O OFERCIE
Czym jest portal Amazon?
Amazon posiada ogromną bazę klientów i niemal nieograniczone możliwości ekspansji na rynki zagraniczne takie jak Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania czy Francja. Łączna liczba użytkowników Amazon w Europie wynosi około 340 mln. Pozwól nam sprawić, że Twoja firma dotrze do klientów z powyżej wymienionych krajów i z nami poszerzy swoje zasięgi marketingowe w Internecie.
Tysiące małych firm z różnych rynków, które reprezentują różne branże, rozpoczynało z Amazon swoją sprzedaż i w krótkim czasie odniosło zadowalające, a nawet wręcz fenomenalne wzrosty sprzedaży. Przekonaj się, dlaczego warto zacząć prowadzić globalną sprzedaż na Amazon i dotrzeć ze swoją ofertą do 300 milionów potencjalnych klientów na całym świecie.
ZAKRES OFERTY
Co chcemy Ci zaoferować?
Dzięki nam skutecznie zwiększysz sprzedaż. Wszystko za sprawą naszych technik, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję.

Oferujemy Ci kompleksowe zarządzanie sprzedażą Amazon. Może być ono dla Ciebie bardzo przydatne jeśli chcesz rozszerzyć swoje rynki zbytu o zagranicę. Gdy stwierdzasz, że rodzimy rynek już Ci nie wystarcza, proponujemy rozpoczęcie ekspansji od serwisu Amazon jeśli jeszcze tego nie robisz. Jest on tak rozbudowaną platformą, że pozwala zdobyć nowych klientów i dotrzeć do nawet bardzo odległych rynków. Sprawimy, że sprzedaż na Amazonie będzie stale wzrastała.

FAQ’S
Zobacz jak działamy
Oferujemy Ci przydatne narzędzia do prowadzenia sprzedaży na Amazonie. Dzięki nim sprawdzisz także trendy sprzedażowe oraz ich potencjał. Pozwoli Ci to na:

  • oszacowanie sprzedaży
  • prognozowanie marży
  • analizę obecności rynku
  • stworzenie raportu popytu
  • określenie popularności towarów

Pomożemy Ci określić opłacalność sprzedaży, ponieważ liczy się nie tylko to ile Twoi klienci będą kupowali, ale także to jaki jest popyt na oferowane przez Ciebie towary. Oprócz tego uzyskasz od nas informacje w jaki sposób sprzedawać na Amazonie. Chodzi o opłaty, wypłaty i prowizje.

Aby zarządzanie sprzedażą Amazon przebiegło sprawnie musimy dostosować się do zasad jakich wymaga ten serwis. Ogromny nacisk położymy na zadowolenie klienta, dlatego wszystkie informacje dotyczące towaru takie jak opisy i zdjęcia muszą spełnić ściśle określone wymagania i wytyczne. Zadbamy także o kontakt z klientem. Zapewniamy Cię, że będzie on na najwyższym poziomie. Dzięki nam klient otrzyma odpowiedzi na pytania w ściśle określonym czasie, podobnie będzie także z przekazywaniem produktów. Polityka prywatności i regulamin Amazon mogą być trudne, a czasem wręcz niezrozumiałe dla początkującego użytkownika. Dzięki nam przejdziesz przez wszystkie procedury, a nasi tłumacze ułatwią Ci zrozumienie trudniejszych kwestii. Pomożemy Ci obsługiwać klientów z Niemiec, Anglii, Włoch czy też Francji. Zarządzanie sprzedażą internetową zwiększy Twoje zyski i pozwoli pozyskać klientów z całego świata. Oprócz wyżej wspomnianej pomocy, nasze wsparcie otrzymasz w kwestiach takich jak integracja z IAI oraz integracja z Magento.

Aby zarządzanie Amazon przyniosło spodziewane rezultaty musimy zacząć od konta. Obsługa konta Amazon to przede wszystkim jego wybór. Mamy do konto Basic oraz konto Pro. Konto Basic jest darmowe, ale dzięki niemu można sprzedawać do 40 sztuk produktów miesięcznie, jednak trzeba zapłacić prowizję. Konto Pro pozwala sprzedać nieograniczoną liczbę produktów bez stałej opłaty za każdy przedmiot, oprócz prowizji. Konto Pro związane jest z licznymi przywilejami dla sprzedawców. Nasza obsługa Amazona będzie się wiązała między innymi z otwarciem konta na Amazonie. Warto wiedzieć, że w tym serwisie mogą sprzedawać tylko spółki, a nie osoby prywatne lub te, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Daje to gwarancję, że wszystkie przedmioty pochodzą od zaufanych sprzedawców. Aby sprawnie zarządzać kontem Amazon (i w ogóle je otworzyć) musisz przygotować pełną dokumentację. Jest to konieczność dla tych firm, które dopiero zaczynają swoja przygodę z Amazonem.

Optymalizacja Amazon jest konieczna aby poprawić widoczność produktów w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie Amazon pozytywnie działa na współczynnik klikalności i konwersji, a to wszystko ma wpływ na lepsze wyniki sprzedaży produktów. Przeprowadzimy dla Ciebie dwuetapowy proces pozycjonowania. Pierwszym będzie optymalizacja słów kluczowych, a drugim optymalizacja listingu.

Przeprowadzimy dla Ciebie kampanie reklamowe, które wykorzystuje Amazon PPC . Dobierzemy słowa kluczowe, które pasują do naszego wykazu produktów, co będzie miało istotne znaczenie dla wyszukiwania ich przez klienta. Reklama wyświetli się i będzie wyróżniona na stronie wyników wyszukiwania lub na stronie produktu.

Produkty objęte reklamą wyświetlą się na górze lub na dole listy, będą też posiadały informację o tym, że oferta jest sponsorowana. Dzięki Amazon Headline Search jest możliwa promocja 3 produktów jednocześnie, natomiast Display Ads to reklamy displayowe, które wyświetlą się na kartach produktów i kategorii.

Oferujemy Ci także audyt sprzedażowy, który pomoże wykryć ewentualne błędy w prowadzeniu Twojej sprzedaży. W naszym audycie otrzymasz pełną optymalizacje pod względem sprzedaży i analizę konkurencji. Dokładnie przyjrzymy się Twoim aukcjom, promocjom i ich kosztom. Zweryfikujemy dla Ciebie opisy i szablony – jeśli coś działa nie tak opracujemy dla Ciebie strategię jak najlepiej to ulepszyć. Otrzymasz od nas także programy do zarządzania kontem.

Optymalizacja Amazon jest konieczna aby poprawić widoczność produktów w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie Amazon pozytywnie działa na współczynnik klikalności i konwersji, a to wszystko ma wpływ na lepsze wyniki sprzedaży produktów. Przeprowadzimy dla Ciebie dwuetapowy proces pozycjonowania. Pierwszym będzie optymalizacja słów kluczowych, a drugim optymalizacja listingu.

Dzięki nam zwiększy się zasięg Twojej oferty, a Twoja marka stanie się bardziej widoczna. Wdrażamy strategie, które obejmują promocję w zakresie „Sponsored products”, a także „Sponsored brands”.
Pierwsza umożliwia na bieżąco podwyższać wyniki sprzedaży, docierać do klientów, którzy są zainteresowani zakupem Twoich produktów w tej chwili.
Druga pozwala dotrzeć do klientów już po działaniach promocyjnych, rzucających się w oczy. Jeżeli masz w swojej ofercie wiele produktów, czy różny asortyment, promocja dzięki „Sponsored brands” wykorzystuje ten potencjał. To idealne rozwiązanie, jeżeli interesują Cię dobre wyniki i rozpoznawalność swojej marki w dłuższej perspektywie.

DLACZEGO MY?
Sprzedaż globalna to nasz chleb powszedni!

Jeśli sprzedajesz na Amazonie nie tylko na polskim rynku, ale również na zagranicznych, przyda Ci się specjalista, który doskonale orientuje się zarówno w samym panelu w innym języku, jak i zna trendy w krajach, na które jesteś biznesowo otwarty. Świadczymy swoje usługi m.in. w: Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, a także w Australii, USA, czy Kanadzie.

Nawet jeśli nie rozwinąłeś swojego biznesu w wielu innych krajach, pomożemy Ci skutecznie pokonać kolejny próg na drodze rozwoju Twojego sklepu w Amazonie. Zapewniamy szybką i dogłębną obsługę panelu sprzedawcy w Amazon marketplace. Mamy doświadczony zespół i korzystamy z niezawodnego BaseLinkera. Z nami krótki czas wdrożenia kampanii nawet na wielu rynkach jest pewnikiem. Wybierając właśnie nasze usługi, dokładnie wiesz, za co płacisz. A właściwie, w co inwestujesz. Z nami kampania na Amazon przyniesie Ci same wymierne korzyści finansowe!

NASZE UMIEJĘTNOŚCI
Klienci Comart cenią sobie nasze zalety

Długotrwały sukces przedsiębiorstwa nie może opierać się jedynie na dobrych produktach. Liczy się również niezawodność, tradycja, innowacyjność i zadowolony klient.

Doświadczenie
95%
Umiejętności
92%
Jakość
94%
Relacje
95%
1001
1001
ZADOWOLONYCH
Klientów
Klienci firmy Comart cenią sobie nasze zalety
13
13
LAT
Doświadczenia
Wyróżniają nas pewne wartości
11
11
RYNKÓW
Sprzedaży
Indywidualnie badamy konkurencyjny rynek
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Nie czekaj,
Napisz do nas!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego partnera, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu sprzedażą to chcemy Cię poznać! Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

    Call Now Button