Facebook ADs

Promując się na Facebooku, możesz osiągnąć więcej lub mniej – wszystko zależy od tego, jak bardzo chcesz się zaangażować, na czym najbardziej Ci zależy w danym momencie. Jednak z nami nie musisz się specjalnie ograniczać – skutecznie promujemy markę na wielu płaszczyznach na tym portalu społecznościowym.

Od czego zależy skuteczność reklamy ads Facebook

Dobra strategia działania to podstawa. Musimy wiedzieć, jakie są Twoje cele biznesowe i w jakim czasie chciałbyś je osiągnąć. Dzięki tym informacjom optymalnie skonfigurujemy ustawienia reklamy ads Facebook.

Możemy skoncentrować się tylko na:

  • budowaniu świadomości Twojej marki,
  • tworzeniu społeczności wokół Twojego brandu,
  • zwiększeniu liczby polubień i udostępnień zamieszczanych postów,
  • nawiązywaniu relacji i zachęcaniu do komentowania udostępnianych treści.

Jesteśmy skuteczni także w działaniu w kilku tych obszarach jednocześnie.

Co wpływa na powodzenie reklamy ads Facebook?

Na Facebooku pojawiają się różne trendy w zachowaniach, w prowadzonych akcjach – niekiedy warto się do nich przyłączyć czy zareagować na nie, by „wyjść z tłumu”. Potrafimy umiejętnie przeanalizować całą sytuację, by zamieszczane wpisy działały na Twoją korzyść, również pod względem wizerunkowym.
Uruchomimy także niezbędnik w tej kampanii reklamowej, czyli Facebook Piksel. Czym jest? To narzędzie, które w analityczny sposób mierzy zachowanie facebookowiczów – dzięki niemu wiemy, jak skuteczna jest kampania i jakie są „nastroje” wśród osób odwiedzających Twój fanpage.
Facebook Piksel to również sposób na dostęp do dodatkowych możliwości promocji na Facebooku. Pozwala więc także na utworzenie i budowanie grupy odbiorców, monitorowanie w obszarze tego social media czy reklama znajduje się dokładnie tam, gdzie być powinna.
Włączamy również Facebook Piksel na Twojej stronie. Pozwala to na całodobowy pogląd, kto, kiedy i w jakim celu wszedł na Twój serwis. Wiedząc, czego poszukiwali, możemy przedstawić im spersonalizowaną ofertę, co wzmacnia relacje i daje lepsze wyniki sprzedażowe.

Dlaczego reklama ads Facebook właśnie u nas?

Zwracamy uwagę na prowadzoną konwersację w Twojej grupie odbiorców. Kierujemy reklamę tylko do określonych użytkowników portalu społecznościowego.

Jesteśmy obecni na Twoim profilu non stop, dlatego zawsze mamy rękę na pulsie. Dzięki nam płynnie i sprawnie przebiega proces aktywizowania użytkowników Facebooka na Twoją korzyść!
Call Now Button