Kampanie Allegro ADs

Czy wiesz, że promując się na Allegro, zwiększasz sprzedaż także poprzez inne działania marketingowe, czy nawet na swoim standardowym serwisie e-commerce?

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Zobacz zakres naszych usługCzy wiesz, że promując się na Allegro, zwiększasz sprzedaż także poprzez inne działania marketingowe, czy nawet na swoim standardowym serwisie e-commerce? Zapewnimy Ci widoczność na tej platformie. Podejmujemy się skutecznych działań, dlatego w niedługim czasie zauważysz pozytywne efekty prowadzonej przez nas kampanii reklamowej Ads Allegro.
Dlaczego udaje się nam osiągnąć sukces?
  • Mamy doświadczenie w reklamach na Allegro. Wiemy, co się liczy i jak długo powinna trwać promocja, by znacznie wzrosła sprzedaż promowanych produktów z Twojej oferty.
  • Orientujemy się w aktualnych trendach obowiązujących na Allegro. Wiemy, że reklama musi pojawić się co najmniej kilkukrotnie, żeby przyciągnęła uwagę. Odpowiednio napisana oferta to także klucz do sukcesu – znamy to!
  • Kampania zabiera czas, ale nam go nie brakuje. Opracujemy dla Ciebie dobrą strategię, przeanalizujemy Twoją indywidualną sytuację, a także konkurencję, z jaką się mierzysz na Allegro. Nie podejmujemy działań pod wpływem emocji, a opierające się na planowaniu popartym danymi oraz praktyczną wiedzą.
  • Jesteśmy elastyczni. Na bieżąco reagujemy na to, jak reklama Ads Allegro oddziałuje na Twoich potencjalnych klientów. Analizujemy wszystkie dostępne statystyki, monitorujemy zachowanie konsumentów i podejmujemy odpowiednie decyzje, by „wycisnąć” jak najwięcej dla Ciebie z tej promocji.
  • Nigdy nie osiągamy wyników poniżej Twoich i naszych założeń. Co najwyżej może być tylko lepiej. Z nami masz pewność, że reklama Ads Allegro okaże się sukcesem!
Masz szansę dotrzeć do swojej grupy docelowej przez Allegro!
Skorzystaj z naszej pomocy – specjalizujemy się w Ads Allegro – reklama z naszą pomocą jest wyjątkowo skuteczna. Wiemy to z własnego doświadczenia – nie jeden klient dzięki nam osiągnął zadowalające efekty!
Jesteśmy certyfikowanym
Partnerem Allegro Ads Partner +
Comart to oficjalna agencja partnerska, która pomoże Ci rozwijać biznes z Allegro Ads.
1. Kategoria Dom Klient około 2100% zwrot z inwestycji.
2. Kategoria Ogród Klient około 3200% zwrot z inwestycji !
3. Kategoria Przemysł Klient około 1580% zwrot z inwestycji.
3. Kategoria Budownictwo, 3 kampanie w ciągu 6 dni
Obsługa sprzedażyZobacz ofertę Sprzedaży
Szkolenia sprzedażoweZobacz ofertę Szkoleń
Obsługa Social MediaZobacz ofertę Social Media
Profesjonalne audytyZobacz ofertę Audytów
Twoje życie staje się lepsze, tylko, gdy Ty stajesz się lepszym.
- Brian Tracy -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-151 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

DANE FIRMY

Comart Bartosz Komarnicki
NIP: 631-258-14-87
REGON 367510484

Call Now Button