Poznaj nas

Według prognoz rynek e-commerce rośnie w naszym kraju o 20% rok do roku. Coraz częściej wymusza to na właścicielach sklepów online dbałość o najmniejsze szczegóły, elementy, na które do tej pory nie zwracali większej uwagi. Długotrwały sukces przedsiębiorstwa nie może opierać się jedynie na dobrych produktach. Liczy się również niezawodność, tradycja, innowacyjność i zadowolony klient.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Aktualne statystyki e-commerce podają, że 40 procent użytkowników Internetu na całym świecie kupiło produkty lub towary online za pośrednictwem komputera stacjonarnego, telefonu komórkowego, tabletu lub innych urządzeń online. Stanowi to ponad 1 miliard kupujących online i zgodnie z przewidywaniami ta ilość będzie stale rosnąć.
Sprzedawcy E-Commerce

Osoby chcące powiększyć efekty swojej sprzedaży internetowej

Sklepy Internetowe

Firmy poszukujące nowych kanałów dystrybucji w Internecie

Rozpoczynający przygodę

Firmy, które potrzebują identyfikacji w świecie E-commerce poprzez utworzenie sklepu, strony www i promocji w Social Media

Kilka przykładów, dlaczego warto
z nami współpracować
01.Wierzymy w kreatywność

Kreatywność to umiejętność, dzięki której możesz kreować swoją rzeczywistość w wybrany przez Ciebie sposób. Każdy człowiek jest kreatywny, niektórzy tylko zapomnieli jak z tej umiejętności korzystać.

02.Wierzymy w jakość

Wierzymy, że jakość realizowanych projektów oraz zadowolenie klientów są pochodną zatrudniania przez doświadczonych pracowników, którzy stale szlifują swoje umiejętności.

03.Wierzymy w umiejętności

Wierzymy, że wiedza i rozwój umiejętności są kluczem do sukcesu! Dlatego też nie przestajemy poznawać nowych rzeczy, wymieniać się doświadczeniami, aby z każdym dniem być co raz lepszym człowiekiem.

04.Wierzymy w relacje

Wierzymy w pozytywne relacje w biznesie i staramy się je wzmacniać. Uważamy, że to jeden z najważniejszych czynników między ludźmi, a jednocześnie coś o czym często się zapomina – Rozmowa.

113
Zrobionych audytów
147
Zadowolonych klientów
101
Wypitych kaw
31
Zaprojektowanych stron
153
Codziennych rozmów
21536
Zoptymalizowanych aukcji
Klienci firmy Comart cenią sobie nasze zalety:
  • skutecznie zarządzamy sprzedażą internetową
  • indywidualnie badamy konkurencyjny rynek
  • dbamy o optymalizację kosztów i rachunków
  • przeprowadzamy efektywne szkolenia dla przedsiębiorców
  • realizujemy wartościowe audyty sprzedażowe
Zaufali nam między innymi

100% satysfakcji i zadowolenia, zawsze na czas i zawsze pod telefonem. Serdecznie polecam firmę Comart.

DIP-MAR
Nowoczesne Stolarstwo

Solidna firma z którą się przyjemnie współpracuje.

bigdogmastiff

Wzrost sprzedaży widoczny już po tygodniu, a po pełnym miesiącu nie wygląda jakby miał się zatrzymać! Pełne zaangażowanie, w którym czuć gruntowną znajomość tematu. Jesteśmy pod coraz większym wrażeniem.

Pomiarowkapl

Wspólna praca z zespołem Comartu zaowocowała wypracowaniem efektywnych rozwiązań w zakresie lokowania naszej oferty. Potwierdzamy profesjonalizm i wysoką jakość współpracy ze specjalistami Comartu.

Zgeneration

Mogę polecić COMART jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego kooperanta, znającego się i stosującego nowoczesne technologie podczas planowania i realizowania kampanii marketingowych oraz prowadzenia kont sprzedażowych na portalach Allegro i eBay.

Lalill
To nie kreatywne myślenie jest drogą do tworzenia kreatywnych projektów.
Twoje projektowanie jest drogą do kreatywnego myślenia.
- GEORGE NELSON -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-151 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

DANE FIRMY

Comart Bartosz Komarnicki
NIP: 631-258-14-87
REGON 367510484

Call Now Button