O OFERCIE
Do kogo kierujemy ofertę?
Doskonale wiemy jaki wpływ na rozwój biznesu ma odpowiednio zaproprojektowana i pozycjonowana Strona Internetowa. SEO, czyli Search Engine Optimization, jest w Polsce często synonimem pozycjonowania. Optymalizacja jest jednym z kluczowych procesu odpowiedniego SEO. Zaufaj naszym specjalistom i rozpocznij z nami swoją drogę do osiągnięcia pozycji w TOP10 w najpopularniejszych wyszukiwarkach.
ZAKRES OFERTY
Czym jest dobra strona lub dobry sklep Internetowy?

Strony i pozycjonowanie to całkiem duży temat do omówienia. Są tysiące książek i kursów napisanych na temat projektowania stron internetowych. Tak więc, oto cztery podstawowe zasady tego, co sprawia, że dobra strona internetowa, o której należy pamiętać przed przeprojektowaniem / uruchomieniem:

 1. Cel
  Świetny projekt zaczyna się od celu. Zadaj sobie pytanie: “Co chcę osiągnąć za pomocą tej strony?” Jeśli strona nie ma jasnego celu, rozważ pozbycie się jej.
 2. Estetyka
  Jeśli twoja strona wygląda tak, jakby została zbudowana w latach 90-tych, to czas na aktualizację.
 3. Istona i oryginalna zawartość
  Twoja strona powinna pokazywać treści, które są istotne dla rynku docelowego i oryginalne. Plagiat jest nielegalny i karany przez Google. Poza tym, lepiej być pierwszorzędną wersją siebie niż drugorzędną wersją kogoś innego.
 4. Przejrzysta nawigacja na stronie
  Każda strona na Twojej stronie powinna być w zasięgu trzech kliknięć od każdej innej strony na Twojej stronie. Nawigacja powinna być intuicyjna i prosta. Pomaga to zarówno Google dla SEO, jak i odwiedzającym w nawigacji.
 5. Twoi odbiorcy
  Znasz swoją odbiorców, swoich klientów? Czy znasz swój biznes i to co wnosisz do tego świata? Dlaczego ktoś miałby przychodzić na Twoją stronę i robić z tobą interesy? Nie tylko dlatego, że uważasz, że masz świetny produkt – to już nie dzieła. “Załóż stronę, a klienci sami przyjdą?” Nie, nie wydaje mi się.Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz znać swoich odbiorców. Musisz odkryć wszystko o nich. Pewnie możesz dowiedzieć się, czego chcą, ale czy to jest to samo, czego naprawdę potrzebują? Czy Twój produkt lub usługa oferuje tylko rozwiązanie problemu, czy też sprawia, że życie Twojego klienta jest naprawdę lepsze? Czy sprzedajesz wiertarkę lub otwór w ścianie?Twoja historia musi być słuszna. Musi być zgodna z tym, czego ludzie chcą i potrzebują. Oznacza to, że powinieneś poszukać intencji dla swojej strony. Odkryj różne sposoby, w jaki ludzie mogą znaleźć się na Twoich stronach i dopasuj je, aby odpowiedzieć na ich pytania. Mapuj podróż użytkownika od A do Z i umieszczaj swoje treści w strategicznych miejscach. Zwróć również uwagę na sposób, w jaki formułujesz swoje odpowiedzi – częściej styl rozmowy okaże się tym, czego szukasz.

 

Zapraszamy do naszej oferty oraz bezpłatnej konsultacji.
1.
Tworzenie stron www
Tworzenie stron www jest nasza główną działalnością, którą zajmujemy się już od wielu lat i co najważniejsze, robimy to naprawdę dobrze!

 

Tworzone przez nas strony WWW są atrakcyjne wizualnie, mają schludny wygląd, są przyjazne dla odwiedzających i wyszukiwarek oraz przede wszystkim są bogate funkcjonalnie. Finalna strona, która trafia w ręce klienta jest niezwykle prosta w obsłudze oraz jest skonfigurowana zarówno pod użytkowników komputerów jak i mobilnych. Wszystko to jest bogate w silnik, abyś łatwo mógł dodawać lub edytować treść znajdującą się na Twojej stronie. Tworzenie strony to nie tylko grafika, treść i użyteczność witryny. Każdorazowo staramy się poznać Twój biznes oraz wcielić w rolę idealnego Klienta. To właśnie na Twojej witrynie potencjalny klient odnajdzie rozwiązanie swojego problemu czy też znajdzie wyszukiwany przez siebie produkt/treść. Sama strona będzie idealnym miejscem od odbycia swojego pierwszego spotkania biznesowego.

2.
Pozycjonowanie stron www
W Comart nie tylko projektujemy strony www, ale również dbamy o ich wysokie miejsca w wyszukiwarce. Strony i pozycjonowanie oraz optymalizacja to elementy, które przyczyniają się do kreowania Twojej marki w sieci.

 

Z samej wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta około 20 mln Internautów, co stanowi 93% łacznej ich liczby. To dowód na to, że prowadząc biznes w Internecie warto, aby nasi użytkownicy łatwo mogli odnaleźć naszą witrynę internetową w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie stron www, lub też znane SEO (ang. search engine optimization) to działania mające na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach, w większości Google. Efektywne pozycjonowanie zwiększa rozpoznawalność firmy/marki, ale też sprawia, że trafiasz ze swoją ofertą do potencjalnego klienta w momencie kiedy szuka dokładnie tego produktu lub usługi. Celem SEO jest zwiększenie odwiedzin stron internetowych, skupiając się na odpowiedniej konwersji. Staramy się, aby nabyta wiedza oraz doświadczenie w zakresie SEO i marketingu internetowego nagradzało jak najlepszymi wynikami dla każdego naszego klienta.

 

Żyjemy w czasach, w których nasze doświadczenie z większością usług, produktów przez szukanie o nich informacji zaczynamy od wpisania odpowiednich słów w wyszukiwarce Google.

 

Coraz więcej marek ma świadomość tego, że zadbanie o obsługę SEO własnej strony internetowej może być źródłem istotnej przewagi konkurencyjnej, a jej wypracowanie to dobra droga do odniesienia sukcesu rynkowego. Naszym zadaniem jest podwyższać prestiż Twojej strony i tym samym budować pozytywny wizerunek w Internecie.

3.
Pozycjonowanie sklepów eCommerce
Pozyskaj nowych klientów dzięki SEO!

 

W Comart zajmujemy się SEO od długiego czasu. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami, do których zawsze potrafimy się dostosować. Zapewniamy efektywne i bezpieczne pozycjonowanie stron www zgodne z aktualnymi wytycznymi Google, korzystając z takich narzędzi jak GoogleAds.

 

 

Dlaczego potrzebujesz promocji SEO?

 

W dzisiejszych czasach optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest jedną z najbardziej skutecznych inwestycji marketingowych. Działa długo i zapewnia wysoki zwrot. Jej głównymi zaletami są:

 • Strumień sprzedaży – Aby uzyskać konwersję, musisz powiedzieć o sobie potencjalnemu klientowi. Witryna na pierwszych pozycjach ma znacznie większe szanse na przyciągnięcie odwiedzającego niż pozycje niżej;
 • Zainteresowanie klientów – Bardzo częstym zjawiskiem jest to, że jeżeli już klient trafi na Twoją stronę w poszukiwaniu konkretnego produktu to tym samym jest duża szansa, że klient na niej pozostanie i zdecyduję się na zakup;
 • Zaufanie klientów – Wysokie pozycje można porównać do prestiżowych dzielnic w mieście. Tutaj działa stereotyp, że firmy odnoszące sukcesy są w centrum zainteresowania. Podobnie jest z SEO: jeśli strona jest na pierwszym pozycjach w wyszukiwarkach to można ją uznać, za tę potencjalnie najlepszą;
 • Oszczędności na reklamie – Oczywistym jest, że SEO wymaga inwestycji finansowych, ale w dłuższej perspektywie jest to bardziej opłacalne niż inwestycja w reklamy w wyszukiwarkach.

 

Pozycjonowanie Google AdWords

Szukasz pomocy w zwiększeniu sprzedaży online? Chcesz zachęcić do odwiedzenia Twojej strony lub do kontaktu większą grupę potencjalnych klientów? Planowanie działań marketingowych dla strony www wymaga odpowiedniego doboru kanałów jej promocji. Jedną z najskuteczniejszych form reklamy stał się system reklamowy Google, który oferuje pozycjonowanie Google AdWords. Strony i pozycjonowanie oraz emisja reklam tekstowych, graficznych i video pozwala promować stronę internetową skuteczniej, zachęcając potencjalnych odbiorców do odwiedzin.

 

Czym jest Google AdWords i jak dociera do potencjalnych klientów z reklamą?

Reklama AdWords kojarzy się z kampaniami w wyszukiwarkach Google, gdzie witryny oznaczone są znacznikiem „reklama”. Linki sponsorowane pojawiają się wówczas u samej góry wyników wyszukiwania, jak również na dole strony. Pomiędzy nimi znajdują się wyniki organiczne, czyli te uzyskane skutecznymi działaniami pozycjonerskimi. Korzystając z możliwości jakie dają kampanie Google AdWords można zwiększyć ilość zapytań ofertowych, wyraźnie zwiększyć sprzedaż, a dodatkowo poprawić wizerunek marki, która zyskuje tym sposobem na popularności. Profesjonalne wsparcie w prowadzeniu kampanii AdWords pozwala zapewnić dodatkowo bieżącą analizę i optymalizacje, które pozwalają zwiększyć efektywność i rentowność prowadzenia witryny www.

Reklamy Google AdWords to promocja, którą spotykamy na witrynach internetowych każdego dnia podczas przeglądania stron www. Na powierzchni reklamowej stron wyświetlane są banery reklamowe kierujące do promowanej witryny firm, które zdecydowały się na tę formę promocji. Ich forma może być bardzo zróżnicowana – tekstowa, graficzna, dynamicznie dopasowująca się do powierzchni reklamowych itp. Pojawiają się one na stronach, które należą do sieci partnerów reklamowych Google. Reklamy te mogą pojawiać się także na platformie Youtube, możliwy jest również wariant promocji za pośrednictwem poczty Gmail, gdzie rozsyłane są one w formie w stylu newslettera. Kampanie AdWords są zatem bardzo różnorodne, dając wiele fantastycznych opcji dostosowanych do preferencji, budżetu i oczekiwań.

 

Zalety Google Adwords

Linki sponsorowane Google AdWords to możliwość dotarcia do ogromnej liczny klientów w bardzo krótkim czasie. Uruchomienie kampanii w oparciu o kluczowe dla tematyki naszej witryny słowa kluczowe pozwala zauważyć pierwsze efekty już po kilku dniach. Korzystanie z kampanii Google AdWords pozwala zatem nakierować potencjalnych klientów poszukujących określonych produktów czy usług. Możliwe jest ukierunkowanie kampanii na określoną lokalizację, płeć lub wiek odbiorców. Reklamy można prezentować o określonych porach dnia lub w wybranych dniach tygodnia. W zależności od budżetu można realizować kampanie w zasadzie bez ograniczeń.

NASZE UMIEJĘTNOŚCI
Klienci Comart cenią sobie nasze zalety

Długotrwały sukces przedsiębiorstwa nie może opierać się jedynie na dobrych produktach. Liczy się również niezawodność, tradycja, innowacyjność i zadowolony klient.

Doświadczenie
95%
Umiejętności
92%
Jakość
94%
Relacje
95%
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Nie czekaj,
Napisz do nas!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego partnera, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu sprzedażą to chcemy Cię poznać! Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

  Call Now Button