Kampanie eBay ADs

Jedną z platform sprzedażowych, która przyciąga wielu kupujących, jest eBay. Z doświadczenia wiemy, że promocja w tym serwisie na własną rękę daje tylko połowiczne efekty. Złota reguła mówi, że jeśli chcesz osiągnąć sukces w biznesie, zajmuj się… biznesem, a pozostałe działania zleć ludziom, którzy się na nich znają.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Zobacz zakres naszych usług
Jesteśmy ekspertami! Odnosimy sukcesy na tym polu. Dzięki nam zarobisz znacznie więcej na sprzedaży swoich produktów na eBayu. Wiemy, jak działa kampania reklamowa na eBay, jak ją ustalić pod względem czasu trwania, pod kątem promocji określonych produktów, które napędzą sprzedaż także innych artykułów w Twoim serwisie.
O reklamie na eBay należy sporo wiedzieć i mieć doświadczenie…

Nasze strategie są poparte wiedzą, doświadczeniem i umiejętnością analitycznej oceny sytuacji. Konfiguracja nie jest naszym wymysłem – nie kierujemy się intuicją, że może akurat takie działanie wypali, bo coś nam zaświtało w głowie.

Oczywiście bierzemy pod uwagę aktualne trendy, sezonowość itp. Jednak przede wszystkim chcemy, by klienci kupowali u Ciebie regularnie i żeby zapamiętali Twój sklep na eBayu. W powracających konsumentach tkwi siła sprzedaży. Promujemy fachowo!

Jak zaistnieć na eBay, jak się rozwijać na tej platformie i jak konkurować z innymi?
  • Dopiero otworzyłeś tutaj swój serwis?
  • Chciałbyś zwiększyć sprzedaż i liczbę stałych klientów?
  • Zależy Ci na tym, by wybić się na tle silnej konkurencji?
  • Jesteśmy dla Ciebie doskonałym wsparciem w każdej z tych sytuacji. Kampanię reklamową na eBay możesz z nami wdrożyć w dowolnym momencie.
  • Zawsze potrafimy elastycznie dostosować promocję Twojej oferty i brandu do okoliczności, do celów biznesowych, a także do Twoich aktualnych możliwości finansowych.
Sprzedaż na eBay – zainwestuj w rozwój oraz promocję i sprawdź, dlaczego z nami się opłaca!

Marketplace sprzedaż w eBayu to szansa na dotarcie do wielu Klientów. Ma to znaczenie zarówno wtedy, gdy sprzedajesz produkt, który ma szerokie zastosowanie, jak i ten bardziej niszowy.

Z nami się opłaca, zwłaszcza że prowadzimy kampanię w tym serwisie na wielu popularnych rynkach zagranicznych. Zaplanujemy promocję produktową CPS (z ang. Click Per Sale), która wiąże się z opłatą za każdy zakup w Twoim sklepie po uruchomieniu kampanii.

Działamy m.in. na eBayu niemieckim, angielskim, holenderskim, włoskim i francuskim, jeśli chodzi o Europę. Poza Starym Kontynentem obsługa konta eBay w naszym przypadku dotyczy Australii, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Zadbamy więc o promocję Twojego sklepu na wszystkich tych rynkach, jak również pomożemy Ci w skutecznej ekspansji na nie!

Prowadzenie sprzedaży eBay i Amazon: promocja plus rozwój – na tym się znamy!

Najpierw był rozwój…

 

Zacznijmy od rozwoju Twojego sklepu na eBay. Załóżmy, że dopiero go założyłeś lub masz taki zamiar. Zarządzanie sprzedażą internetowym na takim marketplace wymaga szczegółowej analizy Klientów z danego sektora i rynku w określonym miejscu i czasie. Nie zajmujemy się tym od wczoraj, dlatego potrafimy wyciągać dobre wnioski już jakby od niechcenia (takie skrzywienie zawodowe :). Naturalnie już wręcz reagujemy na wszelkie zmiany zainteresowań Twojej grupy docelowej. Dostrzegamy np. wzrastającą popularność pewnych produktów, czy fraz kluczowych wpisywanych w wyszukiwarce na eBay.

Sprzedaż na eBay nie musi być „bolesnym” doświadczeniem w stylu, że pojawia się długo wyczekiwany pik, a potem znów „ta cisza”. Oczywiście wiemy, jaka jest rzeczywistość, ale też jesteśmy świadomi naszych zdolności. Umiemy więc realnie i obiektywnie ocenić, jak szybko uda nam się wypracować dla Ciebie finansowe korzyści ze sprzedaży na tej mega platformie.

 

Z nami promocja na eBay da Ci porządny wzrost – magazyn może zaświecić pustkami!

Gdy już osadzimy Twój sklep w „ebayowej doniczce”, czas na to, by nieco podrosnąć na rynku! Pomaga w tym bardzo kampania produktowa CPS. Naszym zdaniem bardzo fair, jeśli chodzi o stosunek zainwestowanych środków do efektywności całego przedsięwzięcia. Jednak nie jest to dla nas żadna motywacja. Wiemy jednak, że dla Ciebie może to być swego rodzaju zabezpieczenie finansowe. Ot, w razie, gdybyś jednak miał gdzieś w podświadomości jakieś „ale”, czy nasza strategia na pewno da Ci zarobić.

Kampania PCS jest dla Ciebie korzystna także z innej przyczyny. Mianowicie zawsze wiesz, jakie koszty możesz ponieść, gdy uda Ci się wygenerować określoną sprzedaż. Inwestycja jest określona w procentach. Serwis pobierze od Ciebie prowizję, na przykład od ustalonych z nami 5% od sprzedaży w trakcie trwania całej kampanii.

Zatem przygotujemy dla Ciebie listing obiecujących „wabików” – produktów, które mają siłę przebicia i mogą pociągnąć za sobą całą resztę Twojej „asortymentowej świty”. Wystarczy tylko je odpowiednio przystroić w atrakcyjne piórka nazewnictwa kluczowego dla „Poszukujących Złotego Graala” i zwrócić uwagę na to, że to właśnie Twoje towary są „Złotym Graalem”.

Możemy uruchomić dla Ciebie wiele kampanii dla pojedynczych produktów i optymalizować je oddzielnie. Innym wariantem jest promocja całej grupy produktów zebranych w jedną, większą kampanię. Na przykład związaną z wyprzedażą. Wszystko zależy od sytuacji, Twoich preferencji, budżetu, oczekiwań…

 

Dalej już tylko rozwój na eBayu i… promocja na eBayu!

Udało się – efekt osiągnięty, produkty sprzedane, finanse na zadowalającym Cię poziomie. I co dalej, zapytasz – jesteśmy zdania, że promocji nie można porzucić. Sprzedaż na eBay to brak pewności, że masz tak naprawdę wielu stałych Klientów. I jeszcze ta konkurencja.

Opłaca się wypracować stabilną pozycję. Udaje się to osiągnąć, gdy jesteś widoczny dla Odbiorców 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Regularny, ugruntowany dochód to większe pole manewru – sam decydujesz, w jaką stronę chcesz się dalej rozwijać. Niezależnie od tego, jaką „drogę” wybierzesz, jesteśmy dobrze „zakorzenieni” w rynkach zagranicznych na eBayu. Z nami idziesz bezpiecznie i sukcesywnie naprzód – finansowo i brandingowo!

Zadzwoń i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka naszych przykładów skutecznych Promocji i Kampanii eBay.
eBay Niemcy
eBay Francja rozpoczęcie sprzedaży - wzrost
eBay Wielka Brytania rozpoczęcie sprzedaży - wzrost
To jednak nie wszystko ! z naszymi klientami sprzedajemy na ponad 11 rynków , poniżej przykład kilku z nich ! Warto podkreślić tak ciekawe jak Australia, Kanada i USA.
Obsługa sprzedażyZobacz ofertę Sprzedaży
Szkolenia sprzedażoweZobacz ofertę Szkoleń
Obsługa Social MediaZobacz ofertę Social Media
Profesjonalne audytyZobacz ofertę Audytów
Połączenie sił to początek.
Pozostanie razem to postęp.
Wspólna praca to sukces.
- Henry Ford -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-151 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

DANE FIRMY

Comart Bartosz Komarnicki
NIP: 631-258-14-87
REGON 367510484

Call Now Button