Amazon

Amazon posiada ogromną bazę klientów i niemal nieograniczone możliwości ekspansji na rynki zagraniczne takie jak Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania czy Francja. Łączna liczba użytkowników Amazon w Europie wynosi około 340 mln. Pozwól nam sprawić, że Twoja firma dotrze do klientów z powyżej wymienionych krajów i z nami poszerzy swoje zasięgi marketingowe w Internecie.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Zobacz zakres naszych usług

01

Sprzedaż

Zajmujemy się wystawianiem aukcji i uaktywnianiem sprzedaży. Indywidualnie badamy rynek konkurencyjny, rozpatrujemy promocję w strefie okazji i marek, świadczymy prowadzenie kampanii ADS. Dbamy o optymalizację kosztów i rachunków. W ramach współpracy umożliwiamy wejście na rynek zagraniczny.

02

Audyty

Kompleksowo realizujemy audyty sprzedażowe na portalach aukcyjnych typu Amazon oraz innych e-sklepów: badamy zgodność z regulaminem, nawigujemy sprzedaż i monitorujemy koszty. Realizujemy wszelkie promocje produktów.

03

Strategia

Dla firm potrzebujących zrobić krok dalej i poszerzać swoje zasięgi o dodatkowe rynki jesteśmy gotowi przeprowadzić strategię indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Z nami dobierzesz odpowiednie narzędzia sprzedażowe i opanujesz konkretną drogę w sprzedaży.

Inteligentnie zarządzana

Obsługa sprzedaży Amazon

Tysiące małych firm z różnych rynków, które reprezentują różne branże, rozpoczynało z Amazon swoją sprzedaż i w krótkim czasie odniosło zadowalające, a nawet wręcz fenomenalne wzrosty sprzedaży. Przekonaj się, dlaczego warto zacząć prowadzić globalną sprzedaż na Amazon i dotrzeć ze swoją ofertą do 300 milionów potencjalnych klientów na całym świecie.

Oferujemy Ci kompleksowe zarządzanie sprzedażą Amazon. Może być ono dla Ciebie bardzo przydatne jeśli chcesz rozszerzyć swoje rynki zbytu o zagranicę. Gdy stwierdzasz, że rodzimy rynek już Ci nie wystarcza, proponujemy rozpoczęcie ekspansji od serwisu Amazon jeśli jeszcze tego nie robisz. Jest on tak rozbudowaną platformą, że pozwala zdobyć nowych klientów i dotrzeć do nawet bardzo odległych rynków. Sprawimy, że sprzedaż na Amazonie będzie stale wzrastała. Dzięki nam zyskasz:

  • lepszą konwersję;
  • zwiększenie widoczności aukcji;
  • analizę konkurencji i dostosowanie do niej;
  • narzędzia sprzedażowe;
  • opcje promowania;
  • audyty sprzedażowe;
  • pomoc z Amazon Ads;

Pomoc w sprzedaży na Amazonie

Aby zarządzanie sprzedażą Amazon przebiegło sprawnie musimy dostosować się do zasad jakich wymaga ten serwis. Ogromny nacisk położymy na zadowolenie klienta, dlatego wszystkie informacje dotyczące towaru takie jak opisy i zdjęcia muszą spełnić ściśle określone wymagania i wytyczne. Zadbamy także o kontakt z klientem. Zapewniamy Cię, że będzie on na najwyższym poziomie. Dzięki nam klient otrzyma odpowiedzi na pytania w ściśle określonym czasie, podobnie będzie także z przekazywaniem produktów. Polityka prywatności i regulamin Amazon mogą być trudne, a czasem wręcz niezrozumiałe dla początkującego użytkownika. Dzięki nam przejdziesz przez wszystkie procedury, a nasi tłumacze ułatwią Ci zrozumienie trudniejszych kwestii. Pomożemy Ci obsługiwać klientów z Niemiec, Anglii, Włoch czy też Francji. Zarządzanie sprzedażą internetową zwiększy Twoje zyski i pozwoli pozyskać klientów z całego świata. Oprócz wyżej wspomnianej pomocy, nasze wsparcie otrzymasz w kwestiach takich jak integracja z IAI oraz integracja z Magento.

Zarządzanie kontem Amazon

Aby zarządzanie Amazon przyniosło spodziewane rezultaty musimy zacząć od konta. Obsługa konta Amazon to przede wszystkim jego wybór. Mamy do konto Basic oraz konto Pro. Konto Basic jest darmowe, ale dzięki niemu można sprzedawać do 40 sztuk produktów miesięcznie, jednak trzeba zapłacić prowizję. Konto Pro pozwala sprzedać nieograniczoną liczbę produktów bez stałej opłaty za każdy przedmiot, oprócz prowizji. Konto Pro związane jest z licznymi przywilejami dla sprzedawców. Nasza obsługa Amazona będzie się wiązała między innymi z otwarciem konta na Amazonie. Warto wiedzieć, że w tym serwisie mogą sprzedawać tylko spółki, a nie osoby prywatne lub te, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Daje to gwarancję, że wszystkie przedmioty pochodzą od zaufanych sprzedawców. Aby sprawnie zarządzać kontem Amazon (i w ogóle je otworzyć) musisz przygotować pełną dokumentację. Jest to konieczność dla tych firm, które dopiero zaczynają swoja przygodę z Amazonem.

Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy Ci przydatne narzędzia do prowadzenia sprzedaży na Amazonie. Dzięki nim sprawdzisz także trendy sprzedażowe oraz ich potencjał. Pozwoli Ci to na:

– oszacowanie sprzedaży
– prognozowanie marży
– analizę obecności rynku
– stworzenie raportu popytu
– określenie popularności towarów

Pomożemy Ci określić opłacalność sprzedaży, ponieważ liczy się nie tylko to ile Twoi klienci będą kupowali, ale także to jaki jest popyt na oferowane przez Ciebie towary. Oprócz tego uzyskasz od nas informacje w jaki sposób sprzedawać na Amazonie. Chodzi o opłaty, wypłaty i prowizje.

Stworzymy dla Ciebie także listing produktów i ich opisy. Każdy produkt powinien mieć zwięzły tytuł, po to, aby użytkownik mógł go od razu odnaleźć. Oprócz tytułu konieczne są tak zwane bullet points, które są dodatkowymi informacjami na temat produktu. Najlepiej w nich wyróżnić najważniejsze cechy oferowanego przedmiotu. Ułożymy dla Ciebie zwięzły i bezbłędny opis produktu, który będzie zawierał niezbędne słowa kluczowe. Pamiętaj, że zdjęcia na Amazonie opatrzone są wieloma obostrzeniami, dlatego dodamy je w sposób zgodny z wymogami oraz sprawimy, że w jak najlepszy sposób zaprezentują oferowane przez Ciebie produkty.

Pozycjonowanie aukcji Amazon

Optymalizacja Amazon jest konieczna aby poprawić widoczność produktów w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie Amazon pozytywnie działa na współczynnik klikalności i konwersji, a to wszystko ma wpływ na lepsze wyniki sprzedaży produktów. Przeprowadzimy dla Ciebie dwuetapowy proces pozycjonowania. Pierwszym będzie optymalizacja słów kluczowych, a drugim optymalizacja listingu.

Reklama na Amazon

Przeprowadzimy dla Ciebie kampanie reklamowe, które wykorzystuje Amazon PPC . Dobierzemy słowa kluczowe, które pasują do naszego wykazu produktów, co będzie miało istotne znaczenie dla wyszukiwania ich przez klienta. Reklama wyświetli się i będzie wyróżniona na stronie wyników wyszukiwania lub na stronie produktu.

Produkty objęte reklamą wyświetlą się na górze lub na dole listy, będą też posiadały informację o tym, że oferta jest sponsorowana. Dzięki Amazon Headline Search jest możliwa promocja 3 produktów jednocześnie, natomiast Display Ads to reklamy displayowe, które wyświetlą się na kartach produktów i kategorii.

Audyt sprzedażowy Amazon

Oferujemy Ci także audyt sprzedażowy, który pomoże wykryć ewentualne błędy w prowadzeniu Twojej sprzedaży. W naszym audycie otrzymasz pełną optymalizacje pod względem sprzedaży i analizę konkurencji. Dokładnie przyjrzymy się Twoim aukcjom, promocjom i ich kosztom. Zweryfikujemy dla Ciebie opisy i szablony – jeśli coś działa nie tak opracujemy dla Ciebie strategię jak najlepiej to ulepszyć. Otrzymasz od nas także programy do zarządzania kontem.

 

 

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka naszych przykładów skutecznych Promocji i Kampanii Amazon.

Obsługa sprzedażyZobacz ofertę Sprzedaży
Szkolenia sprzedażoweZobacz ofertę Szkoleń
Obsługa Social MediaZobacz ofertę Social Media
Profesjonalne audytyZobacz ofertę Audytów
Sukces polega na przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu.
- Thomas A. Edison -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-151 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

DANE FIRMY

Comart Bartosz Komarnicki
NIP: 631-258-14-87
REGON 367510484

Call Now Button