Social Media

Czy chciałbyś wiedzieć, co się dzieje w firmie, w której uwielbiasz robić zakupy albo po prostu zastanawiasz się czym są Social Media?  A może ciekawi Cię proces produkcji? Nic prostszego. Polub ich Fanpage na Facebooku czy Instagramie. A może szukasz pracy?  Sprawdź co mówią na Linkedin o firmie do której rekrutujesz! Social media są teraz wszędzie.

Powierz nam prowadzenie mediów społecznościowych, buduj swoją markę w sieci i zdobądź nowych klientów!

Facebook

Fanpage na Facebooku to nie tylko możliwość rozmowy z klientem, ale przede wszystkim baza klientów zainteresowanych Twoją firmą. Pokaż jak działasz, stwórz sklep i sprzedawaj! Zaufaj profesjonalistom!

Prowadzenie mediów społecznościowych

FACEBOOK – JAK DZIAŁAMY ?
 • Analiza i strategia
  Razem z Tobą zbierzemy najważniejsze informacje o Twojej firmie, aby móc zbudować personę. Przeanalizujemy działania, znajdziemy mocne i słabe strony w dotychczasowej komunikacji, określimy spójny styl komunikacji.
 • Strategia i harmonogram
  Będziemy publikować w Twoim imieniu posty oraz moderować dyskusję. Możemy również przeprowadzać konkursy i akcje promocyjne.
 • Promowanie postów
  Stworzymy spersonalizowanych reklamy za pośrednictwem Facebook Ads ukierunkowane na określony cel marketingowy (zwiększenie sprzedaży, rozwój Fanpage’a, odwiedziny w firmie).

Instagram

Instagram to doskonałe uzupełnienie Facebooka. Doskonale sprawdza się jako narzędzie do budowania społeczności i wizerunku firmy.

Prowadzenie mediów społecznościowych

INSTAGRAM – JAK DZIAŁAMY ?
 • Analiza i strategia
  Na podstawie informacji i analizy Twojej firmy opracujemy strategii komunikacji przez Social Media, która będzie określała Twoją firmę na Instagramie.
 • Strategia i harmonogram
  Zbudujemy ciekawy profil, dobierzemy hashtagi , będziemy moderować dyskusje na Twoim profilu wykorzystując ciekawe narzędzia dostępne w feedzie i stories.
 • Promowanie postów
  Dzięki integracji z Facebookiem utworzymy spersonalizowane reklamy kierujące klienta na Twoją stronę www lub prezentujące Twoją ofertę.

Linkedin

Linkedin to doskonałe narzędzie biznesowe. Oprócz prezentacji Twoich produktów pozwala nawiązać współpracę z właścicielami innych firm oraz pomaga w rekrutacji nowych pracowników.

Prowadzenie mediów społecznościowych

LINKEDIN – JAK DZIAŁAMY ?
 • Analiza i strategia
  Przygotujemy Twój profil tak, aby wyglądał profesjonalne i budził zaufanie potencjalnych kontrahentów i pracowników.  Dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe, aby się dobrze pozycjonował.
 • Strategia i harmonogram
  Będziemy publikować posty, podsuwać Ci pomysły, które działania w Twojej firmie warto opublikować na profilu.
 • Promowanie postów
  Promocja na Linkedin nie jest tak bardzo popularna jak na Facebooku, dzięki temu warto skorzystać z tego sposobu dotarcia do klientów poprzez reklamy tekstowe, a także sponsorowane wiadomości na LinkedIn InMail.

Inne

Snapchat, TikTok, Twitter a nawet Tinder. Te wszystkie media można również wykorzystać do promocji firmy. Jeśli tam jest Twoja grupa odbiorów pomożemy Ci też się tam znaleźć.

Prowadzenie mediów społecznościowych

CO JESZCZE MOŻEMY ZROBIĆ?
 • Snapchat
  Wysyłanie zdjęć i filmików do max 10 sekund to doskonała rozrywka dla ok. 100 milionów użytkowników. Może Twój produkt też tam będzie pasował ?
 • Twitter
  Krótkie wiadomości mogą wiele powiedzieć o Twojej firmie. Dowiedź się czym aktualnie się interesują bądź czego szukają Twoi potencjalni klienci. Bądź na czasie i dostosuj swoją ofertę do bieżących potrzeb. Spróbuj !
 • TikTok
  Krótkie filmiki, szybki montaż, duża dawka humoru.  Młodzież to uwielbia ! 🙂 Zaprezentuj swój produkt w zabawny sposób, pokaż jego zastosowanie, zrób coś śmiesznego i oryginalnego a na pewno przyciągniesz do siebie wielu użytkowników TikToka.
 • Pinterest
  Pokaż swój produkt i zdobywaj nowych klientów. Prowadzenie konta na Pinterest może przyciągnąć wielu nowych klientów do Twojego sklepu internetowego. Jest to nadal kanał social media mniej popularny niż Facebook, ale równie skutecznie możesz się na nim promować.
NASZE REALIZACJE
Kampanie reklamowe
Opłacalna kampania Ads w social mediach – skutecznie nakierujemy internetową społeczność na Twój biznes!

Social media to nieodłączny element współczesnego dialogu z potencjalnymi Klientami. Warto mieć ich blisko, wiedząc, że wielu z nich nie może rozstać się ze swoimi ulubionymi portalami społecznościowymi. Dzięki nam staniesz się częścią ich dziennego rytuału. Zadbamy o to, by regularnie odwiedzali na Twój profil, zapoznać się z kolejnym Twoim postem i zareagować na niego. Wzrośnie liczba polubień, a Twoja firma przestanie być jedną z wielu w swojej branży. Nadamy Twojej marce ✓osobowość, ✓charakter, ✓dynamizm w social mediach. Do dzieła!

Kampanie Facebook Ads to główny filar solidnej konstrukcji Twojej marki w mediach społecznościowych!

Zapytasz: „Dlaczego kampanie Facebook Ads są takie ważne?”. Facebook to portal, który magnetyzuje od wielu lat. Poza tym to świetne miejsce do promowania swoich produktów i usług. Doskonale się do tego nadaje. Wiele firm zamiast tradycyjnej strony zakłada tylko tę, którą proponuje gigant social mediów. Jeśli inwestujesz w marketing na Facebooku, świadomość Twojej marki wzrasta.

Kampania Facebook Ads – określasz priorytety, a my efektywnie pomagamy Ci osiągnąć Twoje zamierzenia!

Facebookowicze nie lubią nudy, a angażująca, ciekawa treść, która wnosi do ich życia powiew świeżości, jest tym, czego łakną. Codziennie. Dlaczego by więc nie dawać im dokładnie tego, czego chcą, promując jednocześnie swój biznes. Dzięki wskaźnikom trafności, typu Quality Ranking, EngagementRate Ranking, czy Conversation Rate Ranking wiemy, jakie „treści sprzedają”, jakie generują polubienia, a które sprawiają, że posty się udostępnia.

Prowadzenie social media? Zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie graficzne i tekstowe!

Prowadzenie social media to zajęcie, które wymaga doświadczenia w „obyciu społecznościowym”, by wiedzieć, co wzbudza kontrowersję, co jest odbierane pozytywnie, a co zupełnie nie daje szans na sukces.

Poza tym Facebook jest inny niż Instagram – zawodowo prowadzimy konta firm na obydwu tych serwisach społecznościowych. Niektórzy korzystają z Facebooka, by dowiedzieć się czegoś konkretnego i porozmawiać ze znajomymi. A na Instagrama wchodzą po to, by złapać oddech, dać się ponieść dynamice zamieszczanych stories.

By wiedzieć, co się dzieje w portalach społecznościowych, nie można na nich „bywać”. Trzeba mieć z nimi codzienną styczność. Jesteśmy zorientowani, jak zbudować Twoją markę w portalach społecznościowych Facebook i Instagram!

 

Zalety Facebook Ads
Precyzyjne
DOPASOWANIE

Reklama w Social Media daje możliwość precyzyjnego dopasowania grupy odbiorców pod względem zainteresowań, miejsca zamieszkania a nawet
zachowań w sieci.


Niski koszt
DUŻY EFEKT

W porównaniu do reklam w innych kanałach promocyjnych możesz przeznaczyć na reklamę dowolny budżet, co pozwala korzystać z tej formy reklamy zarówno mikro jak i dużym przedsiębiorcom.

Budowanie więzi
Z KLIENTAMI

Poznaj swoich klientów i bądź z nimi w stałym kontakcie dzięki zwiększaniu ilości aktywnych fanów swojego profilu.


Szeroka gama
CELÓW KAMPANII

Zwiększenie sprzedaży, odwiedziny w Twojej firmie, albo zdobycie nowych fanów? Facebook Ads pozwala na precyzyjne dopasowanie reklamy pod Twoje cele marketingowe.

Ciekawe i angażujące
GRAFIKI

Tworzymy różnorodne kreacje graficzne przyciągające uwagę odbiorców. Realizujemy reklamy statyczne oraz dynamiczne. Analizujemy, która forma reklamy jest najatrakcyjniejsza dla Twoich odbiorców.

Szczegółowe
STATYSTKI

Facebook Ads daje dostęp do ogromnej bazy statystyk, które pomagają w oszacowaniu opłacalności danej kampanii oraz korygowanie na bieżąco reklam, aby przynosiły jak najlepsze efekty.

A co z LinkedIn?
Zarządzanie sprzedażą internetową za pośrednictwem LinkedIn – serwisu, na którym możesz się wykazać!

LinkedIn działa zupełnie na innej zasadzie niż Facebook, czy Instagram. Jest przeznaczony głównie do budowania profesjonalnych kontaktów. Żeby pozyskiwać nowe kontakty z branży najlepiej zacząć od opowiedzenia co nieco na swój temat, co może być interesujące od strony zawodowej. Informację o swojej firmie najlepiej dodać na koniec, skupiając się bardziej na zaprezentowaniu swojej osoby. Opłaca się „dopieścić” treści, które dotyczą Ciebie. LinkedIn to pierwsze miejsce, gdzie ludzie z branży lub potencjalni Klienci szukają szczegółów na Twój temat.

LinkedIn jest atrakcyjny także jako miejsce, gdzie możesz budować pozycję swojej marki jako eksperta w określonej dziedzinie lub branży. Wystarczy zamieszczać wpisy na linkedinowym blogu, czy dodawać rekomendacje. Obydwie te funkcjonalności „napędzają” Ci Klientów i „tworzą więź”. Wiemy, jak się tym zająć, więc jesteś z nami w dobrych rękach!

Zarządzanie sprzedażą internetową z wykorzystaniem LinkedIn sprawia, że Twoja marka cieszy się zaufaniem. Niezależnie od panujących trendów. Wypracowując swoją pozycję na tym serwisie, możesz liczyć na większe zainteresowanie swoją ofertą.

Znamy się na tych mechanizmach marketingowych i psychologicznych. Wiemy, jak często zamieszczać treści i jak je dobierać, by przedstawiały Cię jako profesjonalistę w ciekawy sposób.

Interesuje Cię fachowa i efektywna kampania Ads w social mediach? Chciałbyś zlecić prowadzenie kont na Facebooku, Instagramie i LinkedIn? Skontaktuj się z nami – z Twojej marki stworzymy MARKĘ!

Pakiety Social Media
BASIC

799 zł*

8 wpisów miesięcznie 1 konto

Przygotowanie strategii komunikacji


Aktualizacja informacji o firmie


Przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta


Dedykowana oprawa graficzna profilu


Tworzenie grafik do postów (prosta grafika, 20% tekstu, według wytycznych klienta)


Posty klikalne, czyli od razu przenoszą na stronę www


Promowanie postu (cena nie obejmuje budżetu)

MEDIUM

1 299 zł*

12 wpisów miesięcznie 1 konto

Przygotowanie strategii komunikacji


Aktualizacja informacji o firmie


Przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta


Dedykowana oprawa graficzna profilu


Tworzenie grafik do postów (prosta grafika, 20% tekstu, według wytycznych klienta)


Posty klikalne, czyli od razu przenoszą na stronę www


Promowanie postu (cena nie obejmuje budżetu)


Poksty kreatywne (pokaz slajdów, post dynamiczny, tekst-więcej niż 20%)


Wyszukiwanie i publikacja ciekawostek branżowych


Moderacja niespecjalistyczna (pn.-pt. 8:00-16:00)

PREMIUM

1 599 zł*

20 wpisów miesięcznie 1 konto

Przygotowanie strategii komunikacji


Aktualizacja informacji o firmie


Przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta


Dedykowana oprawa graficzna profilu


Tworzenie grafik do postów (prosta grafika, 20% tekstu, według wytycznych klienta)


Posty klikalne, czyli od razu przenoszą na stronę www


Promowanie postu (cena nie obejmuje budżetu)


Poksty kreatywne (pokaz slajdów, post dynamiczny, tekst-więcej niż 20%)


Wyszukiwanie i publikacja ciekawostek branżowych


Moderacja niespecjalistyczna (pn.-pt. 8:00-16:00)


Kampania Facebook Ads(cena nie obejmuje budżetu, który ustalany jest indywidualnie)


Posty animowane

*Podane ceny są cenami netto
Obsługa sprzedażyZobacz ofertę Sprzedaży
Szkolenia sprzedażoweZobacz ofertę Szkoleń
Obsługa Social MediaZobacz ofertę Social Media
Profesjonalne audytyZobacz ofertę Audytów
Kluczem nie jest wykorzystywanie czasu,
ale jego inwestowanie.
- Stephen R. Covey -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-151 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

DANE FIRMY

Comart Bartosz Komarnicki
NIP: 631-258-14-87
REGON 367510484

Call Now Button