Usługi

Strategie działań marketingowych, które realizujemy dla naszych Klientów, opierają się przede wszystkim na sprawdzonych i efektywnych rozwiązaniach. Tworzymy funkcjonalne i unikatowe strony internetowe, które pomogą Ci w rozwoju Twojego biznesu. Wytłumaczymy czym jest domena oraz hosting i dlaczego oba te elementy potrzebne są każdej stronie.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Zobacz zakres naszych usług

01

Sprzedaż

Zajmujemy się wystawianiem aukcji i uaktywnianiem sprzedaży. Indywidualnie badamy rynek konkurencyjny, rozpatrujemy promocję w strefie okazji i marek, świadczymy prowadzenie kampanii ADS. Dbamy o optymalizację kosztów i rachunków. W ramach współpracy umożliwiamy wejście na rynek zagraniczny.

02

Audyty

Kompleksowo realizujemy audyty sprzedażowe na portalach aukcyjnych typu Allegro oraz innych e-sklepów: badamy zgodność z regulaminem, nawigujemy sprzedaż i monitorujemy koszty. Realizujemy wszelkie promocje produktów.

03

Strategia

Dla firm potrzebujących zrobić krok dalej i poszerzać swoje zasięgi o dodatkowe rynki jesteśmy gotowi przeprowadzić strategię indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Z nami dobierzesz odpowiednie narzędzia sprzedażowe i opanujesz konkretną drogę w sprzedaży.

Inteligentnie zarządzana

Obsługa sprzedaży Ebay

Każdego dnia tysiące osób przeglądają oferty na Amazonie. Są to klienci z Niemiec, Austrii, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii czy innych krajów (w tym także Polski). Ci kupujący finalizują swoje usługi, w tym mnóstwo transakcji u rożnych firm. Wśród sprzedających może być własnie Twoja firma. Nie wiesz jak założyć konto lub rozpocząć działalność w serwisie eBay? Nasi doświadczeni specjaliści z przyjemnością zajmą się obsługą konta dla Ciebie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że stworzenie i obsługa nowego kanału sprzedaży wymaga dużo czasu i jest wymagająca. Oferujemy pełną obsługę konta na Amazon wraz z obsługą klienta. Z nami Twoim zadaniem będzie wysyłka sprzedanych produktów lub skorzystanie z Amazon Prime, a resztą zajmiemy się sami. Zadbamy o to, aby twoja oferta była dobrze widoczna, a klienci zadowoleni. Przygotowujemy i skonfigurujemy konta firmowe, oraz przygotowujemy odpowiednie opisy produktów – tak by były przyjazne zarówno dla zwykłych klientów, jak i poosiadały odpowiednie warunki SEO.

Dzięki Comart przyspieszysz rozwój Twojej działalności na eBay, które wobec nowych użytkowników stosuje on różnorakie ograniczenia sprzedaży*. Z nami:
– stopniowo zwiększysz skalę sprzedaży usług i produktów
– zapewnisz atrakcyjny wygląd swoich szablonów dzięki naszym responsywnym szablonom
– zapewnisz bezpieczeństwo transakcji i komfort kupującym

*http://pages.ebay.pl/help/sell/sellinglimits.html

Comart w tym momencie sukcesywnie pomaga w sprzedaży na rynkach zagranicznych: eBay Australia , eBay Kanada, eBay USA, eBay Francja, eBay Włochy czy eBay Hiszpania. Dodatkowo oferujemy możliwość migracji aukcji z tłumaczeniami we wszystkich językach.

Inteligentnie zarządzana

Obsługa sprzedaży Allegro

Allegro to obecnie największa platforma sprzedażowa online w Polsce, która nieustannie się rozwija, powiększa i wprowadza rewolucyjne zmiany w wielu obszarach. Początki serwisu sięgają 1994 roku kiedy to Arjan Bakker zainspirowany  i zmotywowany sukcesem jaki osiągnął serwis eBay postanowił stworzyć jego polską alternatywę. W ciągu ostatnich lat Allegro dynamicznie się rozwijało zyskując sympatię klientów i trafiając do co raz to większej liczby polskich internautów.

Serwis Allegro od strony sprzedawcy wymaga ciągłych zmian serwisu oraz dostosowywania sprzedaży pod nieustannie rosnącą konkurencje. Obsługa sprzedaży na Allegro w wykonaniu naszej usługi to gwarancja najwyższej jakościsolidności oraz zwiększenia zysków. Z nami podniesiesz swoje oceny od kupujących oraz weźmiesz udział w programach Allegro takich jak: Super Sprzedawca, Strefa Okazji czy Promocja Monetowa. Dodatkowo w ramach obsługi prowadzimy kampanie reklamowe Allegro Ads, promujemy aukcje wewnątrz portalu oraz poza platformą sprzedażową np. w mediach społecznościowych lub serwisach ogłoszeniowych. 

Inteligentnie zarządzana

Obsługa sprzedaży Amazon

Amazon posiada ogromną bazę klientów i niemal nieograniczone możliwości ekspansji na rynki zagraniczne takie jak Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania czy Francja. Łączna liczba użytkowników Amazon w Europie wynosi około 340 mln. 

Pozwól nam sprawić, że Twoja firma dotrze do klientów z powyżej wymienionych krajów i z nami poszerzy swoje zasięgi marketingowe w Internecie. Tysiące małych firm z różnych rynków, które reprezentują różne branże, rozpoczynało z Amazon swoją sprzedaż i w krótkim czasie odniosło zadowalające, a nawet wręcz fenomenalne wzrosty sprzedaży. Przekonaj się, dlaczego warto zacząć prowadzić globalną sprzedaż na Amazon i dotrzeć ze swoją ofertą do 300 milionów potencjalnych klientów na całym świecie.

Comart oferuje usługi takie jak: zakładanie, prowadzenie kont na Amazon oraz więcej! Opracujemy listing, czyli opisy Twoich produktów na podstawie dogłębnych badań konkurencji oraz rynku, a także w oparciu o przekazane przez Ciebie informacje. Produkty muszą zostać odpowiednio wypromowane, a także wygodnie dostarczone do klientów po zakupie. Oferujemy kompleksową obsługę sprzedaży zajmując się jej wszystkimi aspektami od początku do końca! Doradzimy jak założyć konto, skonfigurować je, ale też jak prowadzić w sposób, aby uniknąć kłopotów, jak np. zablokowanie konta, co zdarza się szczególnie często u początkujących użytkowników. Oferujemy opracowanie i wdrożenie kampanii reklamowej oraz pełne doradztwo w zakresach kształtowania cen produktów dla klientów detalicznych i hurtowych.

Obsługa sprzedażyZobacz ofertę Sprzedaży
Szkolenia sprzedażoweZobacz ofertę Szkoleń
Obsługa Social MediaZobacz ofertę Social Media
Profesjonalne audytyZobacz ofertę Audytów
Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Zobacz zakres naszych usług
Strony Internetowe

Projektowanie stron WWW dla firm i korporacji, optymalizacji stron WWW oraz tworzenie audytów stron. Projektujemy responsywne strony na silniku WordPress.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, rejestracja w Google Maps, e-marketing, audyt SEO. Pozycjonowanie to najlepszy sposób na rozpowszechnianie biznesu w Internecie.

Identyfikacja wizualna

Projektujemy loga, wizytówki, grafiki, szablony aukcyjne dla firm. Dbamy o to by wszystkie elementy wizualne były spójne ze sobą. Zależy nam, aby identyfikacja graficzna kojarzyła się z marka lub produktem klienta.

Sklepy internetowe

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, dostosowane do potrzeb klienta o różnych wielkości bazach produktów. Sklepy oparte są o dedykowany silnik sklepowy.

Inteligentnie zarządzane

tworzenie stron WWW

Tworzenie stron www jest nasza główną działalnością, którą zajmujemy się już od wielu lat i co najważniejsze, robimy to naprawdę dobrze!

Tworzone przez nas strony WWW są atrakcyjne wizualnie, mają schludny wygląd, są przyjazne dla odwiedzających i wyszukiwarek oraz przede wszystkim są bogate funkcjonalnie. Finalna strona, która trafia w ręce klienta jest niezwykle prosta w obsłudze oraz jest skonfigurowana zarówno pod użytkowników komputerów jak i mobilnych. Wszystko to jest bogate w silnik, abyś łatwo mógł dodawać lub edytować treść znajdującą się na Twojej stronie. Tworzenie strony to nie tylko grafika, treść i użyteczność witryny. Każdorazowo staramy się poznać Twój biznes oraz wcielić w rolę idealnego Klienta. To właśnie na Twojej witrynie potencjalny klient odnajdzie rozwiązanie swojego problemu czy też znajdzie wyszukiwany przez siebie produkt/treść. Sama strona będzie idealnym miejscem od odbycia swojego pierwszego spotkania biznesowego.

Inteligentnie zarządzane

Pozycjonowanie stron WWW

W COMART nie tylko projektujemy strony www, ale również dbamy o ich wysokie miejsca w wyszukiwarce. Pozycjonowanie jej oraz optymalizacja to elementy, które przyczyniają się do kreowania Twojej marki w sieci.

Z samej wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta około 20 mln Internautów, co stanowi 93% łacznej ich liczby. To dowód na to, że prowadząc biznes w Internecie warto, aby nasi użytkownicy łatwo mogli odnaleźć naszą witrynę internetową w wynikach wyszukiwania. Staramy się, aby nabyta wiedza oraz doświadczenie w zakresie usługi SEO i marketingu internetowego nagradzało jak najlepszymi wynikami dla każdego naszego klienta.

Inteligentnie zarządzane

Pozyskaj nowych klientów dzięki SEO

Żyjemy w czasach, w których nasze doświadczenie z większością usług, produktów przez szukanie o nich informacji zaczynamy od wpisania odpowiednich słów w wyszukiwarce Google.

Coraz więcej marek ma świadomość tego, że zadbanie o obsługę SEO własnej strony internetowej może być źródłem istotnej przewagi konkurencyjnej, a jej wypracowanie to dobra droga do odniesienia sukcesu rynkowego. Naszym zadaniem jest podwyższać prestiż Twojej strony i tym samym budować pozytywny wizerunek w Internecie.

Zwracamy uwagę na błędy w działaniu strony, tworzymy keyword research oraz optymalizujemy elementy strony poprawiające konwersję. Wykonamy wstępny audyt, na którego podstawie opracowywany jest dalszy plan optymalizacji. W ramach usługi SEO wybierzemy najbardziej odpowiednie dla Twojej działalności frazy, które będą miały zapewnić wysoki współczynnik konwersji oraz ruch na stronie. W efekcie Twoja strona będzie bardziej przejrzysta dla użytkowników, ale też dla wyszukiwarki. Zasugerujemy możliwości rozbudowy treści oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces współpracy.

Inteligentnie zarządzane

Pozycjonowanie sklepów E-commerce

Pozycjonowanie stron www, lub też znane SEO (ang. search engine optimization) to działania mające na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach, w większości Google.
Efektywne pozycjonowanie zwiększa rozpoznawalność firmy/marki, ale też sprawia, że trafiasz ze swoją ofertą do potencjalnego klienta w momencie kiedy szuka dokładnie tego produktu lub usługi.

W Comart realizujemy usługi SEO od długiego czasu. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami, do których zawsze potrafimy się dostosować.
Zapewniamy efektywne i bezpieczne pozycjonowanie stron www zgodne z aktualnymi wytycznymi Google, korzystając z takich narzędzi jak GoogleAds.

Z nami osiągniesz jak najwyższe pozycje w rankingach oraz zapewnimy wzrost sprzedaży Twoich produktów lub usług przez zwiększanie liczby odwiedzin Twojego serwisu.

Tylko ci, którzy ryzykują pójściem za daleko,
mogą odkryć, jak daleko można pójść
- T.S. Eliot -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-151 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

DANE FIRMY

Comart Bartosz Komarnicki
NIP: 631-258-14-87
REGON 367510484

Call Now Button