Audyt konta Amazon, kampanii ADs oraz optymalizacja kosztów

Prowadzisz sprzedaż online i chcesz być widoczny również w zagranicznym Amazonie?

Z nami nic nie stoi na przeszkodzie, by osiągnąć sukces na tym polu – reklamy Amazon ads znamy od podszewki. Wiemy, jak Cię promować, do kogo kierować kampanie reklamowe na Amazonie, a także, w jaki sposób mierzyć ich efektywność!

Buduj swoją markę na Amazonie z naszą pomocą!

Amazon, jak i inne platformy sprzedażowe, jest serwisem otwartym na działania promocyjne. Warto wykorzystać więc jego potencjał.
Jeżeli jesteś Profesjonalnym Sprzedawcą ze statusem Professional, twoje wyniki sprzedażowe znacznie się zwiększą wraz z działaniami promocyjnymi, które zaplanujemy w ramach Amazon ads.
Pokierujemy Cię w tym gąszczu ofert, by klienci widzieli w Tobie nie tylko niską cenę i szeroki wybór, ale również sprzedawcę, któremu można zaufać.
Zaplanujemy i zaprojektujemy reklamę Twojej marki oraz promocję produktów – to najczęściej nasza strategia wyjściowa. Przekłada się bezpośrednio na wzrost zainteresowania ofertą sprzedawcy i na zwiększającą się liczbę składanych zamówień zadowolonych klientów.
Co najważniejsze – na Amazonie możesz promować się regularnie, kiedy chcesz lub zdać się na nasze wyczucie rynku, panujących trendów, czy zachowań konsumentów.

Jak opracowujemy kampanię reklamową Amazon ads?

Dzięki nam zwiększy się zasięg Twojej oferty, a Twoja marka stanie się bardziej widoczna. Wdrażamy strategie, które obejmują promocję w zakresie „Sponsored products”, a także „Sponsored brands”.
Pierwsza umożliwia na bieżąco podwyższać wyniki sprzedaży, docierać do klientów, którzy są zainteresowani zakupem Twoich produktów w tej chwili.
Druga pozwala dotrzeć do klientów już po działaniach promocyjnych, rzucających się w oczy. Jeżeli masz w swojej ofercie wiele produktów, czy różny asortyment, promocja dzięki „Sponsored brands” wykorzystuje ten potencjał. To idealne rozwiązanie, jeżeli interesują Cię dobre wyniki i rozpoznawalność swojej marki w dłuższej perspektywie.

Dlaczego kampanie reklamowe Amazon ads z Ecomart?

Skupiamy się najpierw na tym, by reklama była sukcesem, czyli byś zauważył jej efekt poprzez wzrost sprzedaży swoich produktów. W tym celu podejmujemy się działań, które są stricte sprzedażowe, jak i około sprzedażowe. Wiemy z własnego doświadczenia, że nawet te promocje, które zachęcają do zapoznania się z ofertą, w ostateczności prowadzą do wzrostu sprzedaży.

 

Dzięki nam możesz tylko zyskać – w perspektywie krótko- i długoterminowej współpracy.
Mamy w papierach skuteczność naszych kampanii reklamowych Amazon ads!
Call Now Button