Grafika

Czy wyobrażasz sobie ówczesny świat bez reklam, obrazów i wizualizacji ? My też nie. Aby klient zapamiętał Twoją firmę lub kupił Twój produkt musisz się czymś wyróżniać. Dlatego oferujemy Ci szeroko pojęte projektowanie graficzne. Stworzymy wyjątkowe kreacje reklamowe na potrzeby druku oraz internetu i pomożemy Ci wyróżnić się z tłumu!

Co możemy Ci zaoferować ?

Wyobraź sobie, że masz w swojej firmie profesjonalne studio graficzne a w nim projektantów, którzy z uśmiechem na twarzy spełniają Twoje wizje, dbają o wizerunek marki oraz spójność komunikacji. Oryginalna grafika pozwoli wyróżniać Cię na tle konkurencji. W mediach społecznościowych pojawiają się kilka razy w tygodniu angażujące grafiki, które zapraszają klientów do korzystania z usług Twojej firmy. Niemożliwe?  Z nami Ci się to uda!

Co to jest outsourcing?

Outsourcing to po prostu wynajęcie zewnętrznego działu graficznego, który będzie do Twojej dyspozycji wtedy, kiedy będziesz go potrzebował. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż do swojej dyspozycji będziesz miał specjalistów od grafiki na potrzeby Internetu, druku a także specjalistów od Social Media. Nie musisz martwić się o sprzęt czy o drogie oprogramowanie. Korzystasz kiedy potrzebujesz i nie ma takiej sytuacji, że Twoi pracownicy nie mają zleceń.

Nasze realizacje

Comart usługi graficzne
Ile to kosztuje?

Doskonale dopracowany projekt to dla nas priorytet, dlatego dbamy o każdy najmniejszy szczegół naszych realizacji. Oferujemy kompletny branding od logo po materiały POS i kreacje dla marketingu internetowego.

Na cenę projektu graficznego składa się jego rozmiar, stopień skomplikowania oraz Twoje oczekiwania. Przekładamy to na czas i ilość pracy, jaką będziemy musieli włożyć w przygotowanie projektu.

Im dłużej współpracujemy z firmą tym większe rabaty jesteśmy w stanie zaoferować. Wielu klientów ceni Nas za to, że otrzymuje indywidualnego opiekuna nadzorującego pracę nad jego projektami. Pozwala to obu stronom pracować o wiele szybciej i efektywniej.

Napisz czego potrzebujesz a zaoferujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie!

Obsługa sprzedażyZobacz ofertę Sprzedaży
Szkolenia sprzedażoweZobacz ofertę Szkoleń
Obsługa Social MediaZobacz ofertę Social Media
Profesjonalne audytyZobacz ofertę Audytów
Trzeba się uczyć na cudzych błędach.
Nie starczy czasu, aby wszystkie popełnić samemu.
- Jacques Deval -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-151 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

DANE FIRMY

Comart Bartosz Komarnicki
NIP: 631-258-14-87
REGON 367510484

Call Now Button