O OFERCIE
Pomożemy Ci w osiągnięciu sukcesu na jednym z najpopularniejszych rynków e-commerce – Cdiscount.com
 • skuteczne prowadzenie kampanii reklamowych, np. Google Ads;
 • badania rynku dla lepszej efektywności podejmowanych działań;
 • troska o odpowiedni wygląd aukcji oraz ich wystawianie;
 • tłumaczenia opisów.

 

Pomożemy Ci w wejściu na rynek francuski – Cdiscount.com

 

Sprzedaż wielokanałowa jest coraz popularniejsza. Daje to niemal nieograniczone niczym możliwości dotarcia sprzedawcy do potencjalnych Klientów. Zwłaszcza że sprzedaż internetowa nie musi ograniczać się do naszego rodzimego rynku. Coraz częściej sprzedawcy wychodzą na rynek europejski i oferują swoje produkty na największych światowych platformach. Jedną z nich jest bez wątpienia Cdiscount.com. Chciałbyś i Ty zacząć docierać do Klientów poza granicami naszego kraju zapewniając sobie duże potencjalne grono odbiorców? Jeśli tak, doskonale się składa. Ecomart to firma, która z przyjemnością Ci pomoże.

Jedną z najlepiej rozwijających się obecnie branż jest bez wątpienia sprzedaż internetowa. Sprzedawcy za pośrednictwem nie tylko sklepów internetowych, ale również różnego rodzaju platform oferują swoje produkty potencjalnym Klientom. Cdiscount.com to jeden z serwisów, na który pomagamy wprowadzić Twoje oferty. Wbrew przeświadczeniu wielu osób, sprzedaż online to złożone i wymagające dużego poświęcenia czasu zajęcie – doskonale zdajesz sobie z tego sprawę jako sprzedawca. Dlatego właśnie powstała nasza firma. Pomagamy w zarządzaniu sprzedażą oraz w marketingu i reklamie.

OFERTA
Dowiedz się, dlaczego warto nawiązać z nami współpracę – kilka słów wprowadzenia
Jesteśmy firmą, która już od ponad 12 lat zajmuje się zagadnieniami Marketplace. Dzięki temu możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz wyjściem obronną ręką z niejednej kryzysowej sytuacji. Wiedza, którą posiada nasza 10-osobowa grupa, pozwala na zagwarantowanie Klientowi najwyższej jakości usług. Dbamy również o to, aby była to kompleksowa oferta. Dlatego zajmujemy się nie tylko wystawianiem aukcji, ale również tłumaczeniami oraz marketingiem i reklamą. Jako firma możemy też zaoferować stawianie stron internetowych, obsługę sklepów online oraz prowadzenie Social Media. Jak widzisz portfolio mamy wyjątkowo bogate.

 

 

Pomożemy w obsłudze konta Cdiscount.com – zaufaj profesjonalistom

 

 

Rynek e-commerce może pochwalić się dość dużą liczbą znanych platform, które zachęcają sprzedawców do tego, aby reklamowali na nich swoje produkty. Bez wątpienia jedna z nich jest Cdiscount.com – wiodoąca prym francuska platforma sprzedażowa. Doskonale pokazują to statystyki, z których można wyczytać, że ponad 10 milionów klientów jest na niej zarejestrowanych. Platforma zachęca też wyjątkowo bogatym asortymentem. Klient znajdzie na niej ponad 40 milionów produktów. Chcesz być jednym ze sprzedawców, który oferuje swoje artykuły tak licznej grupie odbiorców? Z nami będzie to prostsze. W czym konkretnie możemy Ci pomóc?

 1. Wdrożenie konta na Cdiscount.com i jego kompleksowa obsługa
 2. Wprowadzanie produktów na sklep oraz tłumaczenie opisów
 3. Wsparcie techniczne
 4. Prowadzenie kampanii reklamowych
 5. Marketing
 6. Usługa magazynowania produktów

Obsługa sprzedaży

Zajmujemy się wystawianiem aukcji i uaktywnianiem sprzedaży. Indywidualnie badamy rynek konkurencyjny, rozpatrujemy promocję w strefie okazji i marek, świadczymy prowadzenie kampanii ADS. Dbamy o optymalizację kosztów i rachunków. W ramach współpracy umożliwiamy wejście na rynek zagraniczny.

Kompleksowe Audyty

Kompleksowo realizujemy audyty sprzedażowe na portalach aukcyjnych typu Allegro, eBay, Amazon oraz innych e-sklepów: badamy zgodność z regulaminem, nawigujemy sprzedaż i monitorujemy koszty. Tego typu działania przyczyniają się na udoskonalanie tego czym obecnie Twoja firma dysponuje.

Obsługa sprzedaży

Zajmujemy się wystawianiem aukcji i uaktywnianiem sprzedaży. Indywidualnie badamy rynek konkurencyjny, rozpatrujemy promocję w strefie okazji i marek, świadczymy prowadzenie kampanii ADS. Dbamy o optymalizację kosztów i rachunków. W ramach współpracy umożliwiamy wejście na rynek zagraniczny.

Kompleksowe Audyty

Kompleksowo realizujemy audyty sprzedażowe na portalach aukcyjnych: badamy zgodność z regulaminem, nawigujemy sprzedaż i monitorujemy koszty. Tego typu działania przyczyniają się na udoskonalanie tego czym obecnie Twoja firma dysponuje.

Liczy się strategia

Dla firm potrzebujących zrobić krok dalej i poszerzać swoje zasięgi o dodatkowe rynki sprzedaży jesteśmy gotowi przeprowadzić strategię indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Z nami dobierzesz odpowiednie narzędzia sprzedażowe, dostosujesz cele i opanujesz konkretną drogę w sprzedaży.

Reklama kluczem

Z doświadczenia wiemy, że promocja w tym serwisie na własną rękę daje tylko połowiczne efekty. Złota reguła mówi, że jeśli chcesz osiągnąć sukces w biznesie, zajmuj się… biznesem, a pozostałe działania zleć ludziom, którzy się na nich znają.

Liczy się strategia

Dla firm potrzebujących zrobić krok dalej i poszerzać swoje zasięgi o dodatkowe rynki sprzedaży jesteśmy gotowi przeprowadzić strategię indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Z nami dobierzesz odpowiednie narzędzia sprzedażowe, dostosujesz cele i opanujesz konkretną drogę w sprzedaży.

Reklama kluczem

Z doświadczenia wiemy, że promocja w tym serwisie na własną rękę daje tylko połowiczne efekty. Złota reguła mówi, że jeśli chcesz osiągnąć sukces w biznesie, zajmuj się… biznesem, a pozostałe działania zleć ludziom, którzy się na nich znają.
O OFERCIE
Docieraj do większej liczny potencjalnych Klientów – korzyści z prezentowania produktów na stronie Cdiscount.com
Każdy sprzedawca chce docierać do jak największej liczby potencjalnych Klientów. Zdecydowanie internet jest doskonałym sposobem na to. Platforma Cdiscount.com to ciekawy sposób na wprowadzenie swojego towaru na rynek francuski. Jednocześnie musisz pamiętać o tym, że wiąże się to z dodatkowymi zadaniami. Chcąc mieć większą sprzedaż, należy poświęcić czas i włożyć dużo pracy w rozwój biznesu. Im bardziej będzie się rozwijał, tym większe problemy mogą pojawić się z dopięciem wszystkich platform, z których korzystasz. Właśnie dlatego oferujemy pomoc przy obsłudze konta na Cdiscount.com. Jakiej dokładnie pomocy możesz od nas się spodziewać?

 

 

Zadbamy o to, aby Twoje produkty były widoczne na platformie Cdiscount.com

 

Sam proces wystawiania produktów jest na większości platform prosty i intuicyjny. Podobnie jest na Cdiscount.com. Jednak to nie kwestia jedynie kilku kliknięć. Tak naprawdę to o wiele, wiele więcej zadań, z jakimi trzeba się zmierzyć. Zaliczyć można do nich m.in. przejrzystość opisów i jednoczesne zawarcie w nich wszystkich niezbędnych informacji. Z uwagi na to, że jest to platforma dostępna i popularna na rynku francuskim, konieczne jest też przygotowanie opisów w odpowiednim języku. We wszystkim może pomóc zespół Ecomart.

Choć wystawianie produktów to stosunkowo proste zajecie, to jednak wymagające dużego skupienia i czasu. Dzięki temu, że powierzysz nam wystawianie produktów na stronie Cdiscount.com Ty będziesz mógł zająć się innymi rzeczami. Z pewnością również przyczynią się one do rozwoju Twojej firmy, a rozwój sprzedaży na francuskiej platformie możesz powierzyć nam.

SPRZEDAŻ ONLINE NA WYŻSZYM POZIOMIE
Przygotujemy kampanie reklamowe i pomożemy w dotarciu do większej liczby potencjalnych Klientów
Oprócz wystawiania produktów, pilnowania stanów magazynowych i cen oraz wielu, wielu innych rzeczy związanych z prowadzeniem sprzedaży wielokanałowej konieczne jest też dbanie o odpowiednią reklamę i marketing. To dzięki tego typu działaniom będziesz miał możliwość dotarcia do większej rzeszy potencjalnych odbiorców. Przy działaniach marketingowych i reklamowych przydaje się nasze doświadczenie i wiedza. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy dostęp do wszelkich statystyk świadczących o tym, jak sobie radzimy w reklamowaniu Twoich produktów na platformie Cdiscount.com.

 

 

Z Ecomart będzie łatwiej – skorzystaj z naszych usług i zoptymalizuj swoją pracę

 

 

Od wielu lat działamy na rynku e-commerce. Posiadamy też kadrę, która oprócz doświadczenia, może pochwalić się wiedzą i odpowiednim podejściem do wykonywanych obowiązków. Kompleksowe usługi, jakie świadczymy, są na najwyższym poziomie. Chcesz zadbać o to, aby móc rozwijać swoja sprzedaż poza granicami naszego kraju? Marzy Ci się wejście na rynek francuski? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy nie tylko doświadczenie i profesjonalizm, ale również badanie rynku i dostosowanie kampanii reklamowych do potrzeb potencjalnych odbiorców. Dążymy do osiągania założonych celów. I zawsze dbamy o to, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi statystykami.

NASZE UMIEJĘTNOŚCI
Klienci Comart cenią sobie nasze zalety

Długotrwały sukces przedsiębiorstwa nie może opierać się jedynie na dobrych produktach. Liczy się również niezawodność, tradycja, innowacyjność i zadowolony klient.

Doświadczenie
95%
Umiejętności
92%
Jakość
95%
Relacje
94%
1001
1001
ZADOWOLONYCH
Klientów
Klienci firmy Comart cenią sobie nasze zalety
13
13
LAT
Doświadczenia
Wyróżniają nas pewne wartości
11
11
RYNKÓW
Sprzedaży
Indywidualnie badamy konkurencyjny rynek
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Nie czekaj,
Napisz do nas!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego partnera, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu sprzedażą to chcemy Cię poznać! Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

  Call Now Button