Sprzedawcy wystawili już ponad 850 tysięcy aukcji związanych z piłką nożną

W związku z Mundialem fani piłki nożnej w Europie mocno przygotowują się do święta i zaopatrują się w gadżety kibicowskie. Potral sprzedażowy Ebay podaje, że sprzedawcy wystawili ponad 850 tysięcy aukcji związanych tematyką z piłką nożną, w tym wiekszość z nich dotyczy właśnie akcesoriów do kibicowania.

Mundial już się rozpoczął, ponieważ nastąpiło to w czwartek 14.06.2018 roku. Zarówno sprzedawcy jak i kibice nie ustępują tempa i handel trwa w najlepsze. Sprzedawcy oceniają, że to dopiero początek. Planowo finał ma zostać rozegrany 15 lipca więc do tego czasu to świetna okazja na tworzenie ciekawych ofert aukcyjnych, nie tylko po przez portal Ebay.

e-commerce, allegro, olx, ebay, comart, sprzedaz, seo

– Piłkarskie emocje najlepiej przeżywać w gronie rodziny i znajomych. Część kibiców z pewnością będzie miała szansę oglądać mecze na żywo, ale to nie jedyna możliwość wspierania biało-czerwonych. Jako miejsce przeżywania piłkarskich emocji Polacy często wybierają również swoje ogródki i domowe tarasy. Wewnętrzne dane eBay pokazują, że tylko w maju sprzedaż akcesoriów do grillowania wzrosła aż o 21%, a mebli ogrodowych o 26% – informuje Ebay.

e-commerce, allegro, olx, ebay, comart, sprzedaz, seo

Serwis eBay to ogólnoświatowy rynek online — miejsce, w którym kupujący i sprzedający mogą się spotykać i handlować niemal wszystkim! Jak działa serwis eBay: Sprzedający wystawia na aukcji przedmioty — od antyków, przez samochody i książki po sprzęt sportowy.

Call Now Button