Usługi

Strategie działań marketingowych, które realizujemy dla naszych Klientów, opierają się przede wszystkim na sprawdzonych i efektywnych rozwiązaniach. Tworzymy funkcjonalne i unikatowe strony internetowe, które pomogą Ci w rozwoju Twojego biznesu. Wytłumaczymy czym jest domena oraz hosting i dlaczego oba te elementy potrzebne są każdej stronie.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Zobacz zakres naszych usług

01

Sprzedaż

Zajmujemy się wystawianiem aukcji i uaktywnianiem sprzedaży. Indywidualnie badamy rynek konkurencyjny, rozpatrujemy promocję w strefie okazji i marek, świadczymy prowadzenie kampanii ADS. Dbamy o optymalizację kosztów i rachunków. W ramach współpracy umożliwiamy wejście na rynek zagraniczny.

02

Audyty

Kompleksowo realizujemy audyty sprzedażowe na portalach aukcyjnych typu Allegro oraz innych e-sklepów: badamy zgodność z regulaminem, nawigujemy sprzedaż i monitorujemy koszty. Realizujemy wszelkie promocje produktów.

03

Strategia

Dla firm potrzebujących zrobić krok dalej i poszerzać swoje zasięgi o dodatkowe rynki jesteśmy gotowi przeprowadzić strategię indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Z nami dobierzesz odpowiednie narzędzia sprzedażowe i opanujesz konkretną drogę w sprzedaży.

Inteligentnie zarządzana

Obsługa sprzedaży Ebay

Zapewne wiesz, czym jest eBay i już niejednokrotnie słyszałeś o tym portalu, a być może korzystałeś z niego w prywatnych sprawach. Czy zdajesz sobie jednak sprawę z tego, jak istotną może stać się platformą dla Twojej firmy? Zastanawiasz się, w jaki sposób? A może nie wiesz, jak założyć i prowadzić konto na eBayu? Sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Nie obawiaj się tego, że pomoc w profesjonalnym założeniu oraz prowadzeniu konta na eBayu będzie Cię dużo kosztować. Nie czekaj i zdobądź europejskie rynki przed swoją konkurencją! Otwórz się na klientów z krajów, takich jak Wielka Brytania, Niemcy, czy Francja!

Wiemy jak przyspieszyć rozwinięcie działalności na eBay, ponieważ wobec nowych użytkowników stosuje on różnorakie ograniczenia sprzedaży*, które mają:
– pozwolić stopniowo rozwijać skalę sprzedaży
– zapewnić bezpieczeństwo transakcji

*http://pages.ebay.pl/help/sell/sellinglimits.html

Inteligentnie zarządzana

Obsługa sprzedaży Allegro

To obecnie największy i najbardziej popularny serwis aukcyjny w Polsce. Jego historia sięga 1994 roku kiedy to zainspirowany sukcesem serwisu eBay Arjan Bakker postanowił stworzyć jego polską alternatywę. Na przestrzeni lat Allegro dynamicznie się rozwijało zyskując sympatię coraz to większej liczby polskich internautów.

Sprzedaż na Allegro ze względu na ciągle zmiany serwisu oraz rosnącą konkurencję wymaga specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego podejścia które zapewnią Państwu nasi specjaliści.

 

Przenieś swoją sprzedaż na zupełnie nowy poziom! 

Oferujemy pomoc w tym, jak stworzyć oraz prowadzić konto na Allegro. Doradzimy oraz poprowadzimy Twoje działania tak, aby zwiększać twoje obroty przy możliwie jak najmniejszych opłatach za sprzedaż.

Inteligentnie zarządzana

Obsługa sprzedaży Amazon

ZADBAJ O PROFESJONALNE WSPARCIE I SPRZEDAWAJ NA AMAZON Z SUKCESEM!

Rozumiemy, jak istotną rolę w działalności Twojej firmy może odegrać Amazon. Jest to największa internetowa platforma sprzedażowa, dzięki której możesz z łatwością dojść do rynków Wielkiej Brytanii, Niemiec, a także kierunków, takich jak Włochy, Hiszpania oraz Francja.

Dołożymy starań, aby Twoje próby dotarcia do klientów z tych krajów zakończyły się sukcesem. Oferujemy usługi zakładania oraz prowadzenia konta na Amazonie, a także wiele więcej – sprawdźcie sami!

Przenieś swoją sprzedaż na zupełnie nowy poziom! 

Gdy zakładanie konta na platformie Amazon będzie już za Tobą, staniesz przed kolejnymi wyzwaniami. Sama sprzedaż może bowiem odbywać się na kilka sposobów. Produkty muszą zostać odpowiednio wypromowane, a także wygodnie dostarczone do klientów po zakupie. Przed Tobą organizacja całej strategii działania i nie wymaga to od Ciebie jedynie znajomości rzeczywistości internetowej, ale koordynacji przedsięwzięć całej firmy.

Oferujemy pomoc w tym, jak stworzyć oraz prowadzić konto na Amazonie. Doradzimy oraz poprowadzimy Twoje działania tak, aby uniknąć choćby takich kłopotów, jak zablokowanie konta, co zdarza się szczególnie często u początkujących użytkowników.

Obsługa sprzedażyZobacz ofertę Sprzedaży
Szkolenia sprzedażoweZobacz ofertę Szkoleń
Obsługa Social MediaZobacz ofertę Social Media
Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Zobacz zakres naszych usług
Strony Internetowe

Projektowanie stron WWW dla firm i korporacji, optymalizacji stron www oraz tworzenie audytów stron. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu projektowania responsywnych stron.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, miejsca w Google Maps, e-marketing, audyt SEO. Pozycjonowanie jest tanie i ma zdecydowanie najlepszy współczynnik konwersji.

Sklepy internetowe

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych sklepów internetowych, dopracowanych pod względem mechanizmów sprzedażowych, opartych o autorski dedykowany silnik sklepowy.

Identyfikacja wizualna

Projektujemy loga, wizytówki i papier firmowy. Dbamy o to by wszystkie elementy identyfikacji wizualnej były spójne ze sobą jak również odzwierciedlały branżę lub sprzedawany produkt.

Inteligentnie zarządzane

tworzenie stron WWW

Tworzenie stron www jest nasza główną działalnością, którą zajmujemy się już od wielu lat i co najważniejsze, robimy to naprawdę dobrze!

Dowodem na to niech będzie zadowolenie naszych klientów oraz ponad 100 zrealizowanych projektów, które znajdziecie w zakładce realizacje.

Tworzone przez nas strony www są estetyczne, atrakcyjne wizualnie oraz przede wszystkim funkcjonalne i przyjazne, zarówno dla odwiedzających, jak i dla Ciebie. Strona, którą Ci oddamy będzie niezwykle prosta w obsłudze. Z łatwością dodasz nowe materiały lub w razie potrzeby – edytujesz obecne.

Inteligentnie zarządzane

Pozycjonowanie stron WWW

W COMART nie tylko projektujemy strony www, ale również dbamy o ich wysokie miejsca w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie stron to oferta, na którą składa się wstępna optymalizacja witryny oraz późniejsze działania “off-site” mające na celu stopniowe podnoszenie pozycji w wyszukiwarce na wybrane frazy. Wysokie miejsca w wyszukiwarce Google to najtańszy i najbardziej efektywny sposób dotarcia do nowych klientów.

Optymalizacja i działania SEO to kluczowy element do pozyskiwania klientów.

Inteligentnie zarządzane

Pozyskaj nowych klientów dzięki SEO

Świadczymy dla naszych klientów kompleksowe działania SEO, które skutkują znaczną poprawą widoczności witryny w wyszukiwarce na poszczególne frazy a tym samym zapewniają firmie stały dopływ klientów.

W ramach działań SEO dla Twojej witryny nasza agencja seo przeprowadzi profesjonalny keyword research i wybierze najbardziej odpowiednie dla Twojej działalności frazy, które mogą zapewnić Ci najwyższej jakości ruch oraz wysoką konwersję. Wykonamy wstępny audyt, na podstawie którego zaproponujemy techniczne zmiany optymalizacyjne. Dzięki temu Twoja strona będzie bardziej przyjazna, zarówno dla wyszukiwarki, jak i użytkowników. Zasugerujemy możliwości rozbudowy treści oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces współpracy.

Zaplanujemy i będziemy wdrażać profesjonalną kampanię linkbuildingową. Linki nadal są ważnym czynnikiem rankingowym, jednak nieumiejętne ich pozyskiwanie może prowadzić do przykrych konsekwencji w postaci pogorszenia widoczności witryny w Google.

Inteligentnie zarządzane

Pozycjonowanie sklepów E-commerce

Pozycjonowanie to w dłuższej perspektywie najtańszy i najbardziej efektywny sposób dotarcia do nowych klientów. Dlaczego? Ponieważ trafiasz ze swoją ofertą do potencjalnego klienta dokładnie wtedy kiedy szuka konkretnego produktu lub usługi.

W czasach ciągłych zmian algorytmu wyszukiwarki, niezwykle istotne jest aby do współpracy wybrać firmę z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W WEBISO zajmujemy się SEO od wielu lat, jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami, do których zawsze potrafimy się dostosować.

Pomożemy Ci osiągnąć jak najwyższe pozycje, znacząco zwiększyć odwiedziny Twojego serwisu a co najważniejsze zapewnimy wzrost sprzedaży Twoich produktów lub usług.

Tylko ci, którzy ryzykują pójściem za daleko,
mogą odkryć, jak daleko można pójść
- T.S. Eliot -
UWIELBIAMY ROZMAWIAĆ
Zobacz jakie to proste
ODWIEDŹ NASZE BIURO
44-122 Gliwice
Polska
GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek: 8.00-17.00

Call Now Button