O OFERCIE
Allegro zadebiutowało w Czechach – prezentuj swoje produkty na nowym rynku
Allegro bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych platform sprzedażowych na naszym rynku. Zachęcane sukcesami, jakie odnosi w kolejnych państwach, w końcu zadebiutowało również w Czechach. Allegro.cz jest platformą, która w pełni została dopasowana do czeskiego rynku. Nie oznacza to jednak, że jako sprzedający będziesz miał trudności z wystawieniem swoich produktów. Choć rzeczywiście, korzystając z platformy Allegro.cz zyskujesz dostęp do nowego rynku, to jednocześnie masz komfort korzystania z narzędzi oraz funkcji, które są Ci jako sprzedawcy bardzo dobrze znane. Ogromnym ułatwieniem jest fakt, że chcąc korzystać z Allegro.cz nie musisz zakładać nawet nowego konta. Wszystko zrobisz w profilu firmowym na stronie Allegro.pl. Nowo otwarty czeski portal daje możliwość dotarcia do ponad 10 milionów nowych klientów. Chcesz wiedzieć, jak wykorzystać takie możliwości? Chętnie Ci w tym pomożemy.

 

 

Allegro.cz – co to takiego?

 

 

Czym jest Allegro.cz? Jest to nowy zagraniczny serwis należący do spółki Allegro, który umożliwia prezentowanie produktów na czeskim rynku. Integracja z Allegro.cz pozwoli Ci na szybkie i sprawne poszerzenie grupy klientów, do których chciałbyś dotrzeć, oferując im swój asortyment. Co ciekawe platforma daje możliwość automatycznego tłumaczenia ofert oraz przeliczania cen na inną walutę. Dzięki takim możliwościom masz szansę na zaprezentowanie zarówno nowych, jak i wystawionych już wcześniej ofert, na nowo otwartym serwisie Allegro.cz.

 

 

Potencjał czeskiego rynku e-commerce

 

Czy rynek Czeski godzien jest zainteresowania? Z chęcią wspomnimy o kilku statystykach z 2021 roku, które pokazują, że podobnie, jak w przypadku niemalże całej reszty świata, czeski rynek e-commerce również ma duży potencjał. We wspomnianym już 2021 roku, sprzedaż online wyniosła 8,6 mld euro. Sprzedaż w porównaniu z rokiem 2020 wzrosła aż o 14%. Liczba mieszkańców tego pięknego kraju wynosi około 10,51 mln mieszkańców, z których ponad połowa kupiła w internecie przynajmniej jeden produkt. Jak widzisz, potencjał jest naprawdę imponujący, dlatego warto skorzystać z możliwości, jakie daje Ci Allegro.

OFERTA
Allegro zwiększa zasięgi na arenie międzynarodowej
9 maja 2023 roku został uruchomiony serwis Allegro.cz. Jeszcze do niedawna, można było przez tę znaną na naszym rodzimym rynku platformę oferować produkty jedynie klientom z Polski. Jednak świat się zmienia, a wraz z nimi możliwości. Jeśli chcesz poszerzyć swoją ofertę, możesz wprowadzić niezbędne zmiany w ustawieniach, które pozwolą Ci na wyświetlanie ofert również na czeskiej stronie Allegro. Jak już wspomnieliśmy, nie musisz w tym celu zakładać nowego konta. Wszystko możesz załatwić z poziomu swojego panelu informacyjnego. Z pozoru wydaje się, że nie jest to nic trudnego. Wystarczy, że oferta spełnia kilka podstawowych warunków i może być widoczna na stronie Allegro.cz. Jakie to warunki? Oferta musi być wystawiona przez zweryfikowane konto firmowe. Produkt musi być oferowany ze statusem “Kup teraz”. Oprócz tego nie może to być oferta B2B lub oferta charytatywna. Z pozoru wydaje się wszystko wyjątkowo proste. Jednak, czy rzeczywiście tak jest?

 

 

Wystawianie ofert na Allegro.cz i dotarcie do maksymalnej liczby odbiorców – jak to zrobić?

 

 

Sprzedaż internetowa wyjątkowo szybko się rozwija. W pewnym zakresie jest to bez wątpienia zasługa konsumentów, których oczekiwania z roku na rok są coraz większe. Wbrew temu, co mogłoby sie wydawać, nie jest to łatwe. Zwłaszcza jeśli Twój biznes się rozwija i cały czas szukasz nowych platform oraz możliwości prezentowania swoich produktów. Klient online jest bardzo wymagający. Zwraca uwagę na opisy produktów, cenę, koszt i czas wysyłki, formy płatności oraz dostawy. Do tego dochodzi konieczność prawidłowego zapakowania sprzedanych przedmiotów, wygenerowanie listów i przekazanie przesyłek firmie kurierskiej. A nie wspomnieliśmy jeszcze ani słowem o reklamie i marketingu. Dlatego, warto skorzystać z pomocy firm, takich jak nasza. Oferujemy kompleksową pomoc w prowadzeniu konta na Allegro. Zajmujemy się wystawianiem aukcji, przygotowywaniem opisów i tłumaczeniami. Nasze umiejętności w reklamie również mogą Cię mocno zaskoczyć.

Dotrzyj do większej liczby potencjalnych klientów dzięki współpracy z nami
Od wielu lat zajmujemy się prezentowaniem ofert i prowadzeniem kont na Allegro. Jednak to nie jedyne nasze zadanie w wielu przypadkach. Często sprzedawcy myślą, że dosięgnęli szklanego sufitu w sprzedaży online i spoczywają na laurach. A co jeśli powiemy Ci, że to może okazać się, że to dopiero początek? Brak reklamy sprawia, że Twoje oferty wyglądają identycznie jak te, które prezentuje konkurencja. Niczym się nie wyróżniają, a przez to gubią gdzieś w zawiłych alejkach kategorii Allegro. Jeśli chcesz, możemy pomóc Ci wypromować oferty sprzedaży. Nasze doświadczenie i nasza wiedza sprawią, że systematycznie będzie poprawiał swoje wyniki sprzedaży na platformie Allegro. Wszystkie działania będą uzgadniane z Tobą. Będziesz miał dostęp do wszelkich analiz i wyników, które uda nam się zgromadzić. Zrobimy wszystko, aby pokazać Ci, ile jeszcze możesz zyskać.
Podsumowanie – Allegro.cz nowym źródłem potencjalnych klientów

Jak już wspomnieliśmy, portal Allegro.cz jest ciekawym miejscem z potencjałem do rozwoju biznesu online. Twoja oferta w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu kont na Allegro oraz zdolnościami marketingowymi to droga do sukcesu. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług i do ciągłego rozwoju.

NASZE UMIEJĘTNOŚCI
Klienci Comart doceniają nasze zalety

Długotrwały sukces przedsiębiorstwa nie może opierać się jedynie na dobrych produktach. Liczy się również niezawodność, tradycja, innowacyjność i zadowolony klient.

Doświadczenie
95%
Umiejętności
92%
Jakość
94%
Relacje
95%
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Nie czekaj,
Napisz do nas!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego partnera, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu sprzedażą to chcemy Cię poznać! Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

    Call Now Button