eBay

Każdego dnia tysiące osób przeglądają oferty sprzedaży na eBay. Są to klienci z Niemiec, Austrii, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii czy innych krajów (w tym także Polski). Ci kupujący finalizują mnóstwo transakcji u rożnych firm, a wśród sprzedających może być własnie Twoja firma. Nie wiesz jak założyć konto lub rozpocząć działalność w serwisie eBay? Nasi doświadczeni specjaliści z przyjemnością zajmą się obsługą konta dla Ciebie.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Zobacz zakres naszych usług

01

Sprzedaż

Zajmujemy się wystawianiem aukcji i uaktywnianiem sprzedaży. Indywidualnie badamy rynek konkurencyjny, rozpatrujemy promocję w strefie okazji i marek, świadczymy prowadzenie kampanii ADS. Dbamy o optymalizację kosztów i rachunków. W ramach współpracy umożliwiamy wejście na rynek zagraniczny.

02

Audyty

Kompleksowo realizujemy audyty sprzedażowe na portalach aukcyjnych typu eBay oraz innych e-sklepów: badamy zgodność z regulaminem, nawigujemy sprzedaż i monitorujemy koszty. Realizujemy wszelkie promocje produktów.

03

Strategia

Dla firm potrzebujących zrobić krok dalej i poszerzać swoje zasięgi o dodatkowe rynki jesteśmy gotowi przeprowadzić strategię indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Z nami dobierzesz odpowiednie narzędzia sprzedażowe i opanujesz konkretną drogę w sprzedaży.

Inteligentnie zarządzana

Obsługa sprzedaży Ebay

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że stworzenie i obsługa nowego kanału sprzedaży wymaga dużo czasu i jest wymagająca. Oferujemy pełną obsługę konta eBay wraz z obsługą klienta. Z nami Twoim zadaniem będzie wysyłka sprzedanych produktów, a resztą zajmiemy się sami. Zadbamy o to, aby twoja oferta była dobrze widoczna, a klienci zadowoleni. Przygotowujemy i skonfigurujemy konta firmowe, oraz przygotowujemy odpowiednie opisy produktów – tak by były przyjazne zarówno dla zwykłych klientów, jak i poosiadały odpowiednie warunki SEO.

Dzięki Comart przyspieszysz rozwój Twojej działalności na eBay, które wobec nowych użytkowników stosuje on różnorakie ograniczenia sprzedaży*. Z nami:

 • stopniowo zwiększysz skalę sprzedaży usług i produktów;
 • zapewnisz atrakcyjny wygląd swoich szablonów dzięki naszym responsywnym szablonom;
 • zapewnisz bezpieczeństwo transakcji i komfort kupującym;

*http://pages.ebay.pl/help/sell/sellinglimits.html

Comart w tym momencie sukcesywnie pomaga w sprzedaży na rynkach zagranicznych: eBay Australia , eBay Kanada, eBay USA, eBay Francja, eBay Włochy czy eBay Hiszpania. Dodatkowo oferujemy możliwość migracji aukcji z tłumaczeniami we wszystkich językach.

Jeżeli chcesz zająć się sprzedażą za granicą, dobrze jest pomyśleć o eBay. Zarządzanie kontem w tym serwisie to dla nas nic trudnego. Pomożemy Ci podbić zachodnie rynki. Jak pokazują statystyki, sprzedaż na eBay stale rośnie. Dzieje się tak głównie dzięki szerokiemu rynkowi dla wielu produktów, który pozwala na osiągnięcie lepszej marży niż to ma miejsce w przypadku rodzimej sprzedaży. Dzięki nam zyskasz:

 • lepszą promocję produktów;
 • większą sprzedaż;
 • rozszerzenie obszaru działalności;
 • nowych klientów;
 • pozytywny wizerunek na arenie międzynarodowej;
Zarządzanie kontem eBay

Proponujemy Ci pomoc w sprzedaży aukcyjnej. Zarządzanie tak naprawdę wcale nie jest takie trudne, ale wiemy jak bardzo liczy się dla Ciebie czas. Dlatego wszystko zrobimy za Ciebie. Zajmiemy się przede wszystkim obsługą konta. Założymy dla Twojej firmy czy sklepu internetowego konta na eBay. Pomożemy Ci także w założeniu konta PayPal oraz w konfiguracji wszystkich niezbędnych systemów. Wesprzemy Cię również na poziomie językowym czyli wykonamy dla Ciebie tłumaczenia oraz zapewnimy obsługę klienta w językach angielskim i niemieckim. Ponadto pomożemy Ci w rejestracji we wszystkich systemach i zintegrujemy Twój sklep internetowy z innymi platformami. Dzięki nam możliwa jest integracja eBay z IAI oraz integracja eBay z Magento. Jak widzisz profesjonalnie zajmiemy się Twoją sprzedażą internetową oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania rozwiewając ewentualne wątpliwości. Obsługa konta eBay dzięki nam będzie bardzo prosta. Dodatkowo pomożemy Ci przełamać bariery związane z formalnościami chociażby takimi jak sposób realizacji zamówień.
Obsługa eBay

Pozycjonowanie aukcji eBay

Oprócz zarządzania kontem bardzo ważna jest optymalizacja. Pozycjonowanie eBay to szereg działań, które mają doprowadzić do zwiększenia sprzedaży. Warto abyś wiedział, że na eBay jest bardzo duża liczba ogłoszeń, dlatego pozycjonowanie będzie wyglądało inaczej niż na Allegro. Dla nas nie stanowi to problemu. Poprowadzimy Twoja aukcje w taki sposób, żeby:

 • zdjęcia były dobrze dobrane i zachęcały do wejścia na stronę;
 • tytuły były dopracowane i zawierały odpowiednie słowa kluczowe;
 • opisy były zgodne z wytycznymi SEO;
 • kategorie były dobrze wybrane;
 • oferta była świetnie przetłumaczona z uwzględnieniem fraz w języku obcym;
 • aukcje były dopasowane do potrzeb klientów;
Budowanie wizerunku sprzedawcy na eBay

Zajmiemy się dla Ciebie nie tylko pozycjonowaniem, ale też zbudujemy Twój pozytywny wizerunek jako sprzedawcy. Dzięki nam awansujesz na wyższą pozycję w rankingu sprzedających. Musisz jednak spełnić określone warunki, w czym Ci oczywiście pomożemy. Między innymi Twoje konto musi istnieć przynajmniej 90 dni, musi to być konto firmowe, musi być wykonanych 100 transakcji na przestrzeni 12 miesięcy, obrót musi przekraczać 1000 euro, opinie innych użytkowników o sprzedaży nie mogą spaść poniżej 98%.
Audyty eBay i badanie rynku konkurencji

Głównym zadaniem naszego audytu jest wykrycie błędów w sprzedaży, które obniżają konwersję i zarobki. Dzięki naszemu audytowi otrzymasz pełną optymalizację pod względem sprzedaży oraz analizę konkurencji i jej produktów. A więc przeanalizujemy koszty, zweryfikujemy aukcje i ich promocje. Zaproponujemy ci szereg rozwiązań, aby Twoja sprzedaż cały czas rosła. Oprócz tego oferujemy także audyt social media oraz audyt stron www. Przeprowadzimy także badanie rynkowe konkurencji. Polegają one na gromadzeniu, analizie i interpretacji zebranych informacji o procesach zachodzących na rynku w konkretnej branży (u Ciebie będzie to branża e-commerce). Dla Ciebie znajomość danych na temat popytu czy konkurencji może okazać się niezbędna do tego, abyś mógł zwiększyć sprzedaż. Dzięki naszym badaniom możesz uzyskać przewagę nad konkurencją, a także ustalić swoje najlepsze strategie marketingowe. Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z e-commerce takie badanie rynku konkurencji może naprowadzić Cię na znalezienie niszy rynkowej. To bardzo cenne jeśli chcesz, aby Twój biznes dobrze prosperował.

Wiemy jak ważna jest reklama, dlatego poprowadzimy dla Ciebie kampanię reklamową wewnątrz serwisu, aby Twoja oferta wyświetlała się wraz z innymi produktami. A jeśli poczujesz, że to wszystko za mało, specjalnie dla Twojej firmy zorganizujemy szkolenia sprzedażowe. Dzięki nim dowiesz się w jaki sposób docierać do setek i milionów osób w całej Europie.

Przykładowe szablony eBay

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka naszych przykładów skutecznych Promocji i Kampanii eBay.
eBay Niemcy
eBay Francja rozpoczęcie sprzedaży - wzrost
eBay Wielka Brytania rozpoczęcie sprzedaży - wzrost
To jednak nie wszystko ! z naszymi klientami sprzedajemy na ponad 11 rynków , poniżej przykład kilku z nich ! Warto podkreślić tak ciekawe jak Australia, Kanada i USA.
Obsługa sprzedażyZobacz ofertę Sprzedaży
Szkolenia sprzedażoweZobacz ofertę Szkoleń
Obsługa Social MediaZobacz ofertę Social Media
Profesjonalne audytyZobacz ofertę Audytów
Połączenie sił to początek.
Pozostanie razem to postęp.
Wspólna praca to sukces.
- Henry Ford -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-151 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

DANE FIRMY

Comart Bartosz Komarnicki
NIP: 631-258-14-87
REGON 367510484

Call Now Button