Kampanie Amazon ADs

Amazon, jak i inne platformy sprzedażowe, jest serwisem otwartym na działania promocyjne. Warto wykorzystać więc jego potencjał.

Jeżeli jesteś Profesjonalnym Sprzedawcą ze statusem Professional, twoje wyniki sprzedażowe znacznie się zwiększą wraz z działaniami promocyjnymi, które zaplanujemy w ramach Amazon ads.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Zobacz zakres naszych usługProwadzisz sprzedaż online i chcesz być widoczny również w zagranicznym Amazonie? Z nami nic nie stoi na przeszkodzie, by osiągnąć sukces na tym polu – reklamy Amazon ads znamy od podszewki. Wiemy jak Cię promować, do kogo kierować kampanie reklamowe na Amazonie, a także, w jaki sposób mierzyć ich efektywność!
Buduj swoją markę na Amazonie z naszą pomocą!

Pokierujemy Cię w tym gąszczu ofert, by klienci widzieli w Tobie nie tylko niską cenę i szeroki wybór, ale również sprzedawcę, któremu można zaufać.

Zaplanujemy i zaprojektujemy reklamę Twojej marki oraz promocję produktów – to najczęściej nasza strategia wyjściowa. Przekłada się bezpośrednio na wzrost zainteresowania ofertą sprzedawcy i na zwiększającą się liczbę składanych zamówień zadowolonych klientów.

Co najważniejsze – na Amazonie możesz promować się regularnie, kiedy chcesz lub zdać się na nasze wyczucie rynku, panujących trendów, czy zachowań konsumentów.

Jak opracowujemy kampanię reklamową Amazon ads?

Dzięki nam zwiększy się zasięg Twojej oferty, a Twoja marka stanie się bardziej widoczna. Wdrażamy strategie, które obejmują promocję w zakresie „Sponsored products”, a także „Sponsored brands”.

Pierwsza umożliwia na bieżąco podwyższać wyniki sprzedaży, docierać do klientów, którzy są zainteresowani zakupem Twoich produktów w tej chwili.

Druga pozwala dotrzeć do klientów już po działaniach promocyjnych, rzucających się w oczy. Jeżeli masz w swojej ofercie wiele produktów, czy różny asortyment, promocja dzięki „Sponsored brands” wykorzystuje ten potencjał. To idealne rozwiązanie, jeżeli interesują Cię dobre wyniki i rozpoznawalność swojej marki w dłuższej perspektywie.

Efektywna sprzedaż na Amazon – jesteśmy ekspertami!

Sprzedaż na Amazon jest wyzwaniem z uwagi na liczbę sprzedawców, ofertę produktów i wiele rynków zbytu. Kampania na Amazon marketplace jest o tyle wymagająca, że ta platforma sprzedażowa przyciąga „migrujących” Klientów. „Chodzą” po amazonowych sklepach jak po galerii handlowej. Nie zawsze więc do końca wiadomo, co skłania ich do zakupu tego produktu zamiast innego, podobnego. Jednak dla nas „odkrycie tej tajemnicy” nie stanowi większego problemu. Wiemy „co w trawie piszczy” (czytaj: na social mediach, forach, blogach, w rankingach, wyszukiwarkach itp.).

Sprzedaż na Amazon – dlaczego opłaca się inwestować w kampanię reklamową PPC?

Prowadzenie sprzedaży eBay i Amazon to nasze flagowe usługi. Dokładnie wiemy, jak sprawdzić, dlaczego jedne produkty są bardziej popularne niż inne i jak to przełożyć na język korzyści marketingowych. Stąd już prosta droga do kampanii Amazon PPC (z ang. Pay Per Click). Polega na inwestowaniu w wyświetlanie promowanych produktów i płaci się za każde naciśnięcie w wyszczególniony towar w takiej akcji marketingowej.

Inwestowanie w kampanię Amazon marketplace jest opłacalne, choćby z uwagi, że konkurencja nie śpi. Jeżeli łatwiej znaleźć produkty innych firm, które proponują podobny asortyment do Twojego, to Klient nie będzie tracić czasu na znalezienie Twojej oferty. Zwłaszcza jeśli już upatrzy sobie tę, która jest dla niego atrakcyjna. Gdy zdecydujesz się zainwestować w kampanię, którą prowadzimy, przekonasz się, że Twoje produkty „nie będą stać w kącie”. Staną się „gwiazdami wielkiego formatu”. Szczególnie gdy wybierzemy spośród Twojej oferty towary, które „najlepiej rokują” na bycie takimi „gwiazdami”.

Obsługa konta Amazon pozwala skutecznie opracować strategię kampanii…

Zanim tak naprawdę przejdziemy do inwestowania w samą kampanię, musimy sprawdzić, czy Twoje „rokujące produkty” są dobrze opisane, z użyciem odpowiednich fraz i języka korzyści. Ważne jest też to, by Klient dokładnie wiedział, co kupuje, dlatego obsługa konta Amazon ma dla nas olbrzymie znaczenie. Właściwe przygotowanie „produktu do promocyjnego lotu” sprawdza się zarówno podczas kampanii manualnych, jak i automatycznych.

Jeżeli wszystkie te aspekty uwzględnimy jeszcze przed działaniami stricte zorganizowanymi w formie kampanii PPC, rokowania stają się bardzo dobre już na starcie. Zatem jeszcze przed ustawieniem wszystkich parametrów promocji na Amazonie.

Zarządzanie sprzedażą internetową na Amazon – mamy rękę na pulsie podczas kampanii!

Nawet najlepiej opracowana strategia i doskonale opisane produkty nie wystarczą, jeśli masz wysokie oczekiwania. Jednak my nie zostawiamy ustawionej kampanii na Amazon marketplace, by „sama sobie poradziła” ze zdobywaniem dla Ciebie Klientów, którzy chcą złożyć zamówienie. Zarządzanie sprzedażą internetową podczas kampanii to proces, który trwa przez cały okres jej obowiązywania. Na bieżąco weryfikujemy, czy nasze założenia i typowania się sprawdzają.

Zdarzają się różne tendencje rynkowe, na przykład okres przed świętami. Wtedy jedne produkty cieszą się większym zainteresowaniem niż inne. Jeśli zauważymy, że nie wszystkie Twoje „gwiazdy świecą dość jasno” dokonujemy zmian w kampanii. Starannie dobieramy „złotą elitę” spośród Twoich produktów, które najlepiej wpisują się w takie tendencje.

Dlaczego my? Bo marketplace sprzedaż globalna to nasz chleb powszedni!

Jeśli sprzedajesz na Amazonie nie tylko na polskim rynku, ale również na zagranicznych, przyda Ci się specjalista, który doskonale orientuje się zarówno w samym panelu w innym języku, jak i zna trendy w krajach, na które jesteś biznesowo otwarty. Świadczymy swoje usługi m.in. w: Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, a także w Australii, USA, czy Kanadzie.

Nawet jeśli nie rozwinąłeś swojego biznesu w wielu innych krajach, pomożemy Ci skutecznie pokonać kolejny próg na drodze rozwoju Twojego sklepu w Amazonie. Zapewniamy szybką i dogłębną obsługę panelu sprzedawcy w Amazon marketplace. Mamy doświadczony zespół i korzystamy z niezawodnego BaseLinkera. Z nami krótki czas wdrożenia kampanii nawet na wielu rynkach jest pewnikiem. Wybierając właśnie nasze usługi, dokładnie wiesz, za co płacisz. A właściwie, w co inwestujesz. Z nami kampania na Amazon przyniesie Ci same wymierne korzyści finansowe!

Dzięki nam możesz tylko zyskać – w perspektywie krótko- i długoterminowej współpracy.Mamy w papierach skuteczność naszych kampanii reklamowych Amazon ads!

Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły!

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka naszych przykładów skutecznych Promocji i Kampanii Amazon.
Obsługa sprzedażyZobacz ofertę Sprzedaży
Szkolenia sprzedażoweZobacz ofertę Szkoleń
Obsługa Social MediaZobacz ofertę Social Media
Profesjonalne audytyZobacz ofertę Audytów
Fart to coś, co przytrafia się,
kiedy przygotowanie spotyka się z okazją.
- Seneka -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-151 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

DANE FIRMY

Comart Bartosz Komarnicki
NIP: 631-258-14-87
REGON 367510484

Call Now Button