Obsługa Amazon

Amazon posiada ogromną bazę klientów i niemal nieograniczone możliwości ekspansji na rynki zagraniczne takie jak Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania czy Francja. Łączna liczba użytkowników Amazon w Europie wynosi około 340 mln. Pozwól nam sprawić, że Twoja firma dotrze do klientów z powyżej wymienionych krajów i z nami poszerzy swoje zasięgi marketingowe w Internecie.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Zobacz zakres naszych usług

01

Sprzedaż

Zajmujemy się wystawianiem aukcji i uaktywnianiem sprzedaży. Indywidualnie badamy rynek konkurencyjny, rozpatrujemy promocję w strefie okazji i marek, świadczymy prowadzenie kampanii ADS. Dbamy o optymalizację kosztów i rachunków. W ramach współpracy umożliwiamy wejście na rynek zagraniczny.

02

Audyty

Kompleksowo realizujemy audyty sprzedażowe na portalach aukcyjnych typu Amazon oraz innych e-sklepów: badamy zgodność z regulaminem, nawigujemy sprzedaż i monitorujemy koszty. Realizujemy wszelkie promocje produktów.

03

Strategia

Dla firm potrzebujących zrobić krok dalej i poszerzać swoje zasięgi o dodatkowe rynki jesteśmy gotowi przeprowadzić strategię indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Z nami dobierzesz odpowiednie narzędzia sprzedażowe i opanujesz konkretną drogę w sprzedaży.

04

Amazon ADs

Amazon, jak i inne platformy sprzedażowe, jest serwisem otwartym na działania promocyjne. Warto wykorzystać więc jego potencjał. Jeżeli jesteś Profesjonalnym Sprzedawcą ze statusem Professional, twoje wyniki sprzedażowe znacznie się zwiększą wraz z działaniami promocyjnymi, które zaplanujemy w ramach Amazon ADs.

Inteligentnie zarządzana

Obsługa sprzedaży Amazon

Tysiące małych firm z różnych rynków, które reprezentują różne branże, rozpoczynało z Amazon swoją sprzedaż i w krótkim czasie odniosło zadowalające, a nawet wręcz fenomenalne wzrosty sprzedaży. Przekonaj się, dlaczego warto zacząć prowadzić globalną sprzedaż na Amazon i dotrzeć ze swoją ofertą do 300 milionów potencjalnych klientów na całym świecie.

Oferujemy Ci kompleksowe zarządzanie sprzedażą Amazon. Może być ono dla Ciebie bardzo przydatne jeśli chcesz rozszerzyć swoje rynki zbytu o zagranicę. Gdy stwierdzasz, że rodzimy rynek już Ci nie wystarcza, proponujemy rozpoczęcie ekspansji od serwisu Amazon jeśli jeszcze tego nie robisz. Jest on tak rozbudowaną platformą, że pozwala zdobyć nowych klientów i dotrzeć do nawet bardzo odległych rynków. Sprawimy, że sprzedaż na Amazonie będzie stale wzrastała. Dzięki nam zyskasz:

 

 • lepszą konwersję;
 • zwiększenie widoczności aukcji;
 • analizę konkurencji i dostosowanie do niej;
 • narzędzia sprzedażowe;
 • opcje promowania;
 • audyty sprzedażowe;
 • pomoc z Amazon Ads;
Pomoc w sprzedaży na Amazonie

Aby zarządzanie sprzedażą Amazon przebiegło sprawnie musimy dostosować się do zasad jakich wymaga ten serwis. Ogromny nacisk położymy na zadowolenie klienta, dlatego wszystkie informacje dotyczące towaru takie jak opisy i zdjęcia muszą spełnić ściśle określone wymagania i wytyczne. Zadbamy także o kontakt z klientem. Zapewniamy Cię, że będzie on na najwyższym poziomie. Dzięki nam klient otrzyma odpowiedzi na pytania w ściśle określonym czasie, podobnie będzie także z przekazywaniem produktów. Polityka prywatności i regulamin Amazon mogą być trudne, a czasem wręcz niezrozumiałe dla początkującego użytkownika. Dzięki nam przejdziesz przez wszystkie procedury, a nasi tłumacze ułatwią Ci zrozumienie trudniejszych kwestii. Pomożemy Ci obsługiwać klientów z Niemiec, Anglii, Włoch czy też Francji. Zarządzanie sprzedażą internetową zwiększy Twoje zyski i pozwoli pozyskać klientów z całego świata. Oprócz wyżej wspomnianej pomocy, nasze wsparcie otrzymasz w kwestiach takich jak integracja z IAI oraz integracja z Magento.

Zarządzanie kontem Amazon

Aby zarządzanie Amazon przyniosło spodziewane rezultaty musimy zacząć od konta. Obsługa konta Amazon to przede wszystkim jego wybór. Mamy do konto Basic oraz konto Pro. Konto Basic jest darmowe, ale dzięki niemu można sprzedawać do 40 sztuk produktów miesięcznie, jednak trzeba zapłacić prowizję. Konto Pro pozwala sprzedać nieograniczoną liczbę produktów bez stałej opłaty za każdy przedmiot, oprócz prowizji. Konto Pro związane jest z licznymi przywilejami dla sprzedawców. Nasza obsługa Amazona będzie się wiązała między innymi z otwarciem konta na Amazonie. Warto wiedzieć, że w tym serwisie mogą sprzedawać tylko spółki, a nie osoby prywatne lub te, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Daje to gwarancję, że wszystkie przedmioty pochodzą od zaufanych sprzedawców. Aby sprawnie zarządzać kontem Amazon (i w ogóle je otworzyć) musisz przygotować pełną dokumentację. Jest to konieczność dla tych firm, które dopiero zaczynają swoja przygodę z Amazonem.

Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy Ci przydatne narzędzia do prowadzenia sprzedaży na Amazonie. Dzięki nim sprawdzisz także trendy sprzedażowe oraz ich potencjał. Pozwoli Ci to na:

 • oszacowanie sprzedaży
 • prognozowanie marży
 • analizę obecności rynku
 • stworzenie raportu popytu
 • określenie popularności towarów

Pomożemy Ci określić opłacalność sprzedaży, ponieważ liczy się nie tylko to ile Twoi klienci będą kupowali, ale także to jaki jest popyt na oferowane przez Ciebie towary. Oprócz tego uzyskasz od nas informacje w jaki sposób sprzedawać na Amazonie. Chodzi o opłaty, wypłaty i prowizje.

Stworzymy dla Ciebie także listing produktów i ich opisy. Każdy produkt powinien mieć zwięzły tytuł, po to, aby użytkownik mógł go od razu odnaleźć. Oprócz tytułu konieczne są tak zwane bullet points, które są dodatkowymi informacjami na temat produktu. Najlepiej w nich wyróżnić najważniejsze cechy oferowanego przedmiotu. Ułożymy dla Ciebie zwięzły i bezbłędny opis produktu, który będzie zawierał niezbędne słowa kluczowe. Pamiętaj, że zdjęcia na Amazonie opatrzone są wieloma obostrzeniami, dlatego dodamy je w sposób zgodny z wymogami oraz sprawimy, że w jak najlepszy sposób zaprezentują oferowane przez Ciebie produkty.

Pozycjonowanie aukcji Amazon

Optymalizacja Amazon jest konieczna aby poprawić widoczność produktów w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie Amazon pozytywnie działa na współczynnik klikalności i konwersji, a to wszystko ma wpływ na lepsze wyniki sprzedaży produktów. Przeprowadzimy dla Ciebie dwuetapowy proces pozycjonowania. Pierwszym będzie optymalizacja słów kluczowych, a drugim optymalizacja listingu.

Reklama na Amazon

Przeprowadzimy dla Ciebie kampanie reklamowe, które wykorzystuje Amazon PPC . Dobierzemy słowa kluczowe, które pasują do naszego wykazu produktów, co będzie miało istotne znaczenie dla wyszukiwania ich przez klienta. Reklama wyświetli się i będzie wyróżniona na stronie wyników wyszukiwania lub na stronie produktu.

Produkty objęte reklamą wyświetlą się na górze lub na dole listy, będą też posiadały informację o tym, że oferta jest sponsorowana. Dzięki Amazon Headline Search jest możliwa promocja 3 produktów jednocześnie, natomiast Display Ads to reklamy displayowe, które wyświetlą się na kartach produktów i kategorii.

Audyt sprzedażowy Amazon

Oferujemy Ci także audyt sprzedażowy, który pomoże wykryć ewentualne błędy w prowadzeniu Twojej sprzedaży. W naszym audycie otrzymasz pełną optymalizacje pod względem sprzedaży i analizę konkurencji. Dokładnie przyjrzymy się Twoim aukcjom, promocjom i ich kosztom. Zweryfikujemy dla Ciebie opisy i szablony – jeśli coś działa nie tak opracujemy dla Ciebie strategię jak najlepiej to ulepszyć. Otrzymasz od nas także programy do zarządzania kontem.

Prowadzisz sprzedaż online i chcesz być widoczny również w zagranicznym Amazonie? Z nami nic nie stoi na przeszkodzie, by osiągnąć sukces na tym polu – reklamy Amazon ads znamy od podszewki. Wiemy jak Cię promować, do kogo kierować kampanie reklamowe na Amazonie, a także, w jaki sposób mierzyć ich efektywność!
Jak opracowujemy kampanię reklamową Amazon ADs?

Dzięki nam zwiększy się zasięg Twojej oferty, a Twoja marka stanie się bardziej widoczna. Wdrażamy strategie, które obejmują promocję w zakresie „Sponsored products”, a także „Sponsored brands”.

Pierwsza umożliwia na bieżąco podwyższać wyniki sprzedaży, docierać do klientów, którzy są zainteresowani zakupem Twoich produktów w tej chwili.

Druga pozwala dotrzeć do klientów już po działaniach promocyjnych, rzucających się w oczy. Jeżeli masz w swojej ofercie wiele produktów, czy różny asortyment, promocja dzięki „Sponsored brands” wykorzystuje ten potencjał. To idealne rozwiązanie, jeżeli interesują Cię dobre wyniki i rozpoznawalność swojej marki w dłuższej perspektywie.

Efektywna sprzedaż na Amazon – jesteśmy ekspertami!

Sprzedaż na Amazon jest wyzwaniem z uwagi na liczbę sprzedawców, ofertę produktów i wiele rynków zbytu. Kampania na Amazon marketplace jest o tyle wymagająca, że ta platforma sprzedażowa przyciąga „migrujących” Klientów. „Chodzą” po amazonowych sklepach jak po galerii handlowej. Nie zawsze więc do końca wiadomo, co skłania ich do zakupu tego produktu zamiast innego, podobnego. Jednak dla nas „odkrycie tej tajemnicy” nie stanowi większego problemu. Wiemy „co w trawie piszczy” (czytaj: na social mediach, forach, blogach, w rankingach, wyszukiwarkach itp.).

Sprzedaż na Amazon – dlaczego opłaca się inwestować w kampanię reklamową PPC?

Prowadzenie sprzedaży eBay i Amazon to nasze flagowe usługi. Dokładnie wiemy, jak sprawdzić, dlaczego jedne produkty są bardziej popularne niż inne i jak to przełożyć na język korzyści marketingowych. Stąd już prosta droga do kampanii Amazon PPC (z ang. Pay Per Click). Polega na inwestowaniu w wyświetlanie promowanych produktów i płaci się za każde naciśnięcie w wyszczególniony towar w takiej akcji marketingowej.

Inwestowanie w kampanię Amazon marketplace jest opłacalne, choćby z uwagi, że konkurencja nie śpi. Jeżeli łatwiej znaleźć produkty innych firm, które proponują podobny asortyment do Twojego, to Klient nie będzie tracić czasu na znalezienie Twojej oferty. Zwłaszcza jeśli już upatrzy sobie tę, która jest dla niego atrakcyjna. Gdy zdecydujesz się zainwestować w kampanię, którą prowadzimy, przekonasz się, że Twoje produkty „nie będą stać w kącie”. Staną się „gwiazdami wielkiego formatu”. Szczególnie gdy wybierzemy spośród Twojej oferty towary, które „najlepiej rokują” na bycie takimi „gwiazdami”.

Obsługa konta Amazon pozwala skutecznie opracować strategię kampanii…

Zanim tak naprawdę przejdziemy do inwestowania w samą kampanię, musimy sprawdzić, czy Twoje „rokujące produkty” są dobrze opisane, z użyciem odpowiednich fraz i języka korzyści. Ważne jest też to, by Klient dokładnie wiedział, co kupuje, dlatego obsługa konta Amazon ma dla nas olbrzymie znaczenie. Właściwe przygotowanie „produktu do promocyjnego lotu” sprawdza się zarówno podczas kampanii manualnych, jak i automatycznych.

Jeżeli wszystkie te aspekty uwzględnimy jeszcze przed działaniami stricte zorganizowanymi w formie kampanii PPC, rokowania stają się bardzo dobre już na starcie. Zatem jeszcze przed ustawieniem wszystkich parametrów promocji na Amazonie.

Zarządzanie sprzedażą internetową na Amazon – mamy rękę na pulsie podczas kampanii!

Nawet najlepiej opracowana strategia i doskonale opisane produkty nie wystarczą, jeśli masz wysokie oczekiwania. Jednak my nie zostawiamy ustawionej kampanii na Amazon marketplace, by „sama sobie poradziła” ze zdobywaniem dla Ciebie Klientów, którzy chcą złożyć zamówienie. Zarządzanie sprzedażą internetową podczas kampanii to proces, który trwa przez cały okres jej obowiązywania. Na bieżąco weryfikujemy, czy nasze założenia i typowania się sprawdzają.

Zdarzają się różne tendencje rynkowe, na przykład okres przed świętami. Wtedy jedne produkty cieszą się większym zainteresowaniem niż inne. Jeśli zauważymy, że nie wszystkie Twoje „gwiazdy świecą dość jasno” dokonujemy zmian w kampanii. Starannie dobieramy „złotą elitę” spośród Twoich produktów, które najlepiej wpisują się w takie tendencje.

Dlaczego my? Bo marketplace sprzedaż globalna to nasz chleb powszedni!

Jeśli sprzedajesz na Amazonie nie tylko na polskim rynku, ale również na zagranicznych, przyda Ci się specjalista, który doskonale orientuje się zarówno w samym panelu w innym języku, jak i zna trendy w krajach, na które jesteś biznesowo otwarty. Świadczymy swoje usługi m.in. w: Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, a także w Australii, USA, czy Kanadzie.

Nawet jeśli nie rozwinąłeś swojego biznesu w wielu innych krajach, pomożemy Ci skutecznie pokonać kolejny próg na drodze rozwoju Twojego sklepu w Amazonie. Zapewniamy szybką i dogłębną obsługę panelu sprzedawcy w Amazon marketplace. Mamy doświadczony zespół i korzystamy z niezawodnego BaseLinkera. Z nami krótki czas wdrożenia kampanii nawet na wielu rynkach jest pewnikiem. Wybierając właśnie nasze usługi, dokładnie wiesz, za co płacisz. A właściwie, w co inwestujesz. Z nami kampania na Amazon przyniesie Ci same wymierne korzyści finansowe!

Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły!

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka naszych przykładów skutecznych Promocji i Kampanii Amazon.
Obsługa sprzedażyZobacz ofertę Sprzedaży
Szkolenia sprzedażoweZobacz ofertę Szkoleń
Obsługa Social MediaZobacz ofertę Social Media
Profesjonalne audytyZobacz ofertę Audytów
Sukces polega na przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu.
- Thomas A. Edison -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-151 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

DANE FIRMY

Comart Bartosz Komarnicki
NIP: 631-258-14-87
REGON 367510484

Call Now Button