcześniej zakupili Twój produkt, postaw na remarketing. Ecomart to skuteczne pozycjonowanie i promowanie przy użyciu nowoczesnych i stale zmieniających się narzędzi. Nie musisz nadążać za tymi zmianami. Z przyjemnością zrobimy to dla Ciebie. Twoja korzyć, nasza pasja złożą się na wspólny sukces.

 

 

 

Skuteczność mierzymy raportami szczegółowych statystyk wyników, sukces zadowoleniem naszych klientów!

 

 

 

Docieraj do dużej liczby najodpowiedniejszych klientów za pomocą zleconych nam kampanii. Nie będziemy zawracać Ci głowy techniczną stroną tych działań. Nasza 10-osobowa ekipa Ecomart, skoncentrowana na marketingu efektywnościowym, w ramach każdej kampanii zachęci Twoich klientów do działania w różnych kanałach Google i pomoże dotrzeć do nowych grup odbiorców towarów i usług. Korzystając z naszej analizy zachowań klientów w Google, będziesz mógł wyświetlać użytkownikom lepiej dopasowane i trafniejsze reklamy w momencie, gdy są oni najbardziej zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji o Twoich produktach i usługach. Z nami Twój sukces to tylko kwestia czasu i niedaleka perspektywa.

NASZE UMIEJĘTNOŚCI
Klienci Comart doceniają nasze zalety

Długotrwały sukces przedsiębiorstwa nie może opierać się jedynie na dobrych produktach. Liczy się również niezawodność, tradycja, innowacyjność i zadowolony klient.

Doświadczenie
95%
Umiejętności
92%
Jakość
94%
Relacje
95%
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Nie czekaj,
Napisz do nas!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego partnera, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu sprzedażą to chcemy Cię poznać! Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

    Call Now Button