Sklep internetowy Sky-Shop. Poznaj jego zalety!

Założenie własnego sklepu internetowego nigdy nie powinno być pochopną decyzją. Jednym z ważnych kroków jest wybór właściwej platformy, na której sklep WWW ma zostać zbudowany. Wśród najpopularniejszych, znajduje się Sky-Shop. Dlaczego warto skorzystać właśnie z tego oprogramowania?

Branża e-commerce, czyli handel online, stale stanowi atrakcyjne źródło zysków. W internecie zamawiamy coraz częściej i więcej, ponieważ to wygodna, szybka oraz bezpieczna forma zakupów. Aby prowadzenie własnego sklepu w sieci było prostsze, warto postawić na odpowiednie oprogramowanie do jego obsługi. Wtedy pod ręką można mieć wszystkie praktyczne narzędzia, które są do tego potrzebne.

Czym jest Sky-Shop?

Sky-Shop to gotowa platforma przeznaczona dla sklepów internetowych, która oferowana jest przez firmę SIEF-IT Sp. z o.o. Dzięki niej można założyć i prowadzić własny sklep online bez znajomości kodu HTML. Platforma dostarcza wszystko, co potrzebne, by realizować sprzedaż online.

Za pomocą platformy Sky-Shop można otworzyć:

 • sklep internetowy B2C – dla klientów indywidualnych
 • sklep internetowy B2B – hurtownia online dla klientów biznesowych

To kompletne oprogramowanie, które pozwala na korzystanie ze swoich funkcjonalności na zasadzie abonamentu – klient otrzymuje wtedy dostęp do platformy wraz z pomocą działu Obsługi Klienta.

Platforma Sky-Shop jest jednym z najczęściej wybieranych programów do obsługi sklepu internetowego. Cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników, a także była wielokrotnie nagradzana – zdobyła między innymi III pozycję w rankingu „Top 10 najlepiej ocenionych platform” w 2015 roku w badaniu Ceneo.pl.

Dlaczego warto zdecydować się na sklep internetowy ze Sky-Shop?
Oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego Sky-Shop oferuje szereg korzyści, dlatego jest ono tak popularne. Oto jego najważniejsze zalety.

 

 • Darmowy Kreator Szablonu Sklepów

Razem z oprogramowaniem Sky-Shop sklep internetowy może przybrać różne formy. Do dyspozycji jest prosty w obsłudze Kreator Szablonów Sklepów, który oferuje przeszło 70 bezpłatnych modułów oraz skórek do przygotowania estetycznych stron internetowych. Dodatkowo, platforma udostępnia narzędzia do precyzyjnego modelowania wyglądu witryny.

Atrakcyjny wygląd sklepu ma bardzo duże znaczenie – pozwala na przyciągnięcie uwagi i poprawia komfort zakupów. Klienci częściej składają zamówienia w nowocześnie wyglądających sklepach online.

 

 • Hosting sklepu internetowego i konta e-mail

Wraz z oprogramowaniem Sky-Shop użytkownik otrzymuje hosting swojego sklepu internetowego na wydajnie działających, odpowiednio zabezpieczonych serwerach. Dzięki temu nie trzeba go już instalować. Dodatkowo, pod domeną sklepu można założyć skrzynki poczty e-mail.

 

 • Wydajność i stabilność działania

Platforma działa na najwyższej klasy serwerach zapewniających maksymalną wydajność i stabilność działania. Sky-Shop to także codzienne kopie zapasowe, dlatego korzystanie z tej platformy gwarantuje pełne bezpieczeństwo prowadzenia biznesu online.

 

 • Łatwa, intuicyjna obsługa

Do korzystania z platformy Sky-Shop nie potrzeba specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Platforma zaprojektowana jest tak, aby jej obsługa była łatwa i intuicyjna. Dzięki temu własny sklep Sky-Shop może założyć każdy – nawet osoba, która nie ma w tym żadnego doświadczenia.

 

 • Integracja z Allegro

Dużym atutem jest automatyczna synchronizacja z Allegro. To integracja dwukierunkowa, która pozwala na jednoczesne wystawianie aukcji i obsługiwanie zamówień. Dzięki automatycznej integracji z Allegro Sky-Shop wspiera zarządzanie sprzedażą na tej platformie online bezpośrednio z poziomu sklepu internetowego.

 

 • Integracja z eBay

Za pomocą platformy można także korzystać z integracji z serwisem eBay.

 

 • Sklep na Facebooku

Sprzedaż na Facebooku to także żaden problem razem z platformą Sky-Shop. Dzięki niej można automatycznie wystawiać i sprzedawać na tym portalu społecznościowym.

 

 • Gotowe integracje z hurtowniami

Sky-Shop oferuje integrację z ponad 330 hurtowniami internetowymi. Dzięki temu w parę minut można uzupełnić swój sklep internetowy nowymi produktami.

 

 • Model dropshipping

Za pomocą sklepu internetowego Sky-Shop można prowadzić handel w modelu dropshipping, czyli bez fizycznego posiadania towaru. Sprzedaż realizują wtedy współpracujące hurtownie, które wysyłają towar bezpośrednio do klientów.

 

 • Łatwe pozycjonowanie SEO sklepu

Kolejnym plusem platformy jest jej łatwa promocja. Sky-Shop świetnie współpracuje z pozycjonowaniem SEO, dzięki czemu umożliwia dotarcie do wielu nowych klientów.

 

 • Wsparcie doświadczonych konsultantów

Każdy użytkownik platformy może także otrzymać bezpłatne wsparcie doświadczonych konsultantów, którzy są zawsze gotowi do pomocy. Razem z nimi można błyskawicznie rozwiązać wszelkie problemy związane z prowadzeniem handlu online.

 

 • Analiza statystyk i raporty

Dzięki Sky-Shop można otrzymać także dostęp do szerokiej gamy danych umożliwiających tworzenie zaawansowanych statystyk i raportów.

Te wszystkie zalety powodują, że oprogramowanie do obsługi sklepów internetowych Sky-Shop to sprawdzony i przede wszystkim bezpieczny wybór, który umożliwia rozwój każdego biznesu związanego z handlem.

Call Now Button