Darmoszki – Darmowe banki zdjęć | Część #1

Nowy rok, nowe postanowienia! #Darmoszki to debiutująca seria wpisów odarmowych linkach, plikach oraz programach, które mogą przydać się zarówno doświadczonym, jak i początkującym projektantom oraz freelancerom. Po długich rozmowach i pertraktacjach w gronie naszego zespołu postanowiliśmy publikować regularnie jeden post miesięcznie z poniżej wybranej branży, którą podzieliliśmy na 10 kategorii:
• biznes
• design
• fotografia
• marketing
• prawo
• social media
• typografia
• user experience
• video
• www
Dziś przedstawimy wam listę dziesięciu interesujących linków z darmowymi fotografiami :

www.foodiesfeed.com
Foodiesfeed to zbiór niesamowitych naturalnie wyglądających zdjęć żywności z całego świata, udostępnionych na licencji Creative Commons Zero (CC0).

www.foodeverest.com
Kolejna porcja pysznego jedzenia! FoodEverest to założyciele odnoszących sukcesy restauracji, profesjonalni fotografowie i specjaliści od marketingu, zjednoczeni miłością do jedzenia. Tutaj możemy bezpłatnie pobrać wysokiej jakości zdjęcia żywności, które dostępne są również w formatach TIF i RAW.

www.scatterjar.com
Scatter Jar to darmowy zasób celebrujący radość i piękno fotografii jedzenia. To miejsce, w którym twórcy mogą pobierać nieograniczoną liczbę bezpłatnych zdjęć żywności w wysokiej rozdzielczości, zarówno do użytku osobistego, jak i komercyjnego. Scatter Jar z miłością rejestruje potrawy z pór roku i prezentuje piękne zdjęcia, od zdrowej żywności po świąteczne wypieki.

www.startupstockphotos.com
Startup Stock Photos to zdjęcia dla startupów, blogerów czy stron internetowych. Jeśli w pilnym trybie potrzebujesz zdjęć biurowych, pracowników lub urządzeń elektronicznych wykonanych podczas pracy, ten bank jest idealnym rozwiązaniem!

images.superfamous.com
Super famous to Interesujące zdjęcia przyrody, wykonanych głównie z lotu ptaka. Udostępnione zdjęcia są na licencji CC3.0, a to oznacza że trzeba podać autora fotografii.

www.streetwill.co
Street will przedstawia ujęcia w wielkomiejskim stylu życia oraz jego urbanistykę. Wszystkie fotki są dostępne bezpłatne i możemy wykorzystywać je do użytku komercyjnego.

www.bucketlistly.blog/photos
Blog założony przez podróżnika Pete’a, który zawiera ponad 10 000 zdjęć z całego świata. Autor udostępnił swoje prace na licencji Attribution-NonCommercial.
(https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/pl/)

www.freenaturestock.com
Serwis ze zdjęciami natury, stworzony przez Adriana Pelletiera. Wszystkie zdjęcia opublikowane na Free Nature Stock są na licencji Creative Commons Zero. Możesz dowolnie wykorzystywać zdjęcia, nawet w pracy komercyjnej, bez potrzeby uzyskania zgody lub uznania. W skrócie: rób co chcesz 🙂

www.iwaria.com
Dzięki Iwarii odkryjesz prawdziwe oblicze Afryki na licencji Creative Commons Zero, czyli do
dowolnego użytku.

www.nos.twnsnd.co
New Old Stock to czarno-białe, historyczne zdjęcia zachowane z publicznych archiwów w stylu retro. Fotografie można wykorzystywać tylko do własnych potrzeb.

Smacznego! 🙂

Call Now Button