O OFERCIE
Czym jest portal Shopee?
Platforma Shopee to powstały w Singapurze w 2015 roku serwis sprzedażowy, który od 2021 roku pojawił się również na naszym rodzimym rynku. Początkowo swoje działania skupiał on na aplikacji mobilnej, jednak dla zwiększenia swojej konkurencyjności na rynku platform e-commerce stworzył również wersję komputerową. Shopee działa w oparciu o połączenie modeli C2C i B2C, a wszystkie produkty znajdujące się na serwisie pochodzą od sprzedawców zewnętrznych. Platforma ta przypomina Amazon, Allegro czy Allieexpres oferując tysiące, a nawet miliony produktów od sprzedawców z całego świata – obecnie Shopee jest w swojej dziedzinie liderem w południowej Azji, a Polska stanowi pierwszy kraj w Europie, w którym marka postanowiła rozpocząć swoją ekspansję.
Pragniesz dołączyć do tego nowego giganta sprzedaży? Z naszym wsparciem Shopee nie będzie miało przed Tobą tajemnic! Zadbamy o kompleksowy rozwój Twojej sprzedaży począwszy od obsługi konta, kampanii reklamowych i promocji, wystawianie aukcji, wsparcie techniczne oraz audyty. Dzięki nam Shopee stanie się platformą sukcesu dla Twojego biznesu!
ZAKRES OFERTY
Jak możemy Cię wesprzeć?
Nowości bywają wyzwaniem, dlatego oddając obsługę konta Shopee w nasze ręce, otrzymujesz pewność, że wystartujesz jak należy!

Wiemy, że obsługa platform sprzedażowych nie należy do łatwych, a przy tym angażuje masę czasu i wysiłku. Wychodzimy Ci zatem naprzeciw, abyś mógł skupić się na rozwoju biznesu, zamiast na drobiazgach. Pomożemy stworzyć konto, dopracować aukcje, zaplanować strategie działania i wspomożemy Cię na każdym etapie. Dzięki naszym kompleksowym usługom dla Twojego konta Shopee zyskasz pełną konfigurację, odpowiednią formę opisów przyjaznych odbiorcom i SEO, a także wsparcie techniczne. Nasz zespół to profesjonaliści, pasjonaci i niezmiennie śledzący trendy w sprzedaży na platformach e-commerce eskeprci, dlatego oddając nam pod opiekę Twój profil Shopee możesz tylko zyskać!

FAQ’S
Jak pomagamy w obsłudze Shopee?
Jako agencja reklamowa skupiamy się na tym, na czym znamy się najlepiej czyli skutecznej promocji, opracowywaniu strategii działania i prezentacji Twoich ofert w możliwie najbardziej przyjazny klientom sposób. Pomagamy w integracji Twojego sklepu z platformą Shopee, dbamy o jej obsługę i wszelkie niezbędne dla osiągnięcia sukcesu sprzedaży działania. Dzięki naszemu wsparciu nie będziesz błądzić po omacku, a rozpoczniesz z przytupem.
Skąd fenomem Shopee?
Jak wynika z szacunków, platforma Shopee po niespełna 3 latach od startu odnotowała ponad 600 mln transakcji, co jest naprawdę imponującym wynikiem. Z roku na rok wynik ten poprawia i odnosi spektakularne sukcesy. Platforma ta oferuje wiele atrakcyjnych rozwiązań zarówno dla sprzedawców, jak i kupujących, przez co zakupy i sprzedaż tutaj zyskują wiernych fanów na całym świecie. Komfort obsługi, pakiety powitalne dla nowych sprzedawców Shopee, darmowe dostawy i wiele innych bonusów sprawia, że ciężko się nie skusić.

Z naszym wsparciem potencjał ukryty w Shopee wykorzystasz na maksa. Pomożemy zadbać o kampanie promocyjne, stopniowe zwiększanie skali sprzedaży, atrakcyjną prezentację ofert, ale i bezpieczeństwo transakcji.

Dlaczego Comart to najlepszy wybór do obsługi Shopee?
Nasza agencja świadczy kompleksowe usługi w zakresie pomocy w sprzedaży na rynkach polskim i zagranicznym. Jeżeli nie wiesz jak zaistnieć na platformie Shopee, chcesz dołączyć do serwisu i cieszyć się sukcesem sprzedaży, bądź chcesz wybić się na tle konkurencji i zyskać stałych klientów – z nami wszystkie z tych zadań stają się możliwymi do wykonania. Oferujemy kompleksowe wsparcie w każdej sytuacji, na każdym etapie Twoich działań w ramach Shopee, jak i pozostałych platform sprzedażowych typu Allegro, eBay, Amazon czy Empik Marketplace.
DLACZEGO MY?
Działamy dla Twojego sukcesu!
Elastyczne podejście do Twoich potrzeb, mądre planowanie strategii – w tym pod kątem opłacalności działań, pozwoli nam uruchomić Twoją ofertę, kampanie reklamowe i osiągnąć założenia. Pomagamy w kwestiach technicznych, służymy poradą i wsparciem w każdym aspekcie i na każdym kroku sprzedaży. Z nami poznasz tajniki działania Shopee, zintegrujesz swój sklep z platformami sprzedażowymi i rozwiniesz sprzedaż internetową tak, jak o tym marzysz.

Masz pytania? Szukasz pomocy – serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi eksperci służą pomocą i chętnie rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

NASZE UMIEJĘTNOŚCI
Klienci Comart cenią sobie nasze zalety

Długotrwały sukces przedsiębiorstwa nie może opierać się jedynie na dobrych produktach. Liczy się również niezawodność, tradycja, innowacyjność i zadowolony klient.

Doświadczenie
95%
Umiejętności
92%
Jakość
94%
Relacje
95%
1001
1001
ZADOWOLONYCH
Klientów
Klienci firmy Comart cenią sobie nasze zalety
13
13
LAT
Doświadczenia
Wyróżniają nas pewne wartości
11
11
RYNKÓW
Sprzedaży
Indywidualnie badamy konkurencyjny rynek
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Nie czekaj,
Napisz do nas!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego partnera, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu sprzedażą to chcemy Cię poznać! Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

    Call Now Button