JAKO NIELICZNI
Otrzymaliśmy tytuł Allegro Ads Partner+
Kompleksowa Obsługa
Allegro Ads Partner to program specjalnie dedykowany dla agencji, które w imieniu sprzedających profesjonalnie zajmują się kampaniami Allegro Ads. Wybrane agencje mają specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych.

 

Skorzystaj z naszej pomocy – specjalizujemy się w Allegro ADs – reklama z naszą pomocą jest wyjątkowo skuteczna. Wiemy to z własnego doświadczenia – nie jeden klient dzięki nam osiągnął zadowalające efekty!

By prowadzenie sprzedaży Allegro nie było stratą czasu i pieniędzy, skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy. Dzięki nam Twój sklep odnotowuje same zyski i korzyści. Czyli:

1) Klienci widzą Twoją ofertę, gdy chcą kupić produkt, który masz
2) Twoja promowana oferta jest na samej górze strony z wytypowanymi produktami
3) Im więcej sprzedasz, tym szybciej potencjalny Klient zainteresuje się Twoją ofertą
4) promowana sprzedaż na Allegro jest widoczna w całym lejku sprzedażowym – od pierwszego do ostatniego etapu (wzrost świadomości marki murowany)
5) przygotujemy ofertę promocyjną pod konkretny profil Klienta, czyli pod Odbiorcę, który ma określone potrzeby
6) zarządzanie sprzedażą internetową na Allegro w ramach kampanii – z naszą pomocą realizujesz zamówienia na satysfakcjonującą Cię kwotę
7) docierasz ze swoją ofertą produktów do stałych, nowych i potencjalnych Klientów codziennie przez cały okres trwania kampanii (w każdej godzinie, minucie, sekundzie)

Promując się na Allegro Twoja oferta sięga znacznie dalej zataczając naprawdę szerokie kręgi. Będąc certyfikowanym Partnerem Allegro Ads Partner +, wypromujemy Twój sklep na tym serwisie i poza nim. Zarządzanie sprzedażą internetową bierzemy sobie do serca. Nie zaniedbujemy więc żadnego kanału sprzedaży, jaki jest możliwy w ramach prowadzonej kampanii ADs Allegro. Reklama pojawi się zarówno na tej platformie sprzedażowej, jak i w Google oraz na Facebooku.

Kampanie ADs Allegro łatwo uda się dopasować do Twoich możliwości finansowych. Promując się na Allegro, wystarczy przeznaczyć tylko 3 zł na ofertę sponsorowaną. Jest to wymagany dzienny budżet, ale oczywiście zawsze można przeznaczyć więcej, w zależności od tego, czy na przykład chcesz promować tylko jeden produkt, czy większą liczbę. Oczywiście, uwzględniając budżet dzienny, nie można zapomnieć o budżecie całkowitym, czyli o ostatecznej wartości inwestycji, jaką przeznaczysz na promowanie swojego sklepu w serwisie Allegro. Warto więc od razu wyliczyć kwotę, którą jesteś w stanie bez żadnego problemu wyłożyć na kampanię ADs Allegro. W razie, gdybyś chciał ją rozszerzyć, wydłużyć albo zawiesić, zawsze masz taką możliwość, a Twoje zainwestowane środki nigdy nie przepadną.

Główna reklama na Allegro wyświetla się zawsze na samej górze. W dwóch pierwszych ofertach produktowych znajdzie się promocja Twojego sklepu i wybranego asortymentu lub konkretnego produktu. Reklama o takiej samej wielkości i wygląda identycznie, pojawia się także w dwóch ostatnich wynikach wyszukiwania w tym serwisie sprzedażowym. Oznacza to, że Klient, który najpierw tylko „lustruje” oferty i przegląda oprócz Twojej także te należące do konkurencji, na sam koniec ponownie trafia na Twoje produkty. Dzięki temu znacznie wzrasta prawdopodobieństwo, że ostatecznie potencjalny kupujący zmieni się w faktycznego Klienta, który złoży zamówienie właśnie w Twoim e-commerce.

Nieco mniejszą reklamę użytkownik Allegro zauważy wtedy, gdy będzie chciał skorzystać z filtrów znajdujących się po lewej stronie. Twoja oferta promocyjna jest zlokalizowana pod tymi parametrami, które kupujący może ustawić, by szybko dopasować dany asortyment do swoich preferencji. Z naszą pomocą reklama Twojego sklepu jest tak dopasowana, że wyświetla się tym potencjalnym Klientom, którzy chcą kupić właśnie Twój produkt, bez korzystania z filtrów. Jest on już idealnie dostrojony z ich preferencjami, zanim je jeszcze ustawią. To działa na wyobraźnię automatycznie – Klient myśli „po co tracić czas na ustawianie filtrów, skoro mam przed oczami dokładnie taką ofertę, jaka mnie interesuje?” i od razu przechodzi do strony z Twoim promowanym produktem lub kolekcją.

By Twoja oferta dotarła dokładnie do tych Odbiorców, którzy mogliby faktycznie kupić produkt, który masz w sprzedaży, muszą zadziałać trzy rzeczy. Po pierwsze potencjalny Klient wpisuje w wyszukiwarkę Allegro to, co go interesuje. Po drugie algorytm wyszukiwarki szybko analizuje bazę z produktami, które znajdują się na tej platformie sprzedażowej. Wybiera spośród nich te, które najlepiej pasują do słów kluczowych pojawiających się w pasku wyszukiwania. Po trzecie, by teoretycznie zainteresowany Twoją ofertą mógł na nią trafić, produkty, które promujesz, są dopełnione opisami zawierającymi te frazy kluczowe, które wpisuje potencjalny Klient. Sprzedaż na Allegro, którą promujesz z certyfikowaną agencją Comart, daje optymalne połączenie tych trzech aspektów. W praktyce nie ma takiej możliwości, żeby Odbiorca nie dostrzegł Twojej oferty, jeśli interesuje go reklamowany przez Ciebie produkt lub asortyment.

– Mamy doświadczenie w reklamach na Allegro. Wiemy, co się liczy i jak długo powinna trwać promocja, by znacznie wzrosła sprzedaż promowanych produktów z Twojej oferty. Orientujemy się w aktualnych trendach obowiązujących na Allegro. Wiemy, że reklama musi pojawić się co najmniej kilkukrotnie, żeby przyciągnęła uwagę. Odpowiednio napisana oferta to także klucz do sukcesu – znamy to!

– Kampania zabiera czas, ale nam go nie brakuje. Opracujemy dla Ciebie dobrą strategię, przeanalizujemy Twoją indywidualną sytuację, a także konkurencję, z jaką się mierzysz na Allegro. Nie podejmujemy działań pod wpływem emocji, a opierające się na planowaniu popartym danymi oraz praktyczną wiedzą.

– Jesteśmy elastyczni. Na bieżąco reagujemy na to, jak reklama Ads Allegro oddziałuje na Twoich potencjalnych klientów. Analizujemy wszystkie dostępne statystyki, monitorujemy zachowanie konsumentów i podejmujemy odpowiednie decyzje, by „wycisnąć” jak najwięcej dla Ciebie z tej promocji.

– Nigdy nie osiągamy wyników poniżej Twoich i naszych założeń. Co najwyżej może być tylko lepiej. Z nami masz pewność, że reklama Ads Allegro okaże się sukcesem!

O OFERCIE
Czym jest portal Allegro?
Allegro to obecnie największa platforma sprzedażowa online w Polsce, która nieustannie się rozwija, powiększa i wprowadza rewolucyjne zmiany w wielu obszarach. Początki tego serwisu sięgają 1994 roku,.W ciągu ostatnich lat Allegro dynamicznie się rozwijało zyskując sympatię klientów i trafiając do co raz to większej liczby polskich internautów. Zarządzanie sprzedażą Allegro staje się coraz bardziej popularnie. Nic dziwnego, jeśli masz w tej platformie handlowej swoje konto, prawdopodobnie będzie Ci potrzebna pomoc w jego prowadzeniu. Z nami to proste! Już nie będziesz musiał martwić się o swoją sprzedaż na Allegro – dzięki nam wreszcie ona wzrośnie. Zarządzanie Allegro to coś czego potrzebujesz, aby zwiększyć zyski.
ZAKRES OFERTY
Co chcemy Ci zaoferować?
Dzięki nam skutecznie zwiększysz sprzedaż. Wszystko za sprawą naszych technik, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję.

Profesjonalna obsługa sprzedaży

Zajmujemy się wystawianiem aukcji i uaktywnianiem sprzedaży. Indywidualnie badamy rynek konkurencyjny, rozpatrujemy promocję w strefie okazji i marek, świadczymy prowadzenie kampanii ADS. Dbamy o optymalizację kosztów i rachunków. W ramach współpracy umożliwiamy wejście na rynek zagraniczny.

Kompleksowe Audyty

Kompleksowo realizujemy audyty sprzedażowe na portalach aukcyjnych typu Allegro, eBay, Amazon oraz innych e-sklepów: badamy zgodność z regulaminem, nawigujemy sprzedaż i monitorujemy koszty. Tego typu działania przyczyniają się na udoskonalanie tego czym obecnie Twoja firma dysponuje.

Liczy się strategia

Dla firm potrzebujących zrobić krok dalej i poszerzać swoje zasięgi o dodatkowe rynki sprzedaży jesteśmy gotowi przeprowadzić strategię indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Z nami dobierzesz odpowiednie narzędzia sprzedażowe, dostosujesz cele i opanujesz konkretną drogę w sprzedaży.

Reklama kluczem

Kampanie ADs Allegro to klucz do sukcesu na tym popularnym serwisie sprzedażowym. Jednak tylko wtedy, gdy możesz współpracować z agencją taką jak nasza, która jest ekspertem przez duże E. Jesteśmy Certyfikowaną agencją Allegro ADs oraz otrzymaliśmy najwyższe odznaczenie Allegro Ads Partner+
FAQ’S
Zobacz jak działamy

Co musisz wiedzieć o sprzedaży na Allegro?

Sprzedający muszą dostosować aukcje do urządzeń mobilnych, dlatego zadbamy o to, by Twoje oferty dobrze wyświetlały się zarówno na smartfonach, tabletach jak i laptopach. Wiemy jak wiele masz na głowie, więc będziemy za Ciebie na bieżąco zapoznawać się ze zmianami jakie zachodzą na Allegro, zarówno tymi dotyczącymi regulaminu jak i zasad sprzedaży. Dzięki naszej systematycznej edukacji w zakresie wymogów i przepisów platformy transakcyjnej, osiągniesz lepsze wyniki. Allegro wymaga bezwzględnego stosowania się do swoich zasad. Nasi specjaliści pomogą Ci opracować opisy przedmiotów, które będą wyraźnie oddzielone od warunków oferty i sumiennie uzupełnią wszystkie parametry w wymaganych przez Allegro sekcjach. Do tego wszystkiego dzięki nam możliwa jest integracja z PrestaShop, SkyShop, integracja z IAI, integracja z Magento czy Baselinker.

Jak wygląda zarządzanie kontem Allegro?

Sprawne zarządzanie kontem pozwoli wygenerować większą sprzedaż. Oczywiście zajmiemy się tym wszystkim, a więc pomożemy Ci poprowadzić konto firmowe. Zależy nam na tym, aby wszystko sprawnie działało, a Ty abyś był zadowolony. W przypadku konta zwykłego wystarczy tylko zarejestrować się i aktywować konto. Natomiast zakładając konto firmowe należy w formularzu rejestracji podać dane swojego przedsiębiorstwa, a czasem nawet dołączyć skany dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności. Dane będą widoczne w zakładce “O mnie”. Zarządzając Twoim kontem dopełnimy wszystkich formalności, a więc nie zapomnimy dołączyć regulaminu sprzedaży zgodnego z obowiązującymi ustawami. Wiedz o tym, że jeżeli chcesz, konto możesz dzielić z małżonkiem.

Zadbamy o to, aby Twoje konto wzbudzało zaufanie w potencjalnych klientach. Pomożemy Ci nadać taką nazwę konta, która będzie pasowała do wystawianych przez Ciebie przedmiotów. Jeśli chcesz mieć kilka kont – nie ma dla nas problemu. Będziemy nimi tak zarządzać, by sprzedaż nieustannie rosła.

Oferujemy Ci pomoc w sprzedaży Allegro, dlatego zadbamy o to, by zakładka “O mnie” była uzupełniona o wszystkie dane takie jak kontakt, informacje o firmie, metody płatności, czytelne zasady zwrotów i reklamacji, informacje dotyczące wysyłki.

Kampanie ADs Allegro – inwestuj od samego początku!

Prowadzenie sklepu na Allegro ma swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że Allegro przyciąga wielu Internautów, potencjalnych kupujących. Minusem jest to, że przyciąga też wielu sprzedawców. Oferując swoje produkty w tym miejscu, możesz robić wszystko, jak należy i liczyć po cichu, że ewentualni Klienci trafią akurat na Twoją ofertę i kupią produkt u Ciebie. Tak z pewnością się stanie prędzej czy później. Gdy znajdzie się pierwszy Klient, będziesz zachwycony, ale gdy w ciągu miesiąca nie jest ich wystarczająco dużo, byś mógł wyjść na swoje, wtedy przestaje być już tak różowo.

Dlatego inwestuj od samego początku w kampanie ADs Allegro. Przekonasz się, że nie wszyscy, którzy zetkną się z Twoją reklamą, będą skłonni kupić u Ciebie, ale gro z nich tak zrobi. Szczególnie z naszą pomocą, czyli z naszą agencją Allegro ADs Comart, która jest teraz certyfikowanym Partnerem Allegro Ads Partner +. Z nami zaczniesz rosnąć lokalnie i w zasięgu całego kraju.

Optymalizacja Allegro - jak ją dla Ciebie zrobimy?

Optymalizacja allegro jest niezbędna, aby dopasować Twoje oferty do wymagań klientów. Profesjonalnie zajmiemy się pozycjonowaniem Twoich ofert na Allegro. Przede wszystkim skupimy się na najważniejszych czynnikach, którymi są m.in.:

nazwa produktu, gdyż to najważniejszy element pozycjonowania i właśnie od niego zaczniemy. Nazwa musi opisywać czym jest sprzedawany produkt, a więc trzeba w niej zawrzeć najważniejsze słowa kluczowe opisujące rodzaj przedmiotu. W nazwie unikamy przymiotników, które nic nie wnoszą
odpowiednia kategoria i parametry produktu – produkty muszą być przypisane do odpowiedniej kategorii, gdyż nawet najlepiej opisany przedmiot traci na pozycji w wynikach wyszukiwania. Parametry oferty to kolejna rzecz, która powinna być poprawnie stworzona. Parametry są ważne, gdyż dodają one słowa kluczowe. Generują więc pozycje w wynikach wyszukiwania.
jakość oferty – to przede wszystkim jej klikalność w wynikach wyszukiwania, ilość zakupów produktów i czynnik konwersji, ilość akcji dodania produktu do koszyka. Dzięki nam proponowane przez Ciebie produkty będą miały jak najwyższą wartość w oczach klientów.
Aby dodatkowo wzmocnić Twoją pozycję wynikach wyszukiwania podpowiemy Ci kilka niezawodnych sposobów. Przede wszystkim proponujemy darmową wysyłkę w ramach Allegro Smart, programu, który bardzo ceni serwis Allegro. Z doświadczenia wiemy, że darmowa wysyłka i różnorodne formy dostawy także generują mocne pozycje oferty.

Zarządzanie sprzedażą Allegro to dla nas nic trudnego, tym bardziej, że mamy w tej kwestii bogate doświadczenie. Dzięki nam Twoja sprzedaż na Allegro będzie stale rosła, a Ty będziesz miał czas na zajęcie się innymi kwestiami – chociażby takimi jak poszerzanie swojego asortymentu.

Pomoc w sprzedaży na Allegro - możesz na nas liczyć!

Dzięki nam skutecznie zwiększysz sprzedaż. Wszystko za sprawą naszych technik, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję. Allegro prężnie się rozwija zyskując coraz większą sympatię internautów. Oferujemy Ci pomoc w zakresie prowadzenia konta na Allegro, ale także w takich kwestiach jak wystawianie aukcji. Obsługa konta Allegro może być bowiem trudna dla początkujących użytkowników. Pomożemy Ci uniknąć kłopotów związanych z zablokowaniem konta, co się czasem bardzo często zdarza początkującym użytkownikom.

Efektywna sprzedaż na Allegro? Dzięki promocji! Sprawdź, jak Ci zapewnimy zyski w ramach kampanii ADs Allegro!

 

Jako certyfikowany Partner Allegro Ads Partner + spieniężymy każdą złotówkę , którą zainwestujesz. Analizujemy wszystkie nasze dotychczasowe kampanie. Zestawiamy sprawdzające się rozwiązania z wyzwaniami aktualnych trendów, wyszukiwanych słów kluczowych, z Twoją ofertą, z opisami Twoich produktów, z Twoimi możliwościami finansowymi. Dobieramy najlepsze frazy kluczowe i kwoty CPC oraz wplatamy je w sprzedający content. Od pierwszej sekundy uruchomienia kampanii ADs Allegro, monitorujemy jej przebieg i wprowadzamy korzystne zmiany. Dzięki temu jest optymalnie efektywna. To się sprawdza.

Pierwsze wrażenia są najważniejsze

Dołącz do grona zwycięzców z nami
inwestując w sprzedaż na Allegro.
Jako nieliczni posiadamy tytuł:


Allegro Ads Partner+
Kompleksowa Obsługa

BĄDŹMY W KONTAKCIE
Nie czekaj,
Napisz do nas!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego partnera, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu sprzedażą to chcemy Cię poznać! Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

    Call Now Button