WWW & SEO

Doskonale wiemy jaki wpływ na rozwój biznesu ma odpowiednio zaproprojektowana i pozycjonowana Strona Internetowa. SEO, czyli Search Engine Optimization, jest w Polsce często synonimem pozycjonowania. Optymalizacja jest jednym z kluczowych procesu odpowiedniego SEO. Zaufaj naszym specjalistom i rozpocznij z nami swoją drogę do osiągnięcia pozycji w TOP10 w najpopularniejszych wyszukiwarkach.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Zobacz zakres naszych usług
Strony Internetowe

Projektowanie stron WWW dla firm i korporacji, optymalizacji stron WWW oraz tworzenie audytów stron. Projektujemy responsywne strony na silniku WordPress.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, rejestracja w Google Maps, e-marketing, audyt SEO. Pozycjonowanie to najlepszy sposób na rozpowszechnianie biznesu w Internecie.

Identyfikacja wizualna

Projektujemy loga, wizytówki, grafiki, szablony aukcyjne dla firm. Dbamy o to by wszystkie elementy wizualne były spójne ze sobą. Zależy nam, aby identyfikacja graficzna kojarzyła się z marka lub produktem klienta.

Sklepy internetowe

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, dostosowane do potrzeb klienta o różnych wielkości bazach produktów. Sklepy oparte są o dedykowany silnik sklepowy.

Inteligentnie zarządzane

tworzenie stron WWW

Tworzenie stron www jest nasza główną działalnością, którą zajmujemy się już od wielu lat i co najważniejsze, robimy to naprawdę dobrze!

Tworzone przez nas strony WWW są atrakcyjne wizualnie, mają schludny wygląd, są przyjazne dla odwiedzających i wyszukiwarek oraz przede wszystkim są bogate funkcjonalnie. Finalna strona, która trafia w ręce klienta jest niezwykle prosta w obsłudze oraz jest skonfigurowana zarówno pod użytkowników komputerów jak i mobilnych. Wszystko to jest bogate w silnik, abyś łatwo mógł dodawać lub edytować treść znajdującą się na Twojej stronie. Tworzenie strony to nie tylko grafika, treść i użyteczność witryny. Każdorazowo staramy się poznać Twój biznes oraz wcielić w rolę idealnego Klienta. To właśnie na Twojej witrynie potencjalny klient odnajdzie rozwiązanie swojego problemu czy też znajdzie wyszukiwany przez siebie produkt/treść. Sama strona będzie idealnym miejscem od odbycia swojego pierwszego spotkania biznesowego.

Inteligentnie zarządzane

Pozycjonowanie stron WWW

W COMART nie tylko projektujemy strony www, ale również dbamy o ich wysokie miejsca w wyszukiwarce. Pozycjonowanie jej oraz optymalizacja to elementy, które przyczyniają się do kreowania Twojej marki w sieci.

Z samej wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta około 20 mln Internautów, co stanowi 93% łacznej ich liczby. To dowód na to, że prowadząc biznes w Internecie warto, aby nasi użytkownicy łatwo mogli odnaleźć naszą witrynę internetową w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie stron www, lub też znane SEO (ang. search engine optimization) to działania mające na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach, w większości Google. Efektywne pozycjonowanie zwiększa rozpoznawalność firmy/marki, ale też sprawia, że trafiasz ze swoją ofertą do potencjalnego klienta w momencie kiedy szuka dokładnie tego produktu lub usługi. Celem SEO jest zwiększenie odwiedzin stron internetowych, skupiając się na odpowiedniej konwersji. Staramy się, aby nabyta wiedza oraz doświadczenie w zakresie SEO i marketingu internetowego nagradzało jak najlepszymi wynikami dla każdego naszego klienta.

Żyjemy w czasach, w których nasze doświadczenie z większością usług, produktów przez szukanie o nich informacji zaczynamy od wpisania odpowiednich słów w wyszukiwarce Google.

Coraz więcej marek ma świadomość tego, że zadbanie o obsługę SEO własnej strony internetowej może być źródłem istotnej przewagi konkurencyjnej, a jej wypracowanie to dobra droga do odniesienia sukcesu rynkowego. Naszym zadaniem jest podwyższać prestiż Twojej strony i tym samym budować pozytywny wizerunek w Internecie.

Inteligentnie zarządzane

Pozycjonowanie sklepów E-commerce

Pozyskaj nowych klientów dzięki SEO!

W Comart zajmujemy się SEO od długiego czasu. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami, do których zawsze potrafimy się dostosować. Zapewniamy efektywne i bezpieczne pozycjonowanie stron www zgodne z aktualnymi wytycznymi Google, korzystając z takich narzędzi jak GoogleAds.

Dlaczego potrzebujesz promocji SEO?

W dzisiejszych czasach optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest jedną z najbardziej skutecznych inwestycji marketingowych. Działa długo i zapewnia wysoki zwrot. Jej głównymi zaletami są:

  • Strumień sprzedaży – Aby uzyskać konwersję, musisz powiedzieć o sobie potencjalnemu klientowi. Witryna na pierwszych pozycjach ma znacznie większe szanse na przyciągnięcie odwiedzającego niż pozycje niżej;
  • Zainteresowanie klientów – Bardzo częstym zjawiskiem jest to, że jeżeli już klient trafi na Twoją stronę w poszukiwaniu konkretnego produktu to tym samym jest duża szansa, że klient na niej pozostanie i zdecyduję się na zakup;
  • Zaufanie klientów – Wysokie pozycje można porównać do prestiżowych dzielnic w mieście. Tutaj działa stereotyp, że firmy odnoszące sukcesy są w centrum zainteresowania. Podobnie jest z SEO: jeśli strona jest na pierwszym pozycjach w wyszukiwarkach to można ją uznać, za tę potencjalnie najlepszą;
  • Oszczędności na reklamie – Oczywistym jest, że SEO wymaga inwestycji finansowych, ale w dłuższej perspektywie jest to bardziej opłacalne niż inwestycja w reklamy w wyszukiwarkach.

Zwracamy uwagę na błędy w działaniu strony, tworzymy keyword research oraz optymalizujemy elementy strony poprawiające konwersję. Wykonamy wstępny audyt, na którego podstawie opracowywany jest dalszy plan optymalizacji. W ramach tych działań SEO wybierzemy najbardziej odpowiednie dla Twojej działalności frazy, które będą miały zapewnić wysoki współczynnik konwersji oraz ruch na stronie. W efekcie Twoja strona będzie bardziej przejrzysta dla użytkowników, ale też dla wyszukiwarki. Zasugerujemy możliwości rozbudowy treści oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces współpracy. Z nami osiągniesz jak najwyższe pozycje w rankingach oraz zapewnimy wzrost sprzedaży Twoich produktów lub usług przez zwiększanie liczby odwiedzin Twojego serwisu.

Czym jest dobra strona lub dobry sklep Internetowy?

To całkiem duży temat do omówienia. Są tysiące książek i kursów napisanych na temat projektowania stron internetowych.

Tak więc, oto cztery podstawowe zasady tego, co sprawia, że dobra strona internetowa, o której należy pamiętać przed przeprojektowaniem / uruchomieniem:

1. Cel.

Świetny projekt zaczyna się od celu. Zadaj sobie pytanie: “Co chcę osiągnąć za pomocą tej strony?” Jeśli strona nie ma jasnego celu, rozważ pozbycie się jej.

2. Estetyka

Jeśli twoja strona wygląda tak, jakby została zbudowana w latach 90-tych, to czas na aktualizację.

3. Istotna i oryginalna zawartość

Twoja strona powinna pokazywać treści, które są istotne dla rynku docelowego i oryginalne. Plagiat jest nielegalny i karany przez Google. Poza tym, lepiej być pierwszorzędną wersją siebie niż drugorzędną wersją kogoś innego.

4. Przejrzysta nawigacja na stronie

Każda strona na Twojej stronie powinna być w zasięgu trzech kliknięć od każdej innej strony na Twojej stronie. Nawigacja powinna być intuicyjna i prosta. Pomaga to zarówno Google dla SEO, jak i odwiedzającym w nawigacji.

5. Twoi odbiorcy

Znasz swoją odbiorców, swoich klientów? Czy znasz swój biznes i to co wnosisz do tego świata? Dlaczego ktoś miałby przychodzić na Twoją stronę i robić z tobą interesy? Nie tylko dlatego, że uważasz, że masz świetny produkt – to już nie dzieła. “Załóż stronę, a klienci sami przyjdą?” Nie, nie wydaje mi się.

Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz znać swoich odbiorców. Musisz odkryć wszystko o nich. Pewnie możesz dowiedzieć się, czego chcą, ale czy to jest to samo, czego naprawdę potrzebują? Czy Twój produkt lub usługa oferuje tylko rozwiązanie problemu, czy też sprawia, że życie Twojego klienta jest naprawdę lepsze? Czy sprzedajesz wiertarkę lub otwór w ścianie?

Twoja historia musi być słuszna. Musi być zgodna z tym, czego ludzie chcą i potrzebują. Oznacza to, że powinieneś poszukać intencji dla swojej strony. Odkryj różne sposoby, w jaki ludzie mogą znaleźć się na Twoich stronach i dopasuj je, aby odpowiedzieć na ich pytania. Mapuj podróż użytkownika od A do Z i umieszczaj swoje treści w strategicznych miejscach. Zwróć również uwagę na sposób, w jaki formułujesz swoje odpowiedzi – częściej styl rozmowy okaże się tym, czego szukasz.

 

Zapraszamy do naszej oferty oraz bezpłatnej konsultacji przez wypełnienie formularza obok.
Czym jesteś zainteresowany?

Formularz wyceny

Odpowiedzi udzielone w formularzu pomogą nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb.

Budżet

Załączniki

Odpowiedzi udzielone w formularzu pomogą nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb.

Budżet

Ilość produktów

Załączniki

Odpowiedzi udzielone w formularzu pomogą nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb.

Jeżeli potrzebujesz poprowadzenie kampanii lub marketingu online przez pozycjonowanie stron internetowych to wypełnij ten formularz, aby uzyskać darmową wycenę.

Załączniki

Obsługa sprzedażyZobacz ofertę Sprzedaży
Szkolenia sprzedażoweZobacz ofertę Szkoleń
Obsługa Social MediaZobacz ofertę Social Media
Profesjonalne audytyZobacz ofertę Audytów
Sukces wymaga wcześniejszego przygotowania.
Bez niego z pewnością osiągniemy porażkę.
- Konfucjusz -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-151 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

DANE FIRMY

Comart Bartosz Komarnicki
NIP: 631-258-14-87
REGON 367510484

Call Now Button